جراحان پلاستیک می گویند این تابستان افرادی است که 40 ساله هستند و می توانند لیفت صورت انجام دهند

هنگامی که La Jolla ، جراح پلاستیک کالیفرنیا ، رابرت سینگر ، دکتر حدود 40 سال پیش در عمل خصوصی شروع به کار کرد ، میانگین سن بیمار لیفت صورت وی ، همانطور که می گفت ، “تقریباً به 60 سالگی” رسیده است.

امروز اواخر دهه 40 است.

او می گوید: “بله ، شما باید درک کنید که من در جنوب کالیفرنیا هستم ، اما فکر می کنم این عادلانه است که بگوییم اکثر جراحان پلاستیک پدیده عمومی افرادی را که زودتر وارد می شوند می بینند. “به دلیل اینترنت ، به دلیل رسانه های اجتماعی و به طور کلی به دلیل رسانه ها ، امروزه آگاهی بسیار بیشتری از گزینه های زیبایی وجود دارد.”

“در کنار کوه ، اطلاعات غلط زیادی نیز وجود دارد.”

در حالی که همه اینها به آناتومی و اهداف فردی شما برمی گردد ، دکتر سینگر می گوید یکی از موضوعات مشترک این بیماران این است که آنها علاقه مند نیستند “بیش از حد تحت عمل” قرار بگیرند و هدف آنها دستیابی به نتایج طبیعی است. “طی سالها این روش اصلاح شده است ، و ما اغلب لیفت صورت را با سایر روشهای درمانی ترکیب می کنیم تا ظاهر هماهنگ تری داشته باشیم.”

درخواست تجدید نظر

داوور ، جراح پلاستیک صورت ، دیوید هارتمن ، MD همچنین “تکنیک های مدرن متناسب با صورت جوان تر” را ستایش می کند و می گوید “کل روند آسان تر ، قابل اعتماد تر و نتایج طبیعی تر است” ، گفت که “دلایل زیادی” وجود دارد نسخه ی نمایشی جوان مسیر لیفت صورت را انتخاب می کند.

“بسیاری از ما بدون بار بیهوشی عمومی ، تمام لیفت صورت خود را در اتاق های عمل خصوصی انجام می دهیم. یک روش “بیدار راحت” با استفاده از بیهوشی لیدوکائین تومسی و گاز خنده ProNox به طرز چشمگیری ایمنی را بهبود می بخشد – یعنی بیمار “بیرون نمی رود” و این باعث کوتاه شدن و تسکین بهبود می شود “، لیفت صورت »دفتر کار وی را در دسترس قرار می دهد ، که به طور معمول شامل لیزرهای بهبود دهنده پوست است که تحت یک ترمیم قرار می گیرند.

به گفته دکتر هارتمن منبع به موقع دیگری بسیار پر سر و صدا برای جستجوی لیفت صورت در سنین پایین: “البته ، هیچ سوالی وجود ندارد که سن کنفرانس های بزرگنمایی ، اینستاگرام و FaceTime اهمیت بیشتری را برای خواسته فرد ایجاد کرده است تا بهترین چهره خود را به جلو بگذارند.

فصل نوسازی

Dilip D. Madnani ، جراح پلاستیک صورت در نیویورک ، که 2021 را سالی می داند که طبق تجربه وی سبک زندگی و زیبایی شناسی مطلوبی داشته ، تأیید می کند: “ما قطعاً موارد بیشتری از لیفت صورت 40 ساله را مشاهده می کنیم.” “سال گذشته برای بیشتر مردم” فصل بازسازی “بوده است – و چهره ها بخشی از آن هستند.”

یک نسخه آزمایشی خاص دیگر که در مسیر دکتر مدنانی به دنبال مسیر reno-reno است: کسانی که از خارج از کشور پرواز می کنند.

وی می گوید: “ما واقعاً پروتكل های مشاوره مجازی و پروتكل های قبل از عمل را ساده كرده ایم و فیلم هایی برای مشاهده آنلاین بیماران داریم.” “من همچنین روشهای جراحی خود را تنظیم کرده ام تا مراقبتهای بعد از عمل و مراقبتهای بعدی را به حداقل برسانم ، بنابراین بیماران می توانند پس از هشت روز اساساً ترک کنند.”

ماسک خاموش

در حالی که جراح پلاستیک نیویورک ، دانیل مامان ، دکتر به طور کلی لیفت صورت را برای زنان زیر 50 سال انجام نمی دهد – “گزینه های خوب غیر جراحی وجود دارد که می تواند یک زن را تا زمانی که به 50 سالگی برسد و نامزد جراحی بهتری شود ، اتصال دهد” به طور قطع شاهد افزایش بیمارانی بوده و درخواست لیفت صورت می کنند. “همانند اکثر درمان های زیبایی صورت ، بیماران در سال گذشته به دنبال خود در Zoom بوده اند – و اکنون آنها نگران دیده شدن بدون ماسک خود هستند.”

