درون اسکار دبستان با چهره شناس ، جوانا چک

احساس بدی برای کاهش روزمره مراقبت از پوست در قرنطینه دارید؟ نکن زیرا طبق گفته Joanna Czech زیبایی شناس مشهور ، انجام کار کمتر در طول سال گذشته باعث بهتر شدن پوست شده است. این چیزی است که وی هنگام از سرگیری درمان های مشتریان A-list مانند جنیفر آنیستون ، کری مولیگان و مایا رودولف در جریان آماده سازی اسکار در این هفته به آن توجه کرده است: (مشهور و غیره) در شکل عالی است.

“به طور معمول ، من پوست خشمگین زیادی می بینم [in the form of] قرمزی ، وصله های کم آبی و شکستگی هنگام ورود مشتری ”، او می گوید. “اما پوست به نظر می رسد مرطوب تر و آرام تر است. حتی اگر پیش بینی می کردم [the need to address] از آنجا که پوست برای مدتی طولانی با استفاده از روشهای مراقبت از پوست مراقبت نشده بود ، من جوش های سرسیاه زیادی نمی بینم. با 80 درصد مشتری ها می گویم ، “پوست شما شگفت انگیز به نظر می رسد. چه کرده ای؟ “

این اغلب در مورد مشتری است نداشته اند به گفته چک ، این به پوست بهتر می بخشد – و منظور او فقط کاهش چربی در روش های گسترده مراقبت از پوست نیست (یا حتی دوش گرفتن کمتر ، که به گفته این دکتر MD و استاد هاروارد ، می تواند میکروبیوم های متعادل و پوست مرطوب تری ایجاد کند) ) متخصص زیبایی مشهور ، این درخشش غیرمنتظره را ناشی از قطع سفرهای هوایی ، دور ریختن رفت و آمدهای استرس زا ، آرایش کمتر و به طور کلی گرفتن زندگی با سرعت بیشتری می داند.

اما اگر کاهش سرعت مراقبت از پوست و سبک زندگی به خودی خود یک سیستم مهم حفظ پوست است ، چگونه می توانیم با بازگشت دوباره ساعت های اداری IRL (و برنامه های بیش از حد رزرو شده) ، درخشش کم مصرف خود را حفظ کنیم؟ خوش شانس ما ، زیبایی شناس و سفیر مراقبت از پوست Dior وقت خود را صرف کرد تا افرادی مانند Mandy Moore و Cara Delevigne را در این هتل در هتل Peninsula LA در هفته جاری برای جوایز اسکار امروز به اشتراک بگذارند تا پروتکل خود را به اشتراک بگذارند (و بقیه ما چگونه می توانیم آن را تحریک کنیم خانه) زیرا اگر به اندازه کافی برای بزرگترین فرش قرمز جهان مناسب باشد ، پس برای زندگی پس از شلوار عرق نیز به اندازه کافی مناسب است.

برو سفارشی

به طور کلی ، چک متوجه شده است که پوست مشتری “جوان تر و شاداب تر است زیرا آنها آرایش زیادی نداشته اند و واقعاً روی کارهای مراقبت از پوست خود تمرکز کرده اند بدون اینکه 17 مرحله غیر ضروری انجام دهند یا لایه برداری انجام دهند.” هنوز هم ، او همیشه یک روش سفارشی را برای انجام صورت انجام می دهد – و پیشنهاد می کند ما نیز همین کار را انجام دهیم. چک می گوید: “من همیشه می گویم آنچه دوست دخترت انجام می دهد انجام نده.” به عبارت دیگر ، TikTok را پایین بگذارید و به آنچه در لحظه نیاز دارد به پوست خود بدهید.

ممکن است چک پس از تمیز کردن و رنگ آمیزی پوست ، روش های مختلفی را برای افراد شرکت کننده در اسکار به کار ببرد ، اما برش یک خط فک و استخوان های گونه بریده شده تقریبا همیشه در فهرست است. او می گوید: “من سعی می کنم روی ساختن ماساژ تمرکز کنم.” “این ماساژ دستمال کاغذی عمیق ، می تواند به طور موقت شکل صورت شما را تغییر دهد. سپس ، من انرژی ATP را با ترکیبی از سونوگرافی و نور درمانی LED شبیه سازی می کنم و تحریک عضلانی را با هدف میکرو جریان می دهم. از آنجا ، من همه را با سرما درمانی و هوای برودتی منجمد می کنم. “

