در اینجا دلیل برخی از قهوهای مایل به زرد شما محو نمی شود

ملانین در چگونگی محافظت پوست از طبیعت در برابر آسیب UV نقش دارد. همانطور که پوست در معرض آفتاب قرار می گیرد ، به عنوان واکنش به طور طبیعی تیره می شود. اما پس از کمرنگ شدن برنزه ، پوست شروع به روشن شدن دوباره به رنگ طبیعی خود می کند.

با این حال ، هنگامی که سلول ها با رنگدانه آسیب می بینند ، تغییر رنگی ایجاد نمی شود. در حقیقت ، تمایل به تاریکی دارد مگر اینکه بخواهید این هایپرپیگمانتاسیون را به صورت حرفه ای درمان کنید.

مجموعه ای از درمان های تغییر رنگ دهنده وجود دارد ، اما به منظور کاهش رنگ آمیزی رنگ ، بهتر است در وهله اول با محافظت از پوست در برابر اشعه ماورا بنفش ، از آن جلوگیری کنید. پس از یافتن یک رژیم مناسب برای شما – که البته شامل کرم ضد آفتاب است – با آن بچسبانید تا از تغییر رنگ آن جلوگیری کند.

هوس یک درخشش آفتابی را می توان صدمه دید؟ برنزه کننده های با تکنولوژی پیشرفته ایجاد یک برنز باورپذیر در خانه را بیش از هر زمان دیگری آسان می کنند.

چگونه می توان برنزه را در خانه محو کرد

در حالی که هایپرپیگمانتیشن محو شده به طور قابل توجهی تنها با کمک درمان های فعال در مطب امکان پذیر است ، اما داروهای خانگی می توانند با تداوم استفاده باعث کم رنگ شدن ظاهر تیره شوند. لایه برداری – چه از نظر شیمیایی و چه از نظر جسمی – خارجی ترین لایه پوست مرده را از بین می برد و با ترکیب شدن آن با مواد فعال مناسب ، با گذشت زمان می تواند به یک شکل روشن تر منجر شود. با این حال ، لایه برداری باعث حساسیت بیشتر پوست در برابر آفتاب می شود ، بنابراین حتماً با یک لایه ضد آفتاب پیگیری کنید.

ترکیبات روشن کننده پوست مانند ویتامین C و رتینول – گلیکولیک و اسید آزلائیک همچنین به محو شدن لکه های تیره کمک می کنند – با لایه برداری بیشتر پوست و تشویق به تشکیل سلول های جدید و آسیب دیده پوست ، به درخشش کلی پوست کمک می کنند. مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ با این راهنمای محو شدن نقطه تاریک ، مواد مناسب برای نگرانی های پوستی خود را پیدا کنید یا مانند یک پزشک خرید کنید.

چگونه خودپانسمان را محو کنیم

اگر بعد از یک جلسه برنزه شدن در خانه ، تعداد بیشتری از رگه ها برای شما باقی مانده است ، وحشت نکنید. محصولات پاک کننده قهوهای مایل به زرد – ما عاشق Isle of Paradise Over It Magic Self-Tanner Eraser (27 دلار) هستیم – به طور خاص برای کمک به محو شدن خود برنزه کننده و پاک کردن اشتباهات قابل مشاهده از طریق فرمول ملایم تولید شده است.

برای جلوگیری از اشتباهات آینده ، فرمولهای کاربر پسند مانند St. Tropez Self Tan Purity Vitaminins Bronzing Water Mist (42 دلار) ، یک گزینه اسپری و مخلوط که به همان راحتی موجود است را انتخاب کنید یا James Read Glow 20 Body Tanning Mousse ( 39 دلار) ، گزینه ای مخملی که دارای قطعات مساوی برای آبرسانی و برنز برای یک پایان باورپذیر است که صبرهای خشک صفر در چشم دارد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>