جراحان پلاستیک 10 افسانه متداول در افزایش پستان را مجسم می کنند

وقتی صحبت از روشن شدن نادرستی در مورد روشهای افزایش پستان می شود ، مجبور نبودیم این جراحان پلاستیک را خیلی تحت فشار قرار دهیم – همانطور که رنو ، جراح پلاستیک NV ، تیفانی دی مک کورماک ، MD به طور مختصر گفت ، “تعداد زیادی وجود دارد!” – برای تنظیم این موارد مستقیماً در برخی از افسانه های رایج آنها ضبط کنید.

بعد از کاشت سینه نمی توانید شیر دهید.

احتمالاً خیلی تعجب آور نیست که این یک نگرانی اصلی است – با توجه به افزایش سینه ، روش جراحی شماره یک برای زنان 13 تا 35 ساله ، طبق آمار اخیر انجمن زیبایی شناسی – و یوجین ، جراح پلاستیک ، مارک جول ، دکتر ، لیست را شروع می کند با صدا کردن این خانم. جف پلاستیک نیویورک ، جفری S. Yager ، این موضوع را نیز به عنوان یک دروغ اصلی طبقه بندی می کند: “یکی از بزرگترین باورهای غلط در مورد جراحی کاشت پستان این است که پس از آن نمی توانید شیردهی کنید. اگرچه احتمال از دست دادن توانایی تولید شیر اندکی وجود دارد ، اما بیشتر با رویكرد پیری آئولار نسبت به سایر روش ها ، اکثریت قریب به اتفاق بیماران من هنوز می توانند از شیر مادر تغذیه کنند. ”

شما همیشه باید ایمپلنت های خود را در زیر عضله سینه قرار دهید.

اگرچه این کمی فنی است ، اما دکتر جواهر آن را به عنوان افسانه شماره دو ذکر می کند ، و این نکته را به سمت خانه می کشاند که مهم این است که از یک جراح پلاستیک دارای مجوز تابلو که در زمینه انجام آن کار می کند بازدید کنید تا اطمینان حاصل کنید که تمام ملاحظات شخصی شما قبل از هر گونه عمل مورد استفاده قرار می گیرد. “چندین فاکتور برای تعیین بهترین روش کاشت ، از جمله مقدار بافت موجود پستان ، سبک زندگی بیمار و میزان افتادگی بدن تعیین می شود.”

اندازه فنجان استاندارد است.

این یکی از قسمتهای مختلف پستان است و لزوماً فقط به جراحی بزرگ شدن وابسته نیست – اما این دروغ است که پاسادنا ، لیلی لی ، جراح پلاستیک کالیفرنیا ، به طور خاص اشاره می کند که در عمل او زیاد ظاهر می شود. “این من را کاملاً دیوانه می کند وقتی کسی با کاشت پستان وارد عمل می شود و از جراح دیگری درخواست تجدید نظر می کند و وقتی می پرسم کاشت آنها چه اندازه است ، آنها می گویند” فنجان C “. هیچ استانداردی با اندازه فنجان وجود ندارد! به همین دلیل است که اگر به یک فروشگاه بزرگ بروید و سه سوتین 34C مختلف را از سه مارک مختلف بکشید ، همه آنها متفاوت خواهند بود. واقعاً برای بیمار بسیار مهم است که جزئیات کاشت خود را پیگیری کند. نکته دیگر این است که من می توانم همان کاشت 300 سی سی را در سه فرد مختلف قرار دهم و ممکن است در نهایت همه آنها با سه اندازه مختلف فنجان باشند.

هرچه بزرگتر بهتر.

جینج ساندرز ، جراح پلاستیک کالیفرنیا ، دکتر Encino ، در این مورد نمی گوید. وی توضیح می دهد: “برخی از بیماران تصور می كنند كه كاشت های بزرگتر پستان شما را بلند می كند.” “درک صحیح این است که ایمپلنت های بزرگتر در ابتدا در قسمت بالایی سینه پری بیشتری ایجاد می کنند ، اما سپس پوست کشیده می شود و سینه ها پایین و بزرگ می شوند ، اما قطعاً بلند نمی شوند.”

