در داخل نگاه طبیعی آرایش مجدد “دوستان” لیزا کودرو

اگر برای گذراندن آخر هفته بارانی در ساحل شرقی به چیزی احتیاج داشتیم ، این اتفاق بود دوستان به هم پیوستن ، و اگرچه این نمایش باعث شد که چند قطره دلتنگی بریزیم ، اما همچنین به ما فهماند که به نظر نمی رسد خانم های بازیگر هرگز پیر می شوند.

در حالی که تمام خدمه فوق العاده به نظر می رسیدند ، آرایشگر لیزا کودرو ، برت فریدمن ، با ارسال مقداری از محصولات استفاده شده از پایه تا رژ لب برهنه ، بینش در مورد چگونگی جلب توجه او را به اشتراک گذاشت. فریدمن می گوید: “با تشکر از همه جایزه های LK.” “من می گویم این ارتباط بیشتری با استخر ژن Fab او دارد … اما من تمام عشق را خواهم گرفت.”

برای ابروها ، فریدمن مداد ابرو با لیزر برت گلم (20 دلار) بسیار معتبر خود را اعتبار می دهد ، که وی همراه با ژل کنترل کننده قوس کنترل برت گلم (2 دلار 30 دلار) استفاده کرد. او برای تعریف چشمان او ، خط زیبایی با Flower Beauty Forever Wear Winged Liner (10 دلار) در All Nighter ایجاد کرد.

برای پوستش ، فریدمن برای درخشش ظریف و یکنواخت پوشش صورت Atelier Ultra Foundation (55 دلار) از عسل را وارد پوست کرد. وی سپس پالت رژگونه دوتایی Jouer Blush Bouquet (32 دلار) را با رنگ طلای رز از قسمت بالای استخوان گونه اش غبارروبی کرد.

آخرین و نه مهمترین ، لب برهنه کودرو رنگ رژ لب Viola Rouge Northern Lights (24 دلار) بود که با روغن ارگانیک دانه بلوبری ، عصاره گل زعفران و روغن دانه کاملیا ساخته شده است تا یک پایان صاف داشته باشد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>