دلیل تعجب آور و فوق العاده قابل جراحی – جراحی پلاستیک در حال رونق است

با شنیدن این خبر که کل کشور در حال تعطیل شدن است و تمام مشاغل غیر ضروری در حال تعطیل شدن هستند و هیچ چشم اندازی مجدد از آن مشاهده نمی شود ، یک فکر به ظاهر خودخواهانه در ذهن من فرو رفت: چه اتفاقی برای بوتاکس من می افتد؟ در میان یک همه گیری جهانی ، به سرعت فهمیدم که تنها نیستم. طبق نظرسنجی انجام شده توسط انجمن جراحان پلاستیک آمریکا ، 64 درصد از جراحان پلاستیک شاهد افزایش مشاوره های پزشکی از راه دور در طی همه گیری بوده اند. اقداماتی که بیشترین علاقه را به خود جلب کرد جراحی پلک ، جراحی زیبایی بینی ، لیفت صورت ، لیپوساکشن ، جراحی شکم و تقویت سینه بود.

در مشاوره ها متوقف نشد. با وجود عدم اطمینان نسبت به آینده ، آمار سالانه جراحی زیبایی پلاستیک انجمن زیبایی نشان داد که آمریکایی ها بیش از 9 میلیارد دلار برای جراحی زیبایی در سال 2020 هزینه کرده اند.

دیوید دبلیو کیم ، جراح پلاستیک صورت ، سان فرانسیسکو ، کالیفرنیا ، متخصص جراحی های زیبایی بینی و در طول سال از او رزرو می کند ، می گوید: “من در زندگی خود هرگز شلوغ نبودم.” او گفت: “ما مثل همه در مارس گذشته دو ماه تعطیل شدیم. من خودم را برای داشتن یک سال واقعا سخت آماده کردم و بعد از شروع باز کردن ، دریچه های سیل باز شدند. این سال تبدیل به شلوغ ترین سالی شده است که می توانم به یاد بیاورم. ” چه عواملی باعث این افزایش در درمان های زیبایی در زمانی شد که حفظ خود در درجه اول اهمیت بود؟ طبق گفته متخصصانی که در اینجا مصاحبه شده اند ، پاسخ چند لایه است ، اما دلایل آن هرچه باشد ، می دانیم که درمان های زیبایی رو به افزایش هستند و هیچ نشانه ای از کند شدن ندارند.

خودسازی

علاوه بر شروع استفاده از ماسک ، دکتر کیم عامل خوب بودن را عامل اصلی تحریک بیماران خود می داند. “من فکر می کنم بزرگترین دلیل داشتن پهنای باند بیشتر برای انجام کاری در مورد نگرانی است که شما را آزار می دهد ، اما بسیاری از بیماران گفتند که اگر همه گیری نبود ، ممکن است این کار را نکرده باشند. حتی بیماران مسن که برای انجام جراحی زیبایی بینی در تمام زندگی خود منتظر مانده اند – بیماری همه گیری مردم را وادار به ارزیابی زندگی خود و آنچه برای آنها مهم است ، می کند. بسیاری از افراد بیشتر به تناسب اندام ، تغذیه و بهبود کلی خود رسیده اند و جراحی پلاستیک فقط بخشی از آن است.

فاکتور کنترل

در ایالات متحده ، 42 درصد از پاسخ دهندگان به یک تحقیق CDC گزارش کرده اند که علائم اضطراب یا افسردگی را تجربه کرده اند ، که بیش از 200 درصد از یافته های سال 2019 افزایش یافته است. دکتر روبین خدام ، روانشناس بالینی و بنیانگذار مرکز روانشناسی COPE می گوید که تقریباً مانند داشتن یک مدل موی جدید پس از جدایی ، به دست آوردن مجدد کنترل یکی از راه های مقابله با اضطراب و احساس خوب بودن است: و مراقبت از نگرانی های زیبایی شناختی یکی از راه های احساس لذت ، تازگی و حتی کنترل است. “

کنستانتین واسیوکیچ ، جراح پلاستیک صورت در نیویورک ، می گوید: “بهبود احساس فرد در مورد خود راهی بسیار م wayثر برای بازیابی حس کنترل است.” “بسیاری از افراد با جلب توجه خود به حوادث خارجی که نمی توانند به احساسات درونی خود در مورد چیزهایی که می توانند کنترل کنند ، احساس راحتی می کنند ، که گاهی اوقات به عنوان ظاهر فیزیکی آنها ظاهر می شود.”

مبارز خستگی

یانیس الكساندریدس ، جراح پلاستیك لندن می گوید با وجود سه قفل انگلستان ، افزایش جراحی های زیبایی برای برخی از بیماران هدف دوگانه داشت. وی توضیح می دهد: “این اثر دوگانه است.” “شما از این واقعیت که کار نمی کنید سو not استفاده می کنید ، اما به شما روحیه می بخشد و به خود می گویید ،” خوب ، اگر کاری را که همیشه می خواستم انجام دهم ، واقعاً وقت تلف نمی کنم انجام دادن.'”

