جراحی دو ساعته که به گفته این جراح پلاستیک صورت در سال گذشته سه برابر شده است

از زمان طغیان همه گیر ، جین پلاستیک صورت ، وین ، NJ جفری بی وایز ، MD گفت که بیماران تأکید بیشتری بر مناطقی از صورت دارند که فراتر از ماسک قابل مشاهده است. وی گفت: “این شامل بیشتر گوش ها ، چشم ها و ناحیه زیر شکم است” و افزود که بیشترین میزان تقاضا در مطب وی جراحی زیبایی بینی است – که به آن جراحی تغییر شکل گوش نیز گفته می شود. “من فکر می کنم مردم هنگام استفاده از ماسک هایی که پشت گوش ها را می بندند یا حلقه می کنند ، متوجه برجستگی گوش خود می شوند. “گوش های من خیلی دور می شوند” شایع ترین شکایتی است که بیماران با مراجعه به من انجام می دهند و به طرز قابل توجهی ، تقاضای این روش در سال گذشته تقریباً سه برابر شده است. “

این جراحی چه نتیجه ای می تواند داشته باشد؟
اتوپلاستی بسیار عالی است زیرا می تواند گوش ها را عقب بزند ، اندازه آنها را تغییر دهد یا اندازه آنها را کاهش دهد و یا آنها را متقارن کند – همه درخواست هایی که بیماران من با آنها تماس می گیرند. این روزها ، با اینکه چهره کامل دیگر قابل مشاهده نیست ، به ویژه خانم ها بیشتر در حال آزمایش مدل های مختلف مو هستند. وقتی گوش های آنها برجسته است ، تمایل دارند از پوشیدن موهای خود پرهیز کنند. بیشتر بیماران اتوپلاستی من به دنبال این آزادی و اعتماد به نفس هستند و با توجه به اینکه هنوز تعداد زیادی از افراد در خانه کار می کنند ، زمان بهتری برای انجام این روش وجود ندارد.

این روش معمولاً شامل چه مواردی است؟
من در تاسیسات پزشکی معتبر کمیسیون مشترک در وین ، تحت بیهوشی موضعی همراه با آرام بخشی ، عمل جراحی زیبایی بینی را انجام می دهم. این روش دو تا سه ساعت طول می کشد و بیماران می توانند همان روز به خانه خود بروند. برای كودكان خردسال ، من به طور كلی عمل جراحی زیبایی بینی را در یك مركز جراحی سرپایی به صورت سرپایی و تحت آرام بخشی عمیق تر انجام می دهم. بسته به نیاز بیمار ، روشهای بی شماری وجود دارد که می تواند در طی یک عمل جراحی زیبایی بینی از جمله ایجاد “چین” گوش تا کاهش اندازه کاسه مقعد ، رفع مشکلات تقارن و غیره استفاده شود. در نهایت ، هدف این است که به بیمار یک گوش گوش دهیم که نیازی به احساس پنهان شدن ندارند.

آیا عمدتا برای بیماران جوان تر (یا سایر مشخصات دموگرافیک خاص) اختصاص داده شده است؟
از نظر پزشکی ، جراحی اصلاح گوش به طور ایده آل در 5 یا 6 سالگی انجام می شود زیرا گوش تقریباً به اندازه بزرگسالان رسیده است. تمسخر همسالان می تواند عزت نفس و نگاه کودک را مختل کند. از نظر روانشناسی ، اتوپلاستی که قبل از سن دبستان انجام شده تأثیر فوق العاده مثبتی بر عزت نفس داشته است. با این وجود اتوپلاستی روشی است که هر فردی که از نظر جسمی سالم است می تواند آن را انجام دهد. در عمل ، در واقع امروزه بیشتر متداول است که بزرگسالان ، نوجوانان و کاندیداهای میانسال برای این روش مراجعه می کنند ، اما من بیمارانی در هر سنی داشته ام ، تا 70 سالگی.

کسی چه نوع بهبودی را باید انتظار داشته باشد؟
بهبودی برای جراحی گوش نسبتاً کوتاه است. بیماران در همان روز عمل ، با یک پانسمان سبک در اطراف نواحی جراحی شده که تا روز بعد باقی مانده است ، به خانه می روند. ما یک نوع بانداژ ورزشی را توصیه می کنیم که برای هفته آینده در گوش قرار گیرد و بیماران می توانند تقریباً یک هفته بعد از جراحی به بیشتر فعالیت های طبیعی خود برگردند. بهبودی کامل ممکن است یک سال طول بکشد و بیماران باید چند ساعت هنگام خوابیدن باند دور گوش خود ببندند ، اما نتایج تقریباً کامل 10 روز پس از عمل را مشاهده می کنند. بیماران همچنان باید از ماسک برای محافظت از خود پس از جراحی استفاده کنند. حلقه زدن ماسک در اطراف گوش برای چند روز پس از عمل دشوار است ، اما خوشبختانه ما می توانیم ماسکی را به جای گوش آنها در اطراف سر و گردن به آنها ببندیم.

آیا به غیر از جراحی ، در سایر روش های درمانی گوش ، مانند فیلرها ، درخواستی مشاهده می کنید؟
همه گیری واقعاً نحوه مشاهده افراد نسبت به انجام کارهای آرایشی را تغییر داده است. در گذشته ، بهبودی و دور بودن از محل کار ، مدرسه ، اجتماعات اجتماعی و غیره یکی از دلایل اصلی آمادگی بیماران برای انجام عمل جراحی نبود. در آن زمان تقاضای بیشتری برای روش های غیرتهاجمی وجود داشت. با این حال ، با توجه به اینکه کار از خانه و فاصله اجتماعی یک امر عادی است ، بهبودی بدون از دست دادن هیچ رویدادی آسان تر است. از این رو ، افراد بیشتر از هر زمان دیگر برای جراحی ها و اقدامات تهاجمی تر به سمت تمرینات ما می روند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>