جراحان پلاستیک می گویند “اکنون زمان آن فرا رسیده است که درمان های کانتورینگ بدن را برای آماده سازی برای تابستان آغاز کنید.”

به نظر می رسد در حال حاضر درجه حرارت گرم یک خاطره (بسیار) دور به نظر می رسد ، اما جراحان پلاستیک می گویند زمان آماده شدن برای روزهای آفتابتر فرا رسیده است.

“برای آماده شدن در تابستان ، اکنون زمان شروع است [in-office tightening] Richmond ، جراح پلاستیک VA ، روت ال. هیللسون ، MD ، می گوید. دلیل: بسیاری از آنها به درمان های متعدد نیاز دارند و همه نیاز به زمان دارند تا بتوانند انقباض کلاژن و چربی سوزی مناسب ایجاد کنند ، دکتر هیللسون می گوید. “به طور کلی ، من می گویم کار در حدود چهار ماه آینده باعث خوشبختی تابستان ها خواهد شد!”

قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه کدام روش کانتورینگ بدن برای شما مناسب است ، پزشک دارای مجوز هیئت مدیره در مشورت شما تکالیف خود را انجام می دهد. دکتر هیللسون می افزاید: “هنگامی که بیمار برای سفت شدن و سفت شدن وارد بدن می شود ، من پوست ، عضله و چربی را ارزیابی می کنم ،” و اضافه کردن سفت شدن به معنی کاهش چربی ، سفت شدن پوست و یا کاهش سلولیت است.

برای درمان شلی کمی در شکم ، دستگاه های انرژی زا – سونوگرافی ، فرکانس رادیویی و مادون قرمز – می توانند به صورت غیر تهاجمی به پوست نفوذ کنند تا تشکیل کلاژن جدید را تشویق کنند و در نتیجه ظاهر آن سفت تر می شود. با این حال ، دکتر هیللسون خاطرنشان می کند که برای برخی از بیماران با افتادگی بیشتر – معمولاً در اثر کاهش شدید وزن یا بارداری اخیر – شکم بند تنها گزینه است. چه داخل شکم باشد و چه خارج از آن ، در صورت لزوم کاهش چربی ، از درمان های ذوب چربی یا انجماد چربی ، مانند CoolSculpting یا SculpSure نیز ممکن است استفاده شود.

اگر هدف شما تقویت عضلات و کاهش چربی است ، آلن دورکین ، جراح پلاستیک Vero Beach ، FL با تکیه بر نام تجاری جدید Emsculpt Neo ، آن را انقلاب بعدی در کانتورینگ بدن غیر جراحی می داند. “ما بیش از سه ماه است که از این سیستم عامل استفاده می کنیم و نتایج آن بسیار ساده است. با افزایش توده عضلانی ضمن کاهش همزمان چربی ، Emsculpt Neo روشهای غیرجراحی برای کانتورینگ بدن را تعریف کرده است. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>