در اینجا همه چیزهایی است که به گفته یک جراح پلاستیک در “Makeover Mommy” شامل می شود

Encino ، جراح پلاستیک جورج ساندرز ، MD ، یکی از طرفداران روشهای ترکیبی است و یکی از محبوب ترین اقدامات وی شامل جراحی همیشه معروف “مامان قبل” است. در حالی که یک رویکرد سفارشی کلیدی است ، او معمولاً بر روی پستانها و ناحیه شکم تمرکز می کند تا سیری را برگرداند ، نقاط ضعف را سفت کند و ظاهر کلی جوان تری ایجاد کند. دکتر سندرز اخیراً هر آنچه را که این عمل جراحی در بر دارد و آنچه زنی باید در نظر بگیرد ، با ما در میان گذاشت.

منظور از “Makeover Mommy” دقیقاً چیست؟

“Mommy Makeover” اصطلاحی است که به ترکیبی از روش های کانتورینگ بدن گفته می شود و همه در یک زمان انجام می شوند و منجر به بهبود تغییرات فیزیکی ناشی از بارداری می شوند. به طور معمول ، Makeover Mommy شامل ترکیبی از جراحی پستان و جراحی شکم است.

جراحی پستان معمولاً یک روش تقویت با یا بدون بلند کردن است. گاهی اوقات ، فقط یک بالابری نیاز است. در مواقع دیگر ، بسته به اندازه سینه های بیمار و اهداف وی ، به جای بزرگ کردن ، کاهش پستان انجام می شود.

جراحی شکم به طور کلی نوعی شکم است که همراه با لیپوساکشن باسن ، شکم و ناحیه شرمگاهی است. به ندرت ، فقط لیپوساکشن انجام می شود. شکم بند معمولاً نوع استانداردی است که با انجام تراکم عضلات راست روده برای اصلاح جدا شدن عضله معروف به دیاستاز ، سفت شدن پوست قسمت فوقانی و تحتانی شکم ، همراه با تغییر مکان دکمه شکم.

گاهی اوقات ، مقدار بیش از حد پوست به حدی است که باید برش را در ناحیه لگن گسترش داد تا امکان برداشتن آن ایجاد شود ، که به آن شکم شکم کشیده می شود. در مواقع دیگر ، عضله نیازی به سفت شدن در آنچه که ما آن را شکم بند محدود می نامیم ، می کند که باعث می شود یک عمل کوتاه تر و بهبودی کوتاهتر انجام شود. به همین ترتیب ، مواردی وجود دارد که پوست برای برداشتن فقط در شکم تحتانی است و باعث ایجاد زخم کوتاهتر در اصطلاح مینی تاک می شود.

سرانجام ، برخی از بیماران شل شدن پوست قابل توجهی در شکم فوقانی ندارند و باعث می شود که هیچ جای زخمی در اطراف دکمه شکم وجود نداشته باشد ، بلکه فقط می توان دکمه شکم را از عضله آزاد کرد و دوباره آن را یک یا دو اینچ پایین تر متصل کرد. ما این را “شناور ناف” می نامیم زیرا دکمه شکم آزاد می شود و به سمت موقعیت جدید خود حرکت می کند.

نوعی شکم بند که در سالهای اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده است ، نوع بدون تخلیه است. به جای اینکه پس از جراحی به زهکشی نیاز داشته باشید ، پوست هنگام برداشتن شکم برداشته شده و به عضله دوخته می شود و تجمع مایعات پس از جراحی به حداقل می رسد ، و این باعث می شود که شما نیازی به زهکشی نداشته باشید. این مطمئناً یک گزینه است ، اما ممکن است بعضی اوقات بیمار را مستعد تجمع مایعات داخلی کند که اگرچه مقدار کمی دارند اما می توانند منجر به ایجاد زخم و برجستگی داخلی شوند. از پمپ های درد یا تزریق بی حسی در جراحی برای به حداقل رساندن ناراحتی بعد از عمل استفاده می شود.

چه کسی بهترین کاندیدا برای یک نفر است (و به همین ترتیب ، چه کسی نیست)؟

برای اینکه یک کاندیدای خوب باشید ، شرایط جسمی شما باید به گونه ای باشد که بتوانید با خیال راحت مراحل معمول 5 تا 6 ساعته و بهبودی را که به دنبال دارد انجام دهید. برای واجد شرایط بودن ، شما همچنین باید مجموعه مناسبی از تغییرات بدن در دوران بارداری – سینه های بزرگ ، تخلیه یا آویزان ، و همچنین شلی عضله شکم و / یا پوست ، به علاوه چربی اضافی در مورد نواحی شکم / لگن را داشته باشید. بیمار همچنین باید انتظارات واقع بینانه ای از نتایج داشته باشد و مایل باشد پس از جراحی مدت زمان مناسبی را از فعالیت های طبیعی خود بگذارد تا بتواند بهبود یابد.

یک کاندیدای ضعیف ، بیماری است که سیگار را ترک نمی کند ، BMI بالای 35 دارد یا کسی که از نظر پزشکی وضعیت نامناسبی دارد. شاید سابقه ای کاملاً مثبت در زمینه مشکلات لخته شدن خون وجود داشته باشد. یک نامزد ضعیف همچنین انتظارات غیرواقعی از نتایج خود دارد و قادر به گذراندن زمان مناسب از فعالیت های عادی پس از جراحی نیست.

چه نوع بهبودی وجود دارد؟

بسیاری از بیماران ترجیح می دهند شب اول پس از جراحی را در یک مرکز بهبودی سپری کنند. بهبودی بعدی به طور کلی شامل دو هفته حداقل فعالیت و استراحت است. بیمار مطمئناً در رختخواب حبس نشده است اما پیاده روی های کوتاهی انجام می دهد و ممکن است وقت خود را روی صندلی بنشیند یا در خانه بچرخد. رانندگی به طور کلی تا دو هفته مجاز است و ورزش های سبک چهار هفته بعد از جراحی از سر گرفته می شود. اکثر بیماران می توانند تا شش هفته همه نوع فعالیت خود را از سر بگیرند. اگر نیازی به سفت شدن عضلات نباشد ، چهار هفته تمام انواع فعالیت ها یک گزینه است.

البته توجه به این نکته مهم است که پیشرفت برخی از بیماران در مقایسه با دستورالعمل های ذکر شده در بالا بیشتر طول می کشد. تقریباً همیشه در طی دو هفته ، اکثر بیماران بسیار زیبا به نظر می رسند و می توانند متناسب با آن لباس بپوشند.

آیا نسخه های “اصلاح شده” Mommy Makeovers وجود دارد که ممکن است به همان تعداد جراحی نباشد؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، تغییر حالت مامان به طور کلی شامل جراحی پستان و شکم است. نوع دقیق هر کدام واقعاً به نیاز بیمار بستگی دارد. هیچ فرمول مشخصی برای همه وجود ندارد – همه مراحل را می توان در یک عمل انجام داد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>