جیجی حدید در مورد ترفند کانتورینگ مخفی خود در پشت صحنه

ما چیزهای جدید زیادی در مورد جیجی حدید از مصاحبه اخیر او با Vogue: او می تواند هفته ها بدون دست زدن به موردی از آرایش ، در طول بارداری به یک خط مراقبت از پوست کاملاً طبیعی اعتماد کند ، الیودا ، و وقتی آرایش باند خود را دوست ندارد ، آن را در پیش نمایش حمام اصلاح می کند .

حدید می گوید: “کسی که بدون لمس صورت خود به باند پرواز نخواهد رفت ، جوآن اسمالز است.” Vogue. “او به من آموخت که کانسیلر خودم را بیاورم” ، که به گفته او همیشه Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circle Treatment Concealer (8 دلار) است ، “و او به من آموخت که هیچ کس به دنبال تو نیست که مراقب تو باشد. ” اگر او در مورد جذابیت پشت صحنه خود اعتماد به نفس ندارد ، با آن درس ها در جیب عقب ، حالا لوازم آرایش را به دست خود می گیرد.

“و ما واقعاً قرار نیست که این کار را به عنوان مدل انجام دهیم زیرا ما کارمند هستیم – ما در محل کار حاضر می شویم ، آرایش خود را دقیقاً مانند آنچه قرار است انجام دهیم انجام می دهیم – اما گاهی اوقات شما همیشه آنقدر زیبا نیستید! بنابراین ، ما در دستشویی پنهان می شویم ، و آنچه که ما انجام می دهیم این است که خودمان را کانتورینگ کنیم … شما چیزهای کوچکی به خود اضافه می کنید که باعث می شود احساس اطمینان کنید. ” رفتن حدید: استفاده از مقداری برنز اضافی در امتداد خط فک ، “3” و در امتداد بینی به شکل پیکان که در انتهای آن ختم می شود.

هنگامی که او برای یک برنامه آماده نمی شود ، این سوپرمدل در خانه مراقب نوزاد دختر جدید خود ، خای است. وی توضیح می دهد: “من فقط در ماه چهارم بارداری هستم ، اما فقط می گویم که همه ما باید سعی کنیم وقت خود را صرف کنیم.”

برای این سوپرمدل ، لحظات مراقبت از خود برای تکمیل روال زیبایی او پس از بارداری سپری شده است. در ترکیب وی وجود دارد: ترکیبی از غنی از سرامید و فوق العاده آبرسانی به دکتر Jart + کرم سرامیدین (48 دلار) ، Odacité Mo + P پوست بسیار خشک Moringa Petitgrain Serum Concentrate (46 دلار) و همیشه محبوب و پرمصرف ویتامین E لانو توت فرنگی 101 پماد چند مرهم (14 دلار).

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>