محفظه برودتی خود را ایجاد کنید

برای بازآفرینی درمان کرایو چک در خانه ، پوست را تمیز و صاف کنید (متخصص زیبایی از تونر صورت فوق العاده آبرسان صورت برای مشتریان برای آماده سازی اسکار استفاده می کند زیرا غیر لایه بردار است) ، سپس یک سرم مانند Dior Capture Totale Super استفاده کنید سرم قوی. بعد از فرو رفتن سرم در پوست ، پوست را با ماسک مخصوص آبرسان ، براق کننده یا لیفتینگ پوشش دهید (از گزینه های محبوب چک گزینه 111Skin ، مانند ماسک درمان صورت روشن کننده طلای 111Skin Rose Gold است). بعد ، یک یا دو مکعب یخ بگیرید و پوست را ماساژ دهید. “این بسیار شبیه کاری است که من به طور حرفه ای انجام می دهم [with crypo]، (اگرچه احتمالاً به آن قدرتمندی نیست). اما ، اگر این کار را به طور منظم انجام دهید ، (مثل بیشتر از یک بار در ماه در خانه) ، می توانید یک اثر تجمعی زیبا ایجاد کنید. “

آن را ملایم نگه دارید

هنگام آماده سازی پوست برای یک رویداد بزرگ ، دو چیز وجود دارد که چک هرگز انجام نمی دهد: استخراج قابل توجه یا لایه برداری شیمیایی عمیق. او می گوید: “عواملی مانند آنچه شما خورده اید و PH پوست می تواند بر نحوه واکنش پوست شما به لایه برداری اسید تأثیر بگذارد.” به همین دلیل او در صورت لزوم به لایه برداری ملایم و مکانیکی تکیه می کند و بر تغییر شکل صورت با ماساژ و تزریق پوست با آبرسانی تمرکز دارد.

از جزئیات صرف نظر نکنید

صحبت از هیدراتاسیون: لب ها و پوست نازک اطراف چشم ها شایسته توجه ویژه است ، به همین دلیل چک هنگام ایجاد درمان ، از مرطوب کننده های قدرتمند استفاده می کند ، مانند بالم لب Omorovicza Perfecting و سرم چشم فوق العاده قوی Dior Capture Totale. وی می گوید: “نرم کننده آلیاژی انعطاف پذیر آن برودتی ملایم دارد ، بنابراین ناحیه چشم را به خوبی دفع می کند و حاوی اسید هیالورونیک با وزن مولکولی کم است که بهتر به پوست نفوذ می کند و آبرسانی با دوام بیشتری را ایجاد می کند.” پوست طرفدار از فرمول نزدیک استخوان ابرو و زیر چشم استفاده می کند و اپلیکاتور را از گوشه های داخلی به بیرون چشم هدایت می کند. او می گوید: “این فوق العاده ضد پف ، روشن کننده ، آبرسان و به خطوط ریز کمک می کند.”

آن را آهسته نگه دارید

این که آیا از سر گرفتن زندگی عادی تر به معنای آماده شدن برای اسکار یا صرف بیرون رفتن برای شام با دوستان است ، چکی نمی تواند طرفدار اتخاذ یا حفظ رویکرد متمرکزتر مراقبت از پوست باشد ، مهم نیست که زندگی ما چقدر شلوغ است. وی پس از مشاهده بهبود كامل در پوست مشتریان پس از یك سال استفاده از آرایش كمتر ، انجام معاملات كمتر در مطب و ساده سازی مراقبت از پوست ، وی پیشنهاد می كند قبل از اینكه مراقبت های داخل منزل و مطب را افزایش دهید ، با یك متخصص پوست مشورت كنید.

وی می گوید: “حتی اگر تغییرات کمی در پوست خود مانند کم آبی یا شعله ور شدن احساس کنید ، من دچار وحشت نمی شوم و به طور ناگهانی خوددرمانی نمی کنم.” در عوض ، او این توصیه فرزانه را ارائه می دهد: “قبل از مراجعه به اینستاگرام با متخصصان ارتباط برقرار کنید.” چک خاطرنشان می کند که بیش از 400 مشتری او در 33 کشور در طول قرنطینه با متخصص زیبایی مشورت می کنند – و از راهنمایی های سفارش شده بهره مند شده اند. او می گوید: “آنها وقت خود را صرف کردند و ما توانستیم پوست آنها را ترمیم کنیم.” نمی توانیم راهی بهتر برای آماده سازی فرش قرمز (یا زندگی واقعی) در نظر بگیریم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>