خط آرایش کایلی جنر در حال بازسازی کامل است

کایلی آرایشی یکی از سریعترین خطوط آرایش در تمام دوران است که در حال تغییر است. در پست اخیر اینستاگرامی ، کایلی جنر ، بنیانگذار 23 ساله ، دلیل بسته شدن وب سایت برندش را توضیح داد. به نظر می رسد ، این خط در حال انجام فرمول بندی مجدد برای اطمینان از تمیز و وگان بودن هر محصول است.

جنر در پست خود می نویسد: “همانطور که ممکن است برخی از شما متوجه شده باشید وب سایتkyliecosmetics من برای اندکی تغییر فعالیت بسته شده است.” “من وقتی 17 سال داشتم خط آرایش خود را شروع کردم و احساس کردم وقت آن است که بلند بیایم و به خانواده VEGAN و CLEAN بپیوندم. من سخت تلاش کرده ام تا جدیدترین فرمول های ابتکاری را برای شما ایجاد کنم و خیلی خوشحالم که به زودی با همه شما به اشتراک می گذارم! با ما همراه باشید … “

در بخش نظرات پست او ، هویدا است که طرفداران و دوستان لیست A هیجان زده اند. خواهرش کورتنی کارداشیان اظهار نظر کرد ، “VEGAN و CLEAN اکنون شما با زبان من صحبت می کنید ،” در حالی که مدل ریون تریسی می نویسد ، “ما یک ملکه وگان را دوست داریم …”.

در حالی که محصولات در حال ساخت هستند ، خوراک لوازم آرایشی Kylie نیز در حال تغییر است ، زیرا این مارک تمام پست های خود را از قبل از 4 مه حذف کرده است. از آن زمان به بعد ، این مارک چند مورد از کیت های لب را که تازه اصلاح شده است به اشتراک گذاشته است و خط چشم ، و ما نمی توانیم منتظر بمانیم که محصولات دیگر اولین نسخه جدید را ارائه می دهند.

Instagram / kyliecosmetics

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>