جنیفر آیدین ‘زن واقعی خانه’ بالشی را برای مراقبت های بعد از عمل راه اندازی کرد و هم بازیگران ‘RHONJ’ هم اکنون طرفداران خود هستند

زنان واقعی خانه دار نیوجرسی ستاره جنیفر آیدین از به اشتراک گذاشتن جزئیات زندگی خود ، یعنی همه چیز جراحی پلاستیک و درمان های زیبایی خجالتی نیست. در حال حاضر ، با پشتیبانی از همسرش ، پاراموس ، جراح پلاستیک NJ ، بیل آیدین ، ​​MD ، پایه اصلی تلویزیون واقعیتی ابزاری را راه اندازی می کند تا بهبودی از روش های زیبایی و درمان ها کمی راحت تر باشد – و بسیار راحت تر.

بالش Ultimate Beauty: LLB – برای بالش ، مژه و ابرو ، بالش به گونه ای طراحی شده است که در بالای بالش معمولی شما قرار می گیرد و دارای یک طراحی مقعر است که از خوابیدن روی صورت شما جلوگیری می کند و در نتیجه نتایج مطب را مختل می کند.

آیدین می گوید مانند بسیاری از اختراعات نبوغی نیوبایتی او بالش را بعد از اینکه یک تجربه شخصی باعث شد بیشتر بخواهد ایجاد کرد. “پس از مراجعه به دفتر شوهرم برای تهیه صورت و استفاده از بالش دفتر ارائه شده در آن زمان ، خیلی ناخوشایند شدم. من شروع به بحث در مورد روند نخوابیدن روی صورت شما و یافتن محصول مناسب برای راحتی و پشتیبانی شما کردم. ”

در مورد مزایای بالش ، آیدین می گوید که همه اینها در مورد کنترل است. وی با بیان اینکه بهبودی از جراحی پلاستیک و بسیاری از درمان های داخل مطب نیاز به خواباندن به پشت دارد ، می گوید: “به شما این امکان را می دهد تا موقعیتی کنترل شده داشته باشید تا صاف به پشت بخوابید.” آیدین می گوید: “بالش به شما کمک می کند تا پر کننده های شما در جای خود بمانند و همچنین به عنوان بالشی است که در بهبودی بعد از لیفت صورت ، جراحی شکم ، عمل بینی ، لیفت پلک ، تقویت سینه و غیره استفاده می شود.”

آیدین از زمان راه اندازی می گوید که قبلاً مهر تاییدیه همکارش را گرفته است RHONJ همبازی ها “آنها بالش من را هنگام خواب به عنوان برنامه شبانه خود استفاده کرده اند ، و چند همبازی نیز پس از جراحی پلاستیک خود از استفاده از بالش به عنوان بالش بهبودی لذت بردند.”

ستاره ای که در مورد کاهش پستان ، لیپوساکشن و لیفت سینه با کاشت در رسانه ها باز بوده است ، این را می گوید نیوبایتی اینکه ازدواج با یک جراح پلاستیک یک عامل تعیین کننده در جراحی های وی است. او می گوید: “من در معرض تمام فن آوری های جدید برای همه روش ها هستم.” “این یک امتیاز عالی بوده است.”

در حالی که کاهش پستان و لیپوساکشن آیدین منجر به کاهش وزن قابل توجهی شد ، وی خاطرنشان کرد که برای رسیدن به وزن هدف خود عزم واقعی انجام داده است. “من به حفظ خودم اعتقاد دارم ، و همچنین سعی می کنم یک برنامه غذایی کاملا سالم را کنترل کنم. با پنج کودک ممکن است دشوار باشد ، اما ما تمام تلاش خود را می کنیم. ما به عنوان یک خانواده می نشینیم که هر شب با هم شام بخوریم ، بنابراین وقتی چیزی از منوی غذا سر می خورد که چندان سالم نیست ، می توانید باور کنید که شوهرم همه نگاه ها را به ما دارد. “

به طور کلی ، آیدین می گوید که “تغییر کامل” برنامه غذایی او و نخوردن اواخر شب تفاوت زیادی در سفر او برای کاهش وزن ایجاد کرد. “من در تمام طول روز آب می نوشم ، سعی می کنم در طول هفته با شوهرم در باشگاه بدنسازی خانه خود تمرین کنم و همچنین یک متخصص تغذیه خانواده داریم.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>