کنستانتین واسیوکیچ ، دکتر جراح پلاستیک صورت در نیویورک ، “از بین بردن ماسک” و پایان الزامات فاصله اجتماعی را دو دلیل مهم برای دیدن بیماران در حال برنامه ریزی برای هر نوع جوان سازی صورت در این تابستان ذکر کرده است. “چه بازگشت به فعالیت های عادی اجتماعی ، چه به دنبال یک کار جدید و یا فقط به دنبال یک زمان مناسب برای بهبودی از جراحی در حالی که بچه ها در یک اردوی تابستانی هستند ، به نظر می رسد زمان مناسبی برای لیفت صورت است.”

وقتی صحبت از علاقه به لیفت صورت می شود ، به طور خاص ، دکتر واسیوكویچ می گوید كه همچنان علاقه مندی زیادی به این روش وجود دارد كه هم دموی جوان تر و هم سنتی 50 تا 60 ساله (به همین ترتیب ، انجمن زیبایی) آن را به عنوان برترین ها معرفی می كند روش جراحی در سال 2020 برای گروه سنی 70 به علاوه انجام شده).

“قطعاً به نظر می رسد که لیفت صورت روز به روز جوانتر می شود. در روزهای مشاوره ، عادی نیست که من ببینم چندین بیمار در اوایل 30 سالگی درخواست لیفت صورت می کنند. اکثر این بیماران جوان در حال حاضر با انجام عمل های زیبایی کاملاً باتجربه هستند و قبلا چندین روش درمانی غیرجراحی جوان سازی صورت مانند بوتاکس ، مواد پرکننده و درمان های سفت کننده پوست با انرژی بالا را امتحان کرده اند. “

نیروهای طبیعت

علاوه بر لیفت صورت ، وستبورو ، MA جراح پلاستیک صورت Min S. Ahn ، MD می گوید افراد جوان به دنبال مینی لیفت و لیفت گردن هستند – و می گوید این روند تقریباً در هر جمعیت دمایی در بازه زمانی 12 سال گذشته افزایش داشته است. 14 ماه ، اعتبار دادن آن به “تلاقی نیروها” در بازی ، از جمله زمان بیشتر کار در خانه ، زمان بیشتر در مقابل بزرگنمایی و این واقعیت که ما در موقعیت های خاص هنوز ماسک داریم ، که می تواند کبودی و تورم را با موفقیت پنهان کند -عمل جراحي. “در واقع ، همین امروز مجبور شدم یک زن 34 ساله را متقاعد کنم که چند سال صبر کند تا لیفت گردن داشته باشد و ابتدا گزینه های کم تهاجمی را در نظر بگیرد.”

در حالی که دکتر اه اعتراف می کند “بیشتر افراد 30 تا 40 ساله را بیش از حد جوان می دانند که بتوانند جراحی کنند” اما او می گوید: “افراد جوان تری هم وجود دارند که کاندیدای جراحی نیستند زیرا آنها روند پیری زودرس را تجربه نکرده اند ، آنها آناتومی منحصر به فردی مانند گردن کامل و پوستی شل دارند که همه اعضای خانواده آنها دارند. “

وی گفت: “جوانترین فردی که روی وی لیفتینگ گردن انجام داده ایم 38 ساله بود و او دارای” گردن خانوادگی “با چربی اضافی و پوست گردن شلی بود که مادر و خواهرانش نیز داشتند.”

خط زندگی

به طور مشابه ، جراح پلاستیک لس آنجلس ، پیتر لی ، MD می گوید که انتقال قطعی وجود دارد که برخی از بیماران انتخاب می کنند بین یک راه حل غیر جراحی و یک راه حل طولانی مدت تر است – و یک فلسفه تا حدودی ساده را اعتقاد دارد: “من فکر می کنم مردم عمر طولانی تر دارند و زندگی پربارتری دارند هر دو شخصی و شغلی ، “او می گوید. “تمایل به مداخله ضد پیری در حال افزایش است. وقتی تنها گزینه جراحی بود ، فکر می کنم ترس از عمل جراحی مردم را از بررسی روش های درمانی منصرف کرد. با این حال ، با پیشرفت و محبوبیت بعدی در درمان های غیر جراحی (به عنوان مثال ، بوتاکس و مواد پرکننده) ، آمار جمعیتی افرادی که به دنبال روش های ضد پیری هستند منفجر شده است. هنگامی که آنها با درمان های غیر جراحی راحت شدند و به دنبال گزینه های طولانی تر و مشخص تر هستند ، لیفت صورت به یک راه حل طبیعی تبدیل می شود. “

وی می گوید: “به طور كلی ، افراد جوانی كه به دنبال جوانی هستند ، اعتیاد نامناسب به جوانی نیستند ، اما ظاهر مسن تر تصویری از بی علاقگی و رخوت ایجاد می كند.” “ذهن و قلب نسبت به ظاهر جوان تر هستند – و اگر راه حل هایی وجود داشته باشد ، مردم مایل به بررسی گزینه هایی مانند لیفت صورت هستند.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>