جنیفر گارنر می گوید این بهترین دئودورانت طبیعی است که تا به حال امتحان کرده است

خواه در آشپزخانه اش طوفانی بپاشد و هم در مورد امنیت COVID در اینستاگرام زنده صحبت کند ، جنیفر گارنر همیشه جمع و جور به نظر می رسد. در حالی که ما در گذشته به برخی از محصولات مورد علاقه مراقبت از پوست این ستاره نگاهی انداخته ایم – و از آن زمان همه آنها را به سبد خرید اضافه کرده ایم – اما هنوز نباید مراقب موارد مراقبت از بدن روزانه او باشیم.

این بازیگر زن امروز صبح در استوری اینستاگرامش ، زنجیره ای از دو ویدیو را منتشر کرد و محصولات مورد علاقه خود را که توسط دوستان نزدیکش ایجاد شده ، فراخوانی می کند. در این ترکیب گنجانده شده است: Beautycounter The Clean Deo (28 دلار) در رز تمیز ، ضد بو و قابل تعویض.

او می گوید: “به دوست دختر باورنکردنی من گرگ رنفرو – تبریک می گویم.” “این بهترین دئودورانت طبیعی است که تاکنون امتحان کرده ام. راهی برای رفتن به Beautycounter! ” 13 ادامه 30 star همچنین محصول را به عنوان “یک دئودورانت طبیعی که در واقع کار می کند” توصیف می کند.

این دئودورانت که مورد علاقه ویراستاران است ، دارای گواهینامه EWG ، فاقد بی رحمی و با ترکیبی از مواد طبیعی از روغن نارگیل تا موم است. همچنین برای طیف گسترده ای از کاربران مناسب است ، زیرا از سه رایحه مختلف برخوردار است: نارگیل تازه ، که ترکیبی از چوب صندل و وانیل شیرین است. اسطوخودوس نرم ، ترکیبی از اسطوخودوس طبیعی و وانیل سبک ؛ و گل رز تمیز ، نشانه ای از طراوت و ایده آل بودن یک عاشق همه چیزهای گل.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>