دستگاه دیوانه وار که کیت هادسون از آن استفاده می کند تا کل بدن خود را تنظیم کند

اگرچه تغییر تمرینات هر روز ایده آل خواهد بود ، اما ایده پردازی تکنیک ها و تمرینات جدید برای افزودن به برنامه روزانه تناسب اندام ، یک فرآیند طاقت فرسا است ، مخصوصاً زمانی که هنوز در خانه تمرین می کنیم. خوشبختانه ، کیت هادسون برای به اشتراک گذاشتن تمرین جدیدی که انجام داده است ، به اینستاگرام رفت و ما نه تنها الهام بخش مورد نیاز را پیدا کردیم ، بلکه دستگاه جدیدی را نیز به سبد خرید خود اضافه کردیم.

در این پست ، این بازیگر 42 ساله در حال چرخاندن وسیله ای پر از آب است که به آن Onnit HydroCore Bag (110 دلار) نیز میگوید ، دور سر خود را به صورت حلقه ای و با راهنمایی از مربی خود Brain Nguyen می چرخاند. وی در زیرنویس خود می نویسد: “این به من” ماندن در مرکز “معنی تازه ای می بخشد. “اولین بار این سوار شدن ، قطعاً آخرین بار نیست.”

اینستاگرام / katehudson

مربی موسس DOGPOUND Rhys Athayde در توضیح آنچه این دستگاه عجیب و غریب انجام می دهد ، می گوید: “این کیف ها برای تمرینات قدرتی ، ثبات ، انعطاف پذیری ، استقامت و انفجار عالی هستند. به دلیل اینکه کیسه تا حدی با آب پر شده است ، هنگام حرکت آب کاربر از موقعیت خود خارج می شود. این کاربر را مجبور می کند تا در طول تمرین به ثبات خود توجه کند و فرم را حفظ کند. “

هادسون اکنون هفته ها با نگوین تمرین کرده است و سخت کوشی آنها جواب می دهد. وی در پست قبلی اینستاگرام ، با تمرینی متفاوت از ستاره ، گفت: “او شروع به بیدار شدن می کند! 3 نوزاد را حمل کرد که تعدادی را روی این باسن و شانه ها انجام دادند! خانم ها! ما فرزندان زیبای خود را تمام روز طولانی (به معنای واقعی کلمه و به صورت تصویری) حمل می کنیم و تعادل را فراموش نمی کنیم. زمان تعادل این SH # است! بیرون! ” با ترکیبی از تمریناتی که هادسون انجام می دهد ، اطمینان داریم که او به هدف خود خواهد رسید.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>