جوایز NewBeauty: رایحه

1
/
6

بهترین بدن آروماتراپی

مانند هر چیزی از این مارک تجاری مبتنی بر آیورودا ، بدن مه آلود بدن آرام (51 دلار) در نظر گرفته شده است تا با استفاده از روغنهای اساسی صحنه خاصی را تنظیم کند. رایحه خاکی این یکی باعث می شود هر فضایی که در آن هستیم ، احساس بهتری داشته باشیم.

2
/
6

بهترین رولر AROMATHERAPY

ما Aromatherapy Associated Deep Relax Roller Ball (32 دلار) را “ذن در یک بطری” می نامیم زیرا با اطمینان یک لحظه مراقبه ، با مجوز از یک ویال قابل حمل را که می توانید در هر مکان حمل کنید ، ارائه می دهد.

3
/
6

بهترین مکمل معطر

یکی از غیر منتظره ترین راه اندازی بویایی دیررس ، ریه های جنگلی Nue Co. (95 دلار) بهترین توصیف به عنوان “تجربه” است ، زیرا رایحه چوبی آن توسط مطالعات اثبات کننده توانایی آن برای از بین بردن استرس پشتیبانی می شود.

4
/
6

بهترین پخش کننده آروماتراپی

سه موردی که در مورد Saje Natural Wellness Aroma Om Diffuser (92 دلار) دوست داریم: با تزریق هوا با روغنهای گیاهی ، مرطوب می شود ، در هر مکانی شیک به نظر می رسد و با یک سوئیچ می تواند فورا ذهن را به آرامش برساند محل.

5
/
6

بهترین بالش مه

روغن بابونه ، اسطوخودوس و درخت چای لیمو در OSEA Vagus Nerve Pillow Mist (32 دلار) گرد هم می آیند ، که به صورت حسگر اعصاب واگ را علامت گذاری می کند تا پاسخ آرامش مورد نیاز قبل از خواب را فعال کند.

6
/
6

بهترین شمع رایحه درمانی

آخرین پادزهر یک روز شلوغ ، شمع معطر NEOM به از بین بردن فشار استرس واقعی (36.50 دلار) به ترکیبی سرسبز از روغنهای اساسی گل محمدی ، اسطوخودوس و یاسمن تکیه می کند تا یک ذهن پر از احساس را آرام کند.

The post جوایز NewBeauty: عطر اولین بار در NewBeauty ظاهر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>