خداحافظ دو چانه: امی شومر ویدئویی از آخرین درمان انجماد چربی خود را به اشتراک می گذارد

اگر کسی در جهان وجود داشته باشد که بتواند ما را به خنداندن بیاندازد ، ما امی شومر بازیگر و کمدین هستیم. خوراک اینستاگرام او پر از سلفی های قابل خواندن ، فیلم های سرگرم کننده و مونولوگ های خنده دار است ، اما پست اخیر او کمی جدید بود – و ما در سطح شخصی با آن ارتباط برقرار می کنیم.

Schumer با برچسب زدن به متخصص پوست نیویورک ، امی وکسلر ، دکتر در زیرنویس این کلیپ ، فیلم را فقط در حالی که چشم هایش به بالای دوربین نگاه می کند ، آغاز می کند. “من فقط می خواهم بگویم که نوع من خوشبخت است ، و من نمی خواهم یکی از کسانی باشم که کارها را انجام می دهم ، و هیچ گونه آزاری برای زنانی که این کار را انجام می دهند وجود دارد ، اما من مانند ، من نمی دانم ، “او با شوخی گفت. سپس پیرمرد 39 ساله خود را به چانه می اندازد و CoolSculpting CoolMini را نشان می دهد ، یک دستگاه انجماد چربی که چانه کامل پایین را هدف قرار می دهد.

او با اشاره به دستگاه ، می گوید: “این چیزی نیست که شما فکر می کنید – این فقط نحوه دوست داشتن سرم استراحت است زیرا احساس خوبی دارد. این تنها راهی است که می توانم واقعاً آرامش داشته باشم و دلیل این امر این نیست که دارم می دانم چانه دوتایی من به نوعی مورد خطاب قرار گرفته است ، پس نگرانش نباش. ”

این بازی خونسردانه در مورد روش های زیبایی غیر تهاجمی نه تنها باعث خنده شد ، بلکه قابل توجه بودن روش های مجسمه سازی بدن مانند CoolSculpting را برجسته کرد – و بخش نظرات پست او نشان می دهد. از میان مفسران ، ال كینگ خواننده كانتری بود كه نوشت: “من یك دو چانه دارم! من 2 تا می گیرم! “، لیزا رینا ، که درباره زنجیره ای از شکلک های خنده دار اظهار نظر کرد و شخصیت تلویزیونی استاسی شرودر که نوشت:” خوب اما صحبت واقعی ، من می خواهم به یک ویدیوی پیگیری کنم. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>