درو باریمور می گوید که منافذ پوست او پس از استفاده از این ماسک 18 دلاری به طور قابل ملاحظه ای از بین رفته است

هنگامی که ما به دنبال توصیه های زندگی هستیم ، همیشه می بینیم که از طریق فید اینستاگرام درو باریمور گشت می زنیم و فیلم های صریح و آموزنده او را تماشا می کنیم ، که همه چیز از نحوه اصلاح موهای بینی گرفته تا اینکه چرا نوشیدن آب لیمو بهترین راه برای شروع صبح است . خوش شانس ما و بقیه 13 میلیون فالوئر او ، بازیگر 46 ساله و مجری برنامه گفتگو نیز یکی دو چیز را در مورد زیبایی می داند و آخرین توصیه او ما را برای رسیدن به نزدیکترین اولتا معرفی کرده است.

مطابق با شکل، باریمور اخیراً محصول جدید مورد علاقه خود را در یک قسمت اخیر از نمایش درو باریمور، که او آن را به عنوان ماسک خشک کن ماریو بادسکو (18 دلار) سنجاق می کند. وی در بخشی به نام “Drews Doggy Bag” می گوید: “این ماسک به معنای واقعی کلمه مرا از بین برد.”

ماسک خشک کن ماریو بادسکو

“البته ، دومی که نتایج را دیدم ، فکر کردم” باید این را به میز خبر بیاورم. “” پس از نشان دادن محصول ، او در ابتدا توضیح می دهد که چرا عاشق آن شده است: “یکی از دلایل من دوست داشتم این است که منافذ پوستی قابل مشاهده دارم. بحث و جدال زیادی وجود دارد – آنها می گویند “اگر منافذ باز داشته باشید ، آن چیز بسته نمی شود” ، بنابراین از آنجا چه می کنید؟ این دارای اکسید گوگرد و روی است و روی آن سطح کار می کند و ناخالصی های پوست شما را می کشد … من به شما می گویم که منافذ پوستی من کاملاً از بین رفته است. “

در حالی که باری مور از این تصفیه کننده منافذ به عنوان ماسک استفاده می کند ، همچنین می تواند به عنوان درمان لکه ای مورد استفاده قرار گیرد. خارج از گوگرد و اکسید روی ، محصول تمام آن شامل خاک رس کائولن است که روغنهای اضافی را از پوست می کشد و منافذ پوست را به یک شب کاهش می دهد. برای بازگرداندن انبوه رطوبت ، این ترکیب ترکیبی ماسک درمانی شامل عصاره خیار ، ماده عالی برای بالا بردن پوست تمیز و صاف است.

https://www.youtube.com/watch؟v=-extbgxW-Hs

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>