جسیکا سیمپسون می گوید او اعتقاد زیادی به روغنهای اساسی دارد: “من آنها را بسیار قدرتمند می بینم”

جسیکا سیمپسون آخرین اقدام زیبایی که برای بازی عطر بیگانه نیست ، شامل راه اندازی عطر و بوی جدید Fiend – ترکیبی از مشک پوست ، جنگل های حسی و عنبر با لک های مریم گلی دودی ، زنبق ببر ، و اوریس مخملی – در HSN است. همانطور که 40 ساله به طور انحصاری به ما گفت ، عطر و بوی سکسی در واقع انتقال پیامی است که برای او فوق العاده مهم است: پیام القا ins و اعتماد به نفس.

اولین عطری که پوشیدید چه بود؟

Amarige توسط جیوانچی.

این عطر خاص که اینقدر خاص است چیست؟

من هر روز از روغنهای اساسی استفاده می کنم و آنها را بسیار قدرتمند می دانم. برای تقویت یا آرامش انرژی معنوی و جسمی ، قطره هایی از ترنج ، چوب صندل ، مریم گلی و گاردنیا را در برنامه روزانه یا شبانه حمام خود قرار دادم. من دریافتم که ترکیب صحیح رایحه ها می تواند روحیه من را تغییر داده و هاله ای را ایجاد کند – چه احساسی و چه عاشقانه. من می خواستم این عطر خاص را منحصر به فرد و دروازه ای از شور و اشتیاق کنم که همه ما آماده هستیم تا از طرق مختلف آن را آزاد کنیم.

توضیحات در مورد القای پیام اعتماد به نفس است. اعتماد به نفس شما چیست؟

اعتماد به نفس این است که خودم را با ترحم درک کنم و صاحب نیرویی باشم که برای غیرمنتظره بودن من است. من معتقدم وقتی خودمان را بپذیریم و از پوستی که در آن هستیم قدردانی کنیم ، می توانیم اعتماد به نفس ، هدف واقعی و الهام را کشف کنیم. هنگامی که خود را شناختیم ، زیبایی های زیادی وجود دارد که می توان با افتخار از آنها استفاده کرد.

شما اخیراً گفتید که این سال گذشته “یک سال شدید” است. وقتی وارد ماه آوریل می شویم بیشتر منتظر چه چیزی هستید؟

اگرچه این سال گذشته برای من چالش برانگیز بود ، اما همچنین پاداش آور بود زیرا به من موفقیت های عاطفی و ذهنی زیادی را به وجود آورده است – زندگی آزادانه و فراوان تر از هر زمان دیگری بدون هیچ مانعی در راه ، ایجاد روایتی برای رویاهای موفق ، از الگوها و انتظاراتی که مانع رسیدن به هدف هستند جدا شوید. برای من ، هنگامی که تنها وقت داشتم روزنامه نویسی کنم و خودم را بهتر درک کنم ، به طور شهودی الهام می گرفتم. من توانستم از جنبه خلاقانه ای که مدتهاست در آن سهیم نبودم استفاده کنم. گرچه صبر من محک خورده بود اما ارزش آن را داشت که صبر کنم و صبر کنم. زمان و لطف خداوند همیشه کامل بودن آن ثابت می شود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>