دقیقاً این ضدآفتاب روتاری جدید برای پوست چه معنی دارد

از آنجا که به نظر می رسد رکوردهای شاخص گرما روزانه شکسته می شود ، ممکن است یک “اسپری” جدید برای صرفه جویی در روز در اینجا باشد.

همانطور که توسط Gizmodo گزارش شده است ، شرکت Pavement Technology Inc مستقر در اوهایو با محققان دانشگاه ایالتی لوئیزیانا همکاری کرده و یک درمان اسپری برای روسازی به نام ARA-1 Ti با استفاده از اکسید تیتانیوم (همان ماده ای که در ضد آفتاب می بینیم) ایجاد می کند. که می گوید می تواند درجه حرارت آن را کاهش دهد.

در صورت پیروزی برای نگهداری کلی جاده ، زیرساخت ها و نگرانی های مربوط به آلودگی ، این راه حل می تواند چسب های اتصال دهنده آسفالت را مسدود کند ، زیرا سطح خود تمیزکاری را پشت سر می گذارد. همچنین “با از بین بردن اکسیدهای نیتروژن ترکیبات آلی فرار و سایر آلاینده های وارد شده به اتمسفر از طریق اگزوز وسایل نقلیه” توانایی ارائه برخی از مزایای تصفیه هوا را دارد.

دیوی ، ماریانا بلیومین-کاراسیک ، متخصص پوست FL ، دکتر همچنین می داند که نوآوری این امکان را دارد که در مورد پیری پوست کمک کند.

وی می گوید: “این از نظر تئوریك و عملی در تحقیقات آینده جالب خواهد بود ، اما اگر این روش درمانی باعث كاهش گرما و كیفیت هوا در محیط اطراف شود ، استرس اکسیداتیو اطراف پوست را كاهش می دهد ، كه منجر به پیری خارجی می شود.” . “بنابراین ، این علائم پیری پوست ، رنگدانه سازی و چین و چروک پوست را کاهش می دهد.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>