جراحی 15 دقیقه ای گوش که تفاوت زیادی در ظاهر کلی شما ایجاد می کند

طبق یک مطالعه ، 81 درصد آمریکایی ها گوش هایشان را سوراخ کرده اند ، این عدد را جراح پلاستیک سان دیگو ، لاری اچ پولاک ، دکتر ، می گوید ، با توجه به تعداد قابل توجهی از بیمارانی که وی درخواست تعمیر لاله گوش را دارند ، قابل درک است. وی می گوید: “گوشواره ها در زنان و مردان در همه جا وجود دارد ، اما با داشتن گوشواره های سنگین ، چسبندگی یا پارگی ناگهانی ، سوراخ گوشواره می تواند تا انتها کشیده یا پاره شود و لاله گوش شکاف خورده ای ایجاد کند.” توصیه او برای رفع این تابو و در عین حال محبوبیت؟ مراجعه به یک جراح پلاستیک یا متخصص پوست با مجوز برد برای ترمیم جراحی.

Lowdown
دکتر پولاک می گوید: “جراحی ترمیم لاله گوش شامل برداشتن پوست جدیدی است که از هر طرف سوراخ شکاف یا بزرگ شده رشد کرده و لوب را به هم دوخته است.” “در مواردی که این مسئله پیچیده است ، دارای اندازه گیری است ، که می تواند تاکنون لوب را خارج کند ، بسیار نازک می شود.”

برای رسیدن به لاله گوش با ظاهر طبیعی که از نظر جراحی تغییری نداشته باشد ، او یک شکل دونات از پوست لاله گوش کشیده یا یک قطعه پوست L شکل را در دو طرف پارگی برش می دهد اگر کاملاً از بین برود. “این روش برای هر بیمار مفید است ، چه آنها لوب خود را با اندازه گیری پاره کرده باشند و چه به دلیل کهولت سن دچار لگن شل شده باشند.”

دکتر پولاک برای کاهش افتادگی ناشی از گوشواره های سنگین و بازگرداندن ظاهر جوان گوش ، عمل ترمیم لاله گوش در مطب را بر روی این بیمار 50 ساله انجام داد.

زمان بازیابی
اگرچه ممکن است ترمیم لاله گوش یک روش دشوار باشد ، اما دکتر پولاک می گوید که این عمل بسیار سریع است. وی می گوید: “جراحی ترمیم لاله گوش در مطب تحت بی حسی موضعی انجام می شود و به طور متوسط ​​فقط 15 تا 30 دقیقه طول می کشد.” پس از اتمام عمل جراحی ، وی بیماران را با لیست کوتاهی از کارها به خانه می فرستد: “در حالی که بخیه ها فقط هفت روز بعد از عمل برداشته می شوند ، مهم است که بیمار به پشت بخوابد یا در طرف مقابل ترمیم باشد تا دو نفر سه هفته برای جلوگیری از آسیب دیدگی مجدد ظرف دو تا سه ماه بیمار می تواند دوباره گوش خود را سوراخ کند. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>