جنیفر آنیستون در مورد قدرت غروب خورشید ، مراقبه و درمان

در حالی که برخی از ما هنوز در تلاش برای کشف آن هستیم ، جنیفر آنیستون بر مهارت مراقبه تسلط دارد. این ستاره حتی در میان زندگی پرمشغله خود ، روزانه برای تمرین وقت می گذارد ، آیینی که به گفته وی ، او را از طریق بیماری همه گیر عبور داده است.

مطابق با مردم، آنیستون هر عصر نشسته و غروب خورشید را تماشا می کند. او می گوید: “آن لحظه مورد علاقه من است.” “کاش می توانستیم در آن ساعت جادویی زمان را مسدود کنیم ، زیرا همه چیز را می پذیریم ، قدردانی از روز و آنچه اتفاق می افتد.” در حالی که او لزوماً در این مدت از طریق وساطت حرکت نمی کند ، اما دوست دارد روزانه این لحظه را برای خودش رقم بزند.

علاوه بر این آیین ، آنیستون می گوید شکل دیگر مراقبه نشستن و نوشتن است. “کافی است. و هر نوع تمرین یوگا مراقبه من است. حدس می زنم من فقط به یک تصویر بزرگتر ایمان دارم. و من به بشریت اعتقاد دارم ، حتی اگر چیزهای زیادی وجود دارد که ما را از ایمان به آن منصرف می کند – اما من این کار را می کنم. ”

عوامل دیگر در وضعیت فعلی آرامش و خوشبختی ستاره: کار ، دوستانش و سه سگش کلاید ، سوفی و ​​چسترفیلد. او می گوید: “من واقعاً در مکانی آرام هستم.” “من شغلی دارم که دوستش دارم ، در زندگی من افرادی دارم که برای من همه چیز هستند و من سگهای زیبایی دارم.”

گرچه او همیشه می تواند به این تیم وفادار متکی باشد ، اما وضوح ذهنی فعلی خود را مدیون درمانگر خود می داند. “من واقعاً چیزهای زیادی از درمان دریافت کرده ام. فقط یک فرد عمومی است ، بسیاری از چیزهای شگفت انگیز وجود دارد که با آن همراه است. اما چیزهای سخت زیادی نیز وجود دارد ، زیرا ما فقط انسان هستیم و تمایل داریم با چشم گاو نر روی سر خود راه برویم. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>