درون هنر جراحی زیبایی “نجات لبخند”

هنگامی که نوبت به دستیابی به لبخندی کامل می رسد ، شارلوت ، دندانپزشک زیبایی NC ، پاتریک ج. بروم ، DMD در سه RS تخصص دارد: ترمیم ، بازسازی و در برخی موارد ، کاملاً بازآفرینی. ما اخیراً با دکتر بروم ، که در تجزیه و تحلیل هنر پشت لبخند “redoing و نجات” گفت ، به گفتگو نشستیم.

مورد آرایشی “redo” یا “نجات” چیست؟

یک مورد “ازنو” برای لوازم آرایشی معمولاً ما را ملزم می کند تا با لبخند موجود خود به ایرادات ذهنی (رنگ ، کانتور و موقعیت) بیمار بپردازیم. یک رد بسیار پیچیده تر از مواردی است که ما آن را کیس “نجات” لوازم آرایشی می نامیم. موارد نجات به طور قابل توجهی به خطر افتاده و / یا شرایط پیچیده ای است که لبخند بیمار را تحت تأثیر قرار می دهد و از نظر ظاهری دشوارتر از درمان اولیه برنامه ریزی شده است.

رایج ترین مورد لوازم آرایشی و بهداشتی ازطریق ردو یا نجات که در تمرین انجام می دهید کدام است؟

متداول ترین “بازسازی” یا تجدیدنظر در مورد ما شامل برداشتن و طراحی مجدد ترمیم های چینی ، کاشت و / یا پیوند کامپوزیت است. بسیاری از بیماران با ما در میان می گذارند که تمرکز اصلی آنها حول هزینه است و آنها نمی دانستند که هر مطب نتایج یکسانی را ارائه نمی دهد. با دیدن لبخندی که دوست ندارند جلوی وسط صورت را نشان دهد ، تمرکز به سرعت متوجه نتیجه می شود. شایعترین موارد “نجات” که می بینیم شامل چندین ایمپلنت دندانی است که بدون هیچ برنامه ریزی مربوط به طراحی نهایی لبخند قرار داده شده است.

آیا انجام موارد “redo” و “نجات” دشوارتر از جراحی اولیه است که برای اولین بار انجام می شود؟

بله ، این موارد دشوارتر از درمان اصلی است. وقتی فرصت این را داشته باشیم که با درمان اصلی بیمار درگیر شویم ، می توانیم چالش ها و مسائل موجود را به درستی ترسیم کنیم ، برای مدیریت آنها برنامه ریزی کنیم و نتیجه نهایی را با توجه به این ملاحظات طراحی کنیم. این امر همچنین به ما این امکان را می دهد تا در صورت بروز ، عوارض احتمالی را پیش بینی کرده و برنامه های اضطراری را در برنامه خود داشته باشیم. موارد Redo یک سطح اضافی از پیچیدگی را ارائه می دهند و اغلب مواردی را به وجود می آورند که ما را مجبور می کنیم راه خود را در مورد آنها مهندسی کنیم. موارد نجات عوارض بسیار جدی دارند. بیماران معمولاً از نتایج خود راضی نیستند اما دلایل اساسی عدم رضایت آن پیچیده تر است.

آیا جراحی “redo” یا “نجات” همیشه توسط یک پزشک بد ایجاد می شود ، یک جراحی بد است یا می تواند از عوامل دیگر باشد؟

برای موارد “انجام مجدد” لوازم آرایشی متوجه می شویم که معمولاً پزشک بدی نیست. رویه انجام شده ممکن است به طریقی به خطر بیفتد اما معمولاً مشکل حول انتظارات زیبایی شناختی برآورده نشده است. ما می یابیم که موارد پیچیده “نجات” لوازم آرایشی معمولاً شامل ایمپلنت های دندانی است که بدون هیچ برنامه ریزی قبلی برای ترمیم نهایی قرار داده شده است. این روش مشکلات گوناگونی دارد – اما مهمترین مسئله صرفاً نتایج زیبایی شناختی ضعیف است. بدون برنامه ریزی مناسب ، پزشک ترمیم کننده مجبور به استفاده از قطعات تصحیح و جادوی هنری آزمایشگاهی می شود. متأسفانه ، این معمولاً انتظارات بیمار را برآورده نمی کند. خبر خوب ظهور برنامه ریزی دیجیتال است ، تصویربرداری سه بعدی و ساخت رایانه باعث ایمن تر و آسان تر شدن آن می شود ، بنابراین نتایج نهایی برنامه ریزی شده می توانند قابل پیش بینی و بدون استرس باشند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>