جف لوئیس به تازگی جراحی چشم کرده است: ‘بهبودی به خوبی پیش می رود’

در یک پست اینستاگرامی ، ورق زدن ستاره جف لوئیس یک سلفی با کیسه های نخود فرنگی منجمد که بر روی چشمان او قرار گرفته بود ، یک حیوان پر از دست و یک دختر خنده در کنار او قرار داده بود با عنوان: “بهبودی خوب پیش می رود.”

در مصاحبه ای با رادیو SiriusXM ، لوئیس اخیراً فاش کرد که تحت “درمان جابجایی چربی” روی چشمهایش قرار گرفته است ، صفحه شش گزارش می دهد ، و توضیح می دهد که ستاره امیدوار است که جراحی باعث شود او به نظر آرام برسد. “این یک نوع روش پیشرفته است. به طور معمول ، آنها چربی را می مکند ، اما این به چین خوردن پوست یا بخیه زدن یا کشیدن نیاز ندارد. ” “آنها به داخل پلک من می روند اما شکل چشم شما را تغییر نمی دهد.”

پس از روشی مانند این ، وودبری ، جراح چشم و جراحی پلاستیک دیوید ، دیوید شلسینگر ، MD همان روش خمیرمایه را مانند دکتر لوئیس توصیه می کند. “ما سالهاست که استفاده از نخود فرنگی منجمد را توصیه می کنیم. ما به بیماران پیشنهاد می کنیم نخود فرنگی منجمد را در 48 ساعت اول بعد از عمل در کیسه های پلاستیکی قرار دهند زیرا تهیه چندین کیسه ارزان و آسان است. مهم است که کیسه ها را در پایان روز کنار بگذارید زیرا بدبو می شوند. پس از 48 ساعت اول ، دکتر Schlessinger توصیه می کند: “کمپرس های گرم و خنک را به طور متناوب برای گردش خون و رفع کبودی توصیه کنید. بیماران همچنین می توانند از Arnica bromelien و ویتامین K برای بهبود سریعتر استفاده کنند. ”

برای کمک بیشتر به بهبودی او ، طرفداران به بخش نظرات لوئیس رفتند تا مطالب طنزآمیز خوبی ارسال کنند ، یکی از پیروان گفت “او زنده است” و دیگری با نوشتن “بهترین پرستار همیشه” ، اشاره به دخترش در کنار او داشت برای او پتو و خرس عروسکی متولی. نظر دهندگان دیگر نگرانی خود را به اشتراک گذاشتند: ”خیال راحت بازیابی چشم سخت است! اما تو دوستش داری! ” ما نمی توانیم صبر کنیم تا نتایج را ببینیم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>