درمس می گوید قبل از خرید سرم ویتامین C به دنبال این 4 مورد باشید

ما راه سختی را آموخته ایم: آنچه برای پوست شخص دیگر م effectiveثر است – بخوانید: جدیدترین اینفلوئنسری که برای آن سوایپ کردید – ممکن است به تنهایی نتیجه ای کمتر از ایده آل را به همراه داشته باشد. دکتر دبورا لانگویل ، متخصص پوست میامی به جای سرمایه گذاری در سرم ویتامین C به دلیل تأثیر آن بر روی چهره شخص دیگر ، پیشنهاد می کند خرید بر اساس نیازهای پوستی خاص خود داشته باشید تا بهترین نتایج تقویت کننده درخشش را داشته باشد. پیش ، چهار مرحله برای یافتن ویتامین C مناسب برای شما پوست.

بازی اعداد را درک کنید

آنی گونزالس ، متخصص پوست میامی می گوید: “از لحاظ تئوری ، هر کسی می تواند از ویتامین C یا یکی از مشتقات آن استفاده کند و می تواند از آن بهره مند شود.” “اشکال با تحمل بهتر معمولاً حاوی غلظت 10 تا 15٪ است ، اگرچه ممکن است برخی از انواع پوست بسیار حساس با غلظت کمتری شروع به کار کنند.”

خرید براساس نوع پوست

“اگر تو داری پوست خشک، من توصیه می کنم به دنبال محصولات ویتامین C باشید که حاوی مواد مرطوب کننده مانند اسید هیالورونیک باشد. ”دکتر Longwill می گوید ، با توجه به اینکه غلظت کمتر ویتامین C نیز می تواند مفید باشد. همراه با روشن کننده ویتامین C ، سرم The Good C دکتر باربارا استورم (145 دلار) حاوی اسید هیالورونیک مرطوب کننده و گلیسیرین برای روشن و رفع تشنگی پوست است.

برای پوست حساس، دکتر گونزالس خاطرنشان می کند که به طور کلی مشخص شده است که آسکوربات تتراهکسی الدسیل THC ، یکی از مشتقات ویتامین C ، توسط پوست های ریز پوست نسبت به ویتامین C سنتی تحمل بهتری دارد. [it] به طور کلی پوست دوستانه تر است و حتی ممکن است نفوذ عمیق تری نسبت به قهرمان خود داشته باشد ، اسید اسکوربیک L (LAA) به دلیل اینکه PH فرمول در مقایسه با LAA کمی بالاتر است “. یکی دیگر از مشتقات مورد تایید پوست حساس: آسکوربیل گلوکوزید ، موجود در Avène A-OXitive Antioxidant Defence Serum (44 دلار).

برای پوست چرب، دکتر Longwill فرمولی را پیشنهاد می کند که حاوی اسید اسکوربیک است. دکتر گونزالس در هنگام خرید همچنین می گوید مراقب یک ماده اصلی باشید. وی گفت: “ویتامین E – آکا توکوفرول – برای ثبات بیشتر و قدرت آنتی اکسیدانی اضافه می شود ، اما می تواند برای بیماران روغنی مشکل ساز باشد.” توصیه وی: SkinBetter Science Alto Defence Serum (155 دلار).

برای پوست مستعد لک ، انتخاب یک ویتامین C که حاوی اسید سالیسیلیک نیز باشد – ما بخشی از 10 درصد سرم ویتامین C خالص La Roche-Posay (40 دلار) هستیم – می تواند ضمن حفظ این درخشش ، باعث جلوگیری از شکستگی شود.

جفت شدن به علاوه

اگرچه ادعای ویتامین C خالص قوی تر به نظر می رسد و بنابراین ارزش سرمایه گذاری دارد ، دکتر لونگویل می گوید که همیشه اینطور نیست. “ویتامین C یک آنتی اکسیدان است و با آنتی اکسیدان های مکمل مانند ویتامین E و اسید فرولیک بهترین عملکرد را دارد. این آنتی اکسیدان ها مولکول های ویتامین C را تقویت می کنند. ” دوستدار پوست ، SkinCeuticals CE Ferulic (166 دلار) این دو نفره کارآمد را روی نقشه قرار داد. MaeLove The Glow Maker مورد علاقه هواداران (28 دلار) نیز این جفت را کامل می کند.

موارد بسته بندی

هنگامی که فرمول کامل خود را پیدا کردید ، دکتر Longwill می گوید بسته بندی آن به همان اندازه آب میوه مهم است. وی می گوید: “ویتامین C می تواند هنگام قرار گرفتن در معرض هوا ، نور و سایر مواد شیمیایی ، خاصیت آنتی اکسیدانی خود را از دست بدهد.” “برای جلوگیری از اکسید شدن محصولات خود اطمینان حاصل کنید که بسته بندی هوا بسته است.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>