خلوص کارداشیان از جراحی پلاستیک فاش شد: “هیچ کس از من نخواسته است”

در قسمت دو همگام با کارداشیان تجمع مجدد ، یکشنبه پخش شد ، خواهران مشهور در مورد شایعات طولانی مدت ، معیارهای زیبایی اجتماعی و درس های زندگی واقعیت پیدا کردند ، اما خلوع 36 ساله نیز در مورد تصمیم خود برای رفتن زیر چاقو صحبت کرد و تأیید کرد که جراحی زیبایی بینی انجام داده است.

در طول برنامه ، اندی کوهن ، مجری برنامه از خلوع خواست تا به یکی از موارد نادرستی که مدام درباره او نوشته می شود ، بپردازد. در پاسخ ، او گفت ، “همه می گویند ،” اوه خدا او سومین پیوند صورتش را انجام داده است “، اما من یک عمل بینی انجام داده ام -[with] دکتر راج Kanodia – و همه خیلی ناراحت می شوند ، مثل اینکه چرا من در مورد آن صحبت نمی کنم؟ هیچ کس از من س askedال نکرده است. شما اولین شخصی هستید که در مصاحبه ای از من در مورد بینی من س askedال کرده اید. من حتما تزریق کرده ام. در واقع بوتاکس نیست. من به طرز وحشتناکی به بوتاکس پاسخ داده ام. ”

خلوئه همچنین می گوید که قبل از فیلمبرداری بسیار امن بود. “قبل از شروع نمایش ، من بسیار امن بودم و سپس در اولین دو فصل ، به دلیل افکار عمومی خودم ، ناامن شدم. پس از آن ، من فکر می کردم که امنیت خوبی داشته ام و فکر می کنم اخیراً دوباره ناامن شده ام. بنابراین ، من حدس می زنم که این فقط پیش می رود ، می دانید ، بالا و پایین. “

خلوعه تنها خواهری نبود که در هنگام تجدید دیدار با استانداردهای زیبایی و جراحی پلاستیک صحبت کرد. وقتی کوهن از کایلی س askedال کرد که آیا عدم امنیت لب او باعث تأسیس برند خود ، کایلی آرایشی است ، او می گوید: “مطمئنا. فکر می کنم عشقم به آرایش از ناامنی من با لبم شروع شد. من لبهای بسیار کوچکی داشتم و هرگز به آن فکر نمی کردم تا اینکه یکی از اولین بوسه هایم را گرفتم و پسری گفت: “اوه خدا تو خیلی بوسنده خوبی اما لبهای کوچیکی داری” یا چیزی شبیه به این ، “او توضیح می دهد ، و اضافه می کند که وقتی لب های خود را با خط لب بیش از حد خط می کشد ، اعتماد به نفس بالاتری دارد.

کوهن همچنین از کیم پرسید که آیا فکر می کند خانواده استانداردهای غیر واقعی بدن را ارتقا داده اند؟ در پاسخ ، او پاسخ داد ، “نه ، من نمی کنم. چون فکر می کنم بلند می شویم ، کار را انجام می دهیم ، کار می کنیم. ” از زمان پخش ، این نظر نسبتاً واکنش خوبی را به خود اختصاص داده است.

علی رغم شایعات و درام پشت صحنه KUWTK، خانواده آنچه را که در 20 فصل گذشته در پایان مراسم جمع آموخته اند به اشتراک گذاشتند. موضوع مشترک بین پاسخ آنها: در حالی که بینندگان و پیروان ممکن است اتهامات خود را در مورد آنها داشته باشند ، خواهران از داشتن این تجربه و مهمتر از همه ، بسیار خوش شانس هستند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>