جعبه ابزار مراقبت از پوست بارداری

قبل از اینکه کیسه پوشک را بسته بندی کنید ، مراقب صورت و بدن خود باشید که به بیشترین نیازهای کودک قبل و بعد از تولد نیاز دارید.

1
/
7

روغن مارولا ، گل محمدی و سنتلا در سرم شکم طلایی Evereden (32 دلار) به تقویت کلاژن کمک می کند و پوست را قبل و بعد از کودک تسکین می دهد و بهبود می بخشد.

2
/
7

Typology 9-Ingredient Moisturizer با تنها 9 ماده اساسی ، از جمله روغن نارگیل ارگانیک و اسید هیالورونیک ساخته شده است ، سبک ، بدون عطر و به طور طبیعی مشتق شده است.

3
/
7

برای انعطاف پذیری پوست ، Mama Mio Tummy Rub Scrub (25 دلار) با عصاره پاپایا ، شن های آتشفشانی و ترکیبی از روغن آووکادو ، اینچی و آرگان لایه برداری می کند.

4
/
7

تمرین خصوصی بارداری ایمن توسط دکتر کو سطح 1 ph Optimum Retinol Sachinging 1000 IUs Pads (120 دلار) می تواند به صورت شبانه برای تنظیم مجدد پوست و خطوط صاف استفاده شود.

5
/
7

با استفاده از فرمول ارگانیک جدید ، مومیایی آرامبخش ارگانیک Mustela بدون لانولین (15 دلار) نوک سینه ها را با ویتامین E برای ترمیم پوست در طی شیردهی و بعد از آن تغذیه و محافظت می کند.

6
/
7

HATCH Mama Belly Masks (12 دلار) صورت های شکمی در یک ماسک ملحفه ای است که حاوی آلوئه ورا و بره موم کاملا طبیعی است تا نوارها و زخم های نامنظم را به حداقل برساند.

7
/
7

با استفاده دوگانه Knours Be Kind Double Duty Mist (36 دلار) با ترکیبی متعادل از آب آلوئه ورا و روغن جوجوبا ، تأثیر تغییرات هورمونی را بر روی پوست تأمین می کند.

The post جعبه ابزار مراقبت از پوست بارداری اولین بار در NewBeauty ظاهر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>