جوایز NewBeauty: مراقبت از دست + ناخن

1
/
8

بهترین لاک ناخن با لباس بلند

هنگامی که بیماری همه گیر مانیس را در خانه به تنها گزینه تبدیل کرد ، essie Gel Couture (12 دلار) – اکنون بیش از 75 سایه دارد – به طور مداوم درخشش بالا و حداقل 10 روز پوشیدن به ما می دهد.

2
/
8

بهترین لهستانی سریع و خشک

آیا یک ارائه بزرگنمایی دارید و فراموش کرده اید که ناخن های خود را انجام دهید؟ Nails.INC 45 Second Second Speedy Gloss (9 دلار) یک رویای تأخیر انداز است – قبل از اینکه وقت کافی برای بارگیری پاورپوینت داشته باشید خشک می شود.

3
/
8

بهترین درمان تقویت ناخن

خواه ناخن زدن عادت شما در استرس باشد یا به مانیکور ژل اعتیاد داشته باشید ، Dermelect Cosmeceuticals Phyto Strong Natural Nail Repair Duo (29 دلار) ناخن های آسیب دیده را با پپتیدهای کراتین سویا و گیاهان دارویی بیولوژیکی بازیابی می کند.

4
/
8

بهترین روغن روغن

قلم مو Deborah Lippmann Cuticle Oil (24 دلار) را بر روی کوتیکول های ژنده پوش بریزید تا خشکی را تسکین داده ، از پوست گرفتن آن جلوگیری کرده و حتی بسترهای ناخن را با روغن هسته نارگیل و شغل Joboba تقویت کنید.

5
/
8

بهترین کرم دست معطر

سرم دستی شکوفه Serumkind Black Blossom (27 دلار) کاملاً مرطوب کننده است و هیچ وقت احساس چسبندگی نمی کند. راز: لاله های سیاه هلندی ، که به بازسازی یک مانع پوستی آسیب دیده از شستشوی مکرر دست و ضدعفونی کمک می کند.

6
/
8

بهترین کرم دست بدون عطر

ما نمی توانستیم دست خود را از Olum & June Hand Serum (28 دلار) – به معنای واقعی کلمه! بافت ابریشمی و اسید هیالورونیک مغذی ، گل کاکتوس و عصاره های میوه ای ما را در واقع منتظر جوان سازی روزانه دستان خود می کند.

7
/
8

بهترین لوسیون ضد عفونی کننده دست

از فرمولهای مملو از الکل خسته شده اید و دستهایتان را بیابانی خشک می کند؟ ضدعفونی کننده دست Dove Deep Moisture Nourishing Hand (5 دلار) با از بین بردن 99.99 درصد میکروب ها ، تا هشت ساعت رطوبت را ارائه می دهد. این یک ضد عفونی کننده دست است که در واقع می خواهید از آن استفاده کنید.

8
/
8

بهترین اسپری ضد عفونی کننده دست

Touchland متولد بارسلونا می داند که چگونه با Power Mist (12 دلار) ، یک اسپری ضدعفونی شده توسط متخصص پوست ، پوست ما را به مناطق گرمسیری بکشاند و در هشت رایحه و رنگ منحصر به فرد بازیگوش ارائه می شود و دست ها را بدون میکروب حفظ می کند.

The post جوایز NewBeauty: دست + مراقبت از ناخن اولین بار در NewBeauty ظاهر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>