دالی پرتون عطری است که از رایحه شخصی خود الهام گرفته است در حال راه اندازی است

در حالی که نماد موسیقی كانتری Dolly Parton هرگز نتواند با موسیقی خود باسن ما را نوسان دهد ، او همچنین به خاطر زیبایی ظاهری پر زرق و برق خود مشهور است. با امید به اینکه او سرانجام یک خط تولید منحصراً برای مو راه اندازی کند – به هر حال او بهترین کار را در این حرفه دارد – ما همه حرکت های زیبایی وی را کاملاً زیر نظر داشته ایم.

در اطلاعیه ای در ماه دسامبر ، متوجه شدیم که خواننده در واقع کار زیبایی را آغاز کرده است و امروز سرانجام از نزدیک دیدیم که چیست (اشاره: این محصول مو نیست).

در ماه دسامبر ، ترانه سرا و خواننده یک قرارداد طولانی مدت مجوز با Edge Beauty برای یک خط عطر را اعلام کرد. مطابق با جنگ جهانی دوم، استیو مورموریس ، مدیرعامل Edge Beauty ، گفت که آنها “به کانال های توزیع که از خرید تلویزیون گرفته تا خرده فروشی های خاص ، داروخانه ها و بازار انبوه هستند ، نگاه می کنند.”

طبق انتشار سال 2020 ، پرتون از رایحه شخصی خود الهام گرفته است. پیرمرد 74 ساله گفت: “عطر همیشه نقش مهمی در زندگی من داشته است – من هر روز از ترکیب رایحه های شخصی خود استفاده می کنم.” “من خیلی خوشحالم که این رویا را با طرفدارانم در میان می گذارم. توسعه نام تجاری و رایحه خودم با Edge Beauty تجربه شگفت انگیزی بوده است و من مشتاقانه منتظر تبدیل شدن به یک بخش بزرگ از جامعه عطرها هستم. “

سریع منتظر امروز ، خواننده و ترانه سرا اولین عطر خود را به نام Dolly — Scent from Above اعلام کرد که از 28 ژوئیه برای خرید از طریق سایت های scentbeauty.com و hsn.com در دسترس خواهد بود. پرتون در گزارشی می گوید: “زیرا بسیار عالی بهشتی است.” “من امیدوارم که شما هنگام پوشیدن احساس خوشبختی و زیبایی داشته باشید.”

طبق این مارک ، این عطر دارای نتهایی از ماندارین ، شکوفه های گل صد تومانی ، یاسمن ، وانیل ، چوب صندل ، مشک و پاچولی است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>