درس مراقبت از پوست ، هایلی بیبر می گوید “او مجبور بود راه سخت را یاد بگیرد”

هر روز که هایلی بیبر به ما نگاهی اجمالی به روند زیبایی خود می اندازد ، یک امر خوب است که امروزه یکی از کتاب هاست. در کانال جدید YouTube خود ، این سوپرمدل شبانه روزی را برای مراقبت از پوست خود به اشتراک گذاشت و از هیچ کسی چشم پوشی نکرد. این چیزی است که ما یاد گرفتیم.

بیبر که یکی از طرفداران روش تمیز کردن مضاعف است ، با استفاده از یک پاک کننده روغن قبل از تمیز کردن پوست ، آرایش را حل می کند. وی با ماساژ روغن پاک کننده آنزیم جلبک MARA (58 دلار) به پوست خود می گوید: “من این کار را در قرنطینه شروع کردم و صادقانه ترین آن بزرگترین تفاوت را در پوست من ایجاد کرد.”

بعد از شستشو ، نوبت به یک تمیز کردن دوم می رسد. او می گوید: “من پاک کننده هایی را دوست دارم که خیلی کف و فوق العاده کف ندارند – من چیزی را دوست دارم که شیری ، مرطوب کننده و مغذی باشد” ، و به سراغ شستشوی شیری مقوی HoliFrog Tashmoo Water Lily (38 دلار) رفت. “من هرگز دوست ندارم بعد از شستن پوستم احساس خشکی و سفتی و سفتی کند.”

سپس بیبر پارچه ای را به آرامی روی چشم و گردنش می کوبد ، اما اطمینان حاصل می کند که پوست را مرطوب نگه می دارد زیرا لایه ای از سرم پپتید سلول های بنیادی Biba Los Angeles Plant (85 دلار) را می زند. او می گوید: “من پپتیدها را دوست دارم – من فکر می کنم این یکی از بهترین چیزهایی است که می توانید روی پوست خود قرار دهید.” “من قصد دارم آن را در حالی که صورتم کمی مرطوب است ، به پوست ماساژ دهم تا محصول کمی بهتر به پوست آغشته شود و به پوست من خشک شود.”

وقتی صحبت از هیدراتاتور می شود ، بیبر می گوید که او معمولاً شب به دنبال یک مرطوب کننده شدیدتر می رود ، “چیزی کمی ضخیم تر برای غوطه ور شدن آن در پوست من.” انتخاب امشب: مانع کرم بیبا لس آنجلس (95 دلار).

وی درباره آستانه مراقبت از پوست برای میزان مناسب خود می گوید: “اگر به نظر نمی رسد مثل یک پیراشکی لعاب دار بخوابم ، پس کار درستی انجام نمی دهم.” او به شوخی می گوید: “برای خود یک مرطوب کننده پیدا کنید که به شما کمک می کند در آخر روز مانند یک پیراشکی لعاب دار به نظر برسید.” بعد از مرطوب کننده ، بیبر پوست حساس به خشکی خود را با روغن مرطوب کننده Biphase Fberuna Skin due Alberi (125 دلار) درمان می کند ، “فقط به خاطر اینکه مانند یک پیراشکی لعاب دار به نظر برسد.”

برای درمان برخی از شکستگی های گونه و چانه اش – این ستاره می گوید وقتی که برنامه کاری شلوغ تری دارد ، پوست او کمی حساس تر و مستعد شکستن است – “کوچکترین بیت” یک نسخه درمانی را در مناطق آسیب دیده اعمال می کند. “من آن را پیدا کردم [prescription creams] اگر بیش از حد استفاده شود یا بیش از حد استفاده شود ، می تواند واقعا ، واقعا خشن باشد. من مجبور شدم این راه سخت را چندین بار یاد بگیرم ، بنابراین فقط [use] کمی لم دادن. “

یکی دیگر از عناصر اصلی در مجموعه ابزار شکستن او: Starface Hydro-Stars (15 دلار). “آنها کاملاً به بهبود سریع یک جوش کمک می کنند ، بنابراین هر زمان که من بیرون می شوم همیشه با یکی از اینها می خوابم. و زیبا به نظر می رسند! “

آخرین اما نه مهمترین: کرم دور چشم. وی با ملایمت استفاده از bareMinerals Ageless Phyto ، می گوید: “من معمولاً در مورد کرم دور چشم واقعاً سخت کوش هستم ، زیرا چشم ها منطقه واقعاً حساسی هستند و سعی می کنم جلوی پوسیدگی کلاغ خود را بگیرم ، بنابراین واقعاً سعی می کنم آن را فراموش نکنم.” -کرم چشم Retinol (46 دلار). “یک چیز ، خانمها و آقایان ، فراموش نکنید: من روی درب هایم را نیز کرم دور چشم زده ام ، زیرا با افزایش سن آنها افتادگی پیدا می کنند.”

مرحله آخر این سوپرمدل می گوید بدون او نمی تواند بخوابد؟: پماد خوب و خوب Aquaphor Healing (8 دلار) ، که از آن به عنوان مرهم لب برای جلوگیری از لبهای چاک خورده و همچنین به عنوان درمان لکه ای برای هر قسمت شکاف خورده استفاده می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=SWN55iIrK54

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>