جراحان پلاستیک در بخش مشاوره خود برای بهبود بهتر افزایش پستان به اشتراک می گذارند

انتخاب یک جراح پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره دارای صلاحیت شماره یک در مورد تقویت سینه موفق و طبیعی به نظر می رسد ، اما آنچه پس از جراحی اتفاق می افتد به همان اندازه برای نتیجه نهایی بسیار مهم است. در اینجا ، جراحان برتر توصیه های برتر خود را برای بهبود بهتر تقویت سینه ارائه می دهند.

انجام دهید: از قبل برنامه ریزی کنید

دیوید پی راپاپورت ، جراح پلاستیک نیویورک می گوید آماده سازی برای بهبودی سینه باید در واقع چندین هفته قبل از خود تقویت سینه آغاز شود. دلیل؟ وی توضیح می دهد: “اکثریت قریب به اتفاق سینه ها در موقعیت دو صفحه انجام می شوند ، که معمولاً به عنوان موقعیت” زیر عضله “ساده می شود. “هنگامی که ایمپلنت ها به این روش قرار می گیرند ، قسمت تحتانی عضله سینه بزرگ توسط جراح تقسیم می شود.” برای آماده سازی ، دکتر راپاپورت به بیماران توصیه می کند تا چهار تا شش هفته قبل از جراحی از ورزش مستقیم عضلات سینه پا خودداری کنند. “با اجازه دادن به” تنبل شدن “عضله ، حجیم می شود و بنابراین خونریزی کمتری ایجاد می کند و درد کمتری را پس از جراحی ایجاد می کند.”

نکنید: درباره نتایج خود وحشت کنید

مختار اسعدی ، جراح پلاستیک نیویورک ، مشاوره شماره یک دکتر در مورد افزایش پستان وی ساده است: آرام باشید. وی می گوید: “به یاد داشته باشید كه ایمپلنت های پستان صاف در چند ماه آینده پس از عمل برطرف می شوند.” “سیری که در قسمت بالای پستان وجود دارد از بین می رود و نتیجه نهایی سینه های زیبا و طبیعی است.” انگلوود ، جراح پلاستیک ، شوئتامبارا پاراخ ، MD موافق است: «صبر را از طریق روند بهبودی تمرین کنید و دستورالعمل های بعد از عمل را دنبال کنید. چند هفته طول می کشد تا ایمپلنت ها در جای خود قرار بگیرند. “

انجام دهید: راحت باشید

دکتر راپاپورت می افزاید: “یک عامل کلیدی در بهبود تقویت پستان که بسیاری از بیماران از آن آگاه نیستند این است که حتی مقدار بسیار کمی خون در اطراف کاشت پستان می تواند باعث انقباض کپسول یا سختی نتیجه نهایی شود.” خونی که می تواند باعث انقباض شود لزوماً برای بیمار قابل تشخیص نیست. به همین ترتیب ، دکتر راپاپورت تأکید می کند که بیماران باید واقعاً در دو هفته اول پس از جراحی ، به ویژه در چند روز اول ، این کار را آسان کنند.

“این به این دلیل است که هر فعالیتی که باعث گشاد شدن رگهای خونی یا افزایش فشار خون در آنها شود ، می تواند باعث خونریزی شود.” در این لیست وجود دارد که باید از آن اجتناب شود: “هر نوع فعالیت جنسی شامل سینه ها ، شامل هر نوع ورزش هوازی – راه رفتن خوب است و تشویق می شود – دوش گرفتن گرم یا دوش آب گرم طولانی ، یا مصرف الکل.” دکتر اسدی موافق است ، از افزودن تمریناتی که به عضله سینه ای فشار وارد می کند ، مانند فشار دادن ، باید تا سه ماه پس از جراحی اجتناب شود.

نکنید: سوتین قدیمی خود را بپوشید

دکتر پاراخ این افسانه را فریب می دهد که پس از بزرگ شدن سینه ، هرگز مجبور نیستید سوتین بپوشید. “شما باید پوشیدن سوتین بلند مدت را داشته باشید تا از پستانها پشتیبانی کنید و به آنها در مبارزه روزمره با نیروی جاذبه کمک کنید.” دکتر پاراخ می گوید سوتین حمایتی بعد از جراحی با فشرده سازی آرام به حداقل رساندن حرکت بعد از بزرگ شدن کمک می کند. “از پوشیدن یک سوتین فشار آور که باعث ایجاد فشار غیر طبیعی بر روی ایمپلنت ها می شود ، در حالی که بافت اطراف جیب ایمپلنت در حال بهبود است ، خودداری کنید.”

انجام دهید: از مصرف برخی داروها خودداری کنید

اگرچه مصرف داروی OTC برای درد طبیعت دوم به نظر می رسد ، دکتر اسعدی دستور می دهد که آن را خنثی کند. وی گفت: “در طول دوره نقاهت ، بیماران هرگز نباید از درد آسپیرین یا مشتقات آسپرین استفاده كنند” ، زیرا اجتناب از التهاب های ضد التهابی مانند آسپرین باعث كاهش تورم و كبودی در تمام مراحل بهبود می شود. مثل همیشه ، مکالمه با جراح پلاستیک بهترین اقدام شما برای مدیریت درد و مراقبت های بعد از عمل خواهد بود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>