جنیفر آنیستون هر کالای زیبایی را که در مجموعه “The Morning Show” استفاده می شود ، فاش می کند

اگر مجبور شوید یکی را انتخاب کنید ، با کدام ستاره سینما شام می خورید؟ انتخاب شخصی من ، که تا ابد جنیفر آنیستون خواهد بود ، تا زمانی که به یاد دارم ، نماد زیبایی من بوده است. در میان س questionsالاتی که اگر هرگز فرصتی برای گپ زدن داشتیم می پرسم: محصولات زیبایی که در مجموعه استفاده می کنید کدامند؟

با فصل دو نمایش صبح در افق – در اوایل ماه ژوئن ، HBO اعلام کرد که فصل دوم در 17 سپتامبر 2021 آغاز خواهد شد – ما فهمیدیم که هیچ راهی بهتر از این نیست که با یک انفجار به ژانویه نگاهی بیندازیم به آنیستون قبل از نمایش.

با عنوان “تیم رویایی” ، آنیستون عکسی از آرایشگر خود ، آنجلا لوین ، و آرایشگر ، کریس مک میلان ، را در جلوی انبوهی از محصولات نقل کرد. گرچه مشخص نیست هر کالایی چیست ، اما در نگاه اول می توانیم برخی از کالاها را تهیه کنیم.

برای آماده سازی پوست ، لوین از کرم شب جادویی شارلوت تیلبری (45 دلار) ، روغن روغن La Mer The Renewal (135 دلار) ، پرفکتور پوست Dior Dreamskin (85 دلار) ، کرم Augustinus Bader (265 دلار) و Tatcha The Serum Stick استفاده می کند. (48 دلار) ، که ادعا می کند خطوط ریز را کاهش می دهد و آسیب UV را به حداقل می رساند. برای پایان کار ، او اسپری اسپری Heritage Rososeater Spray (8 دلار) را اسپری می کند.

برای بنیاد ، لوین Pat McGrath Skin Fetish: Sublime Perfection Foundation (68 دلار) را انتخاب می کند. برای ترکیب همه چیز ، او از زیبایی دهنده کلاسیک (20 دلار) استفاده می کند.

محصولات بیشتری که در میان محصولات خوب مشاهده می کنیم ، Grande Cosmetics GrandeLIPS Hydrating Lip Plumper Lip Gloss (27 دلار) Dr. Hauschka Stick Lip Stick (15 دلار) و Tatcha The Kissu Lip Mask (28 دلار) است. اکنون که پرسش ترین پرسش من پاسخ داده شده است ، تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که همه چیز را به مجموعه زیبایی من اضافه کنم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>