افزایش اعتماد به نفس

مایکل بیون ، جراح پلاستیک شیکاگو ، دکتر اعتماد به نفس را دلیل دیگر این افزایش می داند. برای یکی از بیماران لیفت صورت وی ، سیلویا ریوس 61 ساله ، تطبیق خود بیرونی او با اعتماد به نفس جدیدی که با افزایش سن به دست آورده بود ، تحول آور بود. وی توضیح می دهد: “برخی از زنان خطوط صورت خود را ارج می نهند زیرا آنها داستانی را از آنچه زندگی كرده اند بیان می كنند ، اما برای من ایجاد داستان جدید با احساسات جدیدی كه تجربه می كردم جذاب تر بود.” به گفته دکتر خدام ، ثابت شده است که جراحی پلاستیک دارای برخی مزایای روانشناختی مثبت است: «تحقیقات نشان داده است که بیشتر افرادی که تحت عمل زیبایی قرار می گیرند ، ابراز رضایت می کنند. با این حال ، جمعیت قابل توجهی از بیماران نیز وجود دارند که انتظارات غیرواقعی دارند یا قبلاً از جراحی خود راضی نبوده اند و نشان داده اند که نتایج بهداشت روانی ضعیف تری دارند. “

یافتن تعادل

در حالی که برخی موارد مانند درمان های آرایشی ، تعطیلات و خرده فروشی می توانند احساس “خوشبختی لذت گرایانه” را برای ما فراهم کنند ، دکتر خدام تأکید می کند که استراتژی های مراقبت از خود با کوچک تر ، در نهایت احساسات “eudimonic” یا محتوای طولانی مدت تری به ما می دهند. وی می گوید: “مراقبت از خود مراقبت از بیرون و درون است.” “گرچه بیرون می تواند بر احساس ما تأثیر بگذارد ، اما من راهکارهای مراقبت از خود را موارد کوچک و لحظه ای می دانم که به ما کمک می کنند تعادل خود را حفظ کنیم. این 10 دقیقه پیاده روی ، پنج دقیقه مراقبه صبحگاهی یا خواندن یک کتاب خوب قبل از خواب است. “

بهبود احساس فرد در مورد خود راهی موثر برای به دست آوردن احساس كنترل است.

-دکتر. واسیوکیچ

در حالی که “زوم بوم” اغلب دلیل افزایش جراحی اخیر عنوان می شود ، اما وسواس ما در نگاه کردن به خود مدت ها قبل از بزرگنمایی رایج بود ، و یک مطالعه اخیر سلفی ها و فیلترها را به عنوان مقصر تغییر ادراک در مورد خود معرفی کرده است.

جراح پلاستیک صورت شیکاگو ، استیون دایان ، MD ، می گوید: “در گذشته مردم عادت داشتند خود را در آینه ببینند ، اما امروزه افراد چنان تصاویر سلفی را مشاهده می کنند که دیدی تحریف شده نسبت به خود دارند.” “نمای خود در سلفی ، عکس معکوس چیزی است که در آینه می بینید ، تصویری کاملاً متفاوت از آنچه در عکس سنتی به نظر می رسیم یا شخصی که مستقیماً به ما نگاه می کند ، متفاوت است. بنابراین ، در واقع سه نسخه از شکل ظاهری ما وجود دارد: آینه ، عکس سلفی و اینکه دیگران چگونه واقعاً ما را می بینند. “

این مطالعه مشخص کرد که کدام نسخه از شرکت کنندگان جذاب تر است: از افراد خواسته شد که در یک سلفی ، یک سلفی فیلتر شده و سپس یک عکس استاندارد که 5 فوت دورتر است ، به خود نگاه کنند. وقتی از هر یک از شرکت کنندگان سلفی فیلترشده خود را انتخاب کردند ، به هر یک از آنها امتیاز دهید. هنگامی که افراد دیگر به همان عکس ها نگاه می کردند ، محبوب ترین تصاویر همان تصاویری است که از دور گرفته شده است. دکتر دایان می گوید: “ما یاد گرفتیم که مردم سلفی خود را بهتر از عکس های طبیعی دوست دارند ، اما افراد دیگر سلفی گرفتن را آنقدر جذاب نمی دانند.” وی توضیح می دهد که نتیجه نهایی یک جنگ سخت برای جراحان است. “چالش این است که بیمار را خوشحال کند وقتی که می خواهد با یک فیلتر مطابقت داشته باشد ، در واقع ، این امر باعث نمی شود که ظاهر بهتری داشته باشد.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>