جوایز NewBeauti: Complexion Perfectors

108
/
126

بهترین بنیاد مات

34 سایه مقاوم در برابر اکسیداسیون NARS Soft Matte Complete Foundation (40 دلار) باعث ایجاد محو شدن منافذ پوستی بدون رنگ و خشک شدن پوست می شود.

109
/
126

بهترین بنیاد هیدراتاسیون

اسید هیالورونیک دوستدار پوست ، ویتامین B5 و آلوئه با پوشش متوسط ​​IT محصولات آرایشی و بهداشتی پوست شما اما بنیاد بهتر + مراقبت از پوست (40 دلار) با گذشت زمان به صورت یکپارچه باعث درخشندگی و صاف شدن رنگ پوست می شود.

110
/
126

بهترین کرم CC

نسل بعدی اصلاح رنگ ، Dermablend Continuum Correction Tone-Evening CC Cream SPF 50+ (39 دلار) از نظر بالینی ثابت می کند که درخشندگی پوست را در چهار هفته بدون گرفتگی منافذ بهبود می بخشد.

111
/
126

بهترین BRE CREAM

نسخه تازه بهبود یافته Dr. Jart + Dis-A-Pore Beauty Balm SPF50 + (37 دلار) از یکی از اولین مارک هایی که کرم های BB را به ایالات متحده معرفی می کند ، ارائه می شود که همه چیز را از منافذ بزرگ تا قرمزی با پاداش محافظت بیشتر در برابر آفتاب پنهان می کند.

112
/
126

بهترین بنیاد

پاک ، وگان و دوستانه سفر ، MERIT The Minimalist Perfecting Complexion Stick (38 دلار) می تواند به عنوان پایه یا کانسیلر مورد استفاده قرار گیرد و به آرامی با هم مخلوط می شود تا پوششی سبک تا متوسط ​​داشته باشد و به پوست نفس بکشد.

113
/
126

بهترین مرطوب کننده رنگی

سایه دار ، اما چرب نیست ، Saie Slip Tint (32 دلار) کیف شماست ، یک مرحله محافظ پوست است که استفاده از آن آسان است ، مناسب همه رنگ های پوست است و به شما ظاهری تازه و بدون دردسر می بخشد ، علاوه بر مزیت آبرسانی و گسترده -طیف SPF 35.

114
/
126

بهترین پرایمر مات

Vapor Beauty Matte Smoothing Primer (48 دلار) بر خلاف بسیاری از نمونه های متوقف کننده درخشش ، بدون سیلیکون یا دی متیکون ساخته می شود. در عوض ، جوجوبا و اسیدهای آمینه مغذی یک پایان طبیعی و صاف را ارائه می دهند.

115
/
126

بهترین هیدراتاسیون اولیه

تفاوت بین آرایش خوب و آرایش عالی؟ آغازگر آبرسان ابریشم درخشان جورجیو آرمانی (44 دلار) ، که باعث ایجاد بوم صاف و غیر قابل تشخیص برای ایجاد پایه می شود در حالی که پوست را با کره درخت مرطوب می کند.

116
/
126

بهترین کانسیلر زیر چشم

پودرهای جادویی میکروسکوپی موجود در مخفی کننده فوق العاده خامه ای Hourglass Vanish Airbrush (34 دلار) باعث می شود که تیرگی های تیره روشن تر و منافذ پوست تار به نظر برسند. این تعریف از پایان airbrushed است.

117
/
126

بهترین کانکس کننده کامل پوشش

Doll 10 TCE Concealer (28 دلار) با نوک خنک کننده و فرمول فاقد چین و چروک که شامل ویتامین C برای درمان پوست است ، باعث پنهان شدن در سطح پوستی می شود ، زیرا باعث پنهان شدن شکستگی ، تغییر رنگ و تقریباً موارد دیگر می شود.

118
/
126

بهترین پودر تحت فشار

طرفداران پودر شل و شفاف By Terry مدت ها در انتظار Hyaluronic Pressed Hydra-Powder (52 دلار) بودند و این همان چیزی است که آرزو می کنیم و موارد دیگر. نه تنها مات و آبرسانی می کند ، بلکه آرایش را نیز تنظیم می کند.

119
/
126

بهترین پودر سست

ویکی تسای ، بنیانگذار Tatcha ، می گوید که پودر ابریشم (48 دلار) “یک نسخه مدرن از پودر oshiroi ژاپنی است” ، آرایش سفید که توسط geishas استفاده می شود. دلیل: در آرایش مهر می شود و منافذ پوست را با ابریشم جاذب روغن محو می کند زیرا پوست را از نور آبی محافظت می کند.

120
/
126

بهترین رژگونه

رژگونه گونه Honest Beauty Crème (13 دلار) به راحتی مخلوط شده و می سازد و بسته به روحیه شما از حالت اشباع به حالت اشباع می رسد. جسیکا آلبا می گوید اگر از مارک خودش نبود آن را می خرید.

121
/
126

بهترین برجسته کرم

پایه RMS Beauty Radiance Base (30 دلار) را به عنوان پایه زیر پایه استفاده کنید یا آن را روی آن ، روی نقاط بلند صورت منعکس کننده نور لایه بندی کنید ، تا درخشش آسمانی باشکوهی داشته باشد.

122
/
126

بهترین برجسته کننده پودر

با داشتن بیشترین طیف سایه از تمام هایلایترهای مورد آزمایش ما – شامپاین سبک تا برنز غنی و همه چیز در این میان – Revolution Beauty XX XXposure Highlighter Powder (15 دلار) با لرزش پیچیده ای در حال انفجار است.

123
/
126

بهترین برنزر

اگر همه گیری سفر شما به مناطق گرمسیری را لغو کرد ، کافی است با همان پودر برنز Gucci Poudre De Beauté aclat Soleil Bronzing (62 دلار) انگشت خود را بکشید ، و آبی فریبنده سوغات خود را در نظر بگیرید.

124
/
126

بهترین رژگونه پودر

یک قطره رنگ قرمز و رنگ آمیزی بی رنگ LAWLESS Make Me Blush Velvet Blush (29 دلار) روی سیب های گونه به شما یک رنگ براق بدون تالک و نرم و کره ای می بخشد که در تمام طول روز ادامه دارد.

125
/
126

بهترین بالم چند منظوره

افسانه گریم ، بابی براون ، وی را به عنوان عمده کار چند منظوره Jones Road Beauty Miracle Balm (38 دلار) “نبوغ در گلدان” می نامد ، و در یک کلام ، دقیق است. شستشوی رنگی غنی از آنتی اکسیدان دریافت کنید که با یک کشیدن سریع هر نوع ظاهری را تقویت می کند.

126
/
126

اسپری بهترین تنظیمات

مأموریت های ماسک قدردانی مجدد از تنظیم اسپری ها به ما داد. اسپری تازه کننده و تازه کننده مشروبات الکلی و بدون عطر Milk Makeup Hydro Grip (36 دلار) به دو روش کار می کند: در زیر آرایش برای آماده سازی پوست و در بالا برای قفل شدن آرایش.

The post جوایز NewBeauti: Complexion Perfectors اولین بار در NewBeauty ظاهر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>