برای انجام سینه به بیهوشی عمومی نیاز دارید.

همانطور که دکتر جواهل به اشتراک می گذارد ، در اکثر مواردی که انجام می دهد ، او ترجیح می دهد که در حالی که بیمار تحت بیهوشی موضعی با آرام بخشی IV قرار دارد ، سینه را انجام دهد – و بیش از 30 سال است که از این روش با خیال راحت و موفقیت آمیز استفاده می کند. “به طور کلی ، بیماران ما این روش را برای آنها راحت تر و راحت تر می دانند. بعد از جراحی ، بیماران معمولاً احساس سرعتی بیش از احساس بیهوشی عمومی دارند. “

کاشت منجر به از دست رفتن احساس می شود.

به گفته دکتر یاگر ، افسانه معروف دیگر این است که اگر کاشت پستان را از طریق نوک پستان / آرئول قرار دهید ، احساس خود را از دست می دهید. او می گوید: “خطر از دست دادن دائمی احساس نوک پستان در عمل من بسیار نادر است.” “همانطور که اعصاب در امتداد دنده ها قرار دارند ، خطر از دست دادن احساس از طریق یک روش خاص افزایش نمی یابد ، و میزان کلی آن بسیار کم است.”

سینه های شما با گذشت زمان تغییر نمی کند.

اتفاق نظر برای همه ما که با آنها مصاحبه کردیم بر این مورد منطبق است: مانند همه موارد مرتبط با افزایش سن ، آنها حتی با کاشت نیز خواهند بود.

بعد از بزرگ شدن سینه نیازی به انجام ماموگرافی ندارید.

دکتر جواهر در این مورد عباراتی را بیان نمی کند: “شما هنوز هم این کار را می کنید.”

پیوندهای چربی می توانند جایگزین افزایش پستان شوند.

در حالی که دکتر سندرز پیوند چربی برای سینه را فایده می داند ، اما به نظر وی این یک پیوند مستقیم نیست. وی می گوید: “پاسخ صحیح این است كه اگر پیوند سینه از قبل انجام شود ، پیوند چربی به خوبی عمل می كند.” “آنها به خودی خود خوب کار نمی کنند.”

شما باید هر ده سال کاشت خود را تغییر دهید.

دکتر یاگر می گوید: “بیماران هنوز فکر می کنند که همه کاشت پستان باید هر 10 سال تغییر کند.” “این درست سالها پیش و با کاشت سیلیکون از کشورهای دیگر نیز بود ، زیرا یک مطالعه نشان داد که میزان نشت در 10 سال بسیار بالا است. ایمپلنت هایی که استفاده می کنم فقط در صورت بروز مشکل باید تغییر کنند. ” دکتر سندر موافق است: “پاسخ صحیح این است که شما باید هر چند سال یکبار MRI انجام دهید تا ایمپلنت های سیلیکونی خود را ارزیابی کنید. اگر آنها دست نخورده باشند ، ممکن است با خیال راحت کاری انجام ندهید و طی چند سال MRI دیگری انجام دهید. برخی از بیماران برای جلوگیری از بروز مشکل نشتی در آینده ، هر 10 سال اقدام به تعویض ایمپلنت می کنند. انتخاب بیمار! “

دیوید پی راپاپورت ، جراح پلاستیک نیویورک ، دکتر می گوید: “این قطعاً بزرگترین افسانه است و اصلاً اینطور نیست.” وی افزود: “اگر پستان های بزرگ شده احساس خوبی داشته باشند ، زیبا به نظر برسند و به اندازه مورد نظر بیمار باشند ، كاملاً نیازی به جایگزینی بر اساس قدمت كاشت ها نیست. ضرب المثل “اگر خراب نشود ، آن را برطرف نکن” اساساً در اینجا صدق می کند. مطمئناً توصیه می شود هر سه سال یکبار تصویربرداری با کیفیت بالا – MRI یا سونوگرافی با وضوح بالا – از کاشت پستان پر از ژل سیلیکون انجام شود. اما اگر ایمپلنت ها دست نخورده باشند و برای جلب رضایت بیمار انجام شوند ، دیگر نیازی به جایگزینی فعال نیست. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>