دلیل واقعی آنجلینا جولی این روغن صورت 135 دلاری را در کیف خود حمل می کند

ما بعنوان یک پیشکسوت لیست-A ، برنده اسکار و سوپراستار مشهور بین المللی ، می دانیم که آنجلینا جولی طرفدار این کار است که معروف است. بنابراین ، وقتی او بازی “چه چیزی در کیف من است؟” در یک کلیپ کوتاه برای وگ انگلیسی، بسیار جالب بود که تنها مورد زیبایی که از سلین پرنعمت او بیرون آمد یک بطری طلایی روغن آبکی Guerlain Abielle Royal Youth (135 دلار) بود.

جولی اشاره می کند که در این ویدئو به گرلین اشاره کند. تقریباً 200 سال نام تجاری زیبایی فرانسوی. ادوارد آنینفول ، مدیر مسئول ، “شما از گرلین نام می برید”. “آیا می توانید درباره پروژه خود با آنها و زنبورداران زن بگویید؟”

جولی توضیح می دهد: “هدف کمک به آموزش زنان در کشورهای مختلف برای کار به عنوان زنبوردار است.” “در واقع ، یکی از اولین زنانی که به این برنامه وارد می شوند ، از منطقه ای است که ما در کامبوج کار می کنیم.”

روغن آبکی جوانان ضد پیری Guerlain Abeille Royale |  نوردستروم

آنچه ستاره به آن اشاره می کند ، مشارکت بین گرلین و یونسکو است که از اوایل سال 2020 و با آموزش زنبورداران با بیش از 50 کندو مستقر در اتیوپی ، رواندا ، کامبوج و چین آغاز شد. هدف این است که در طی 5 سال 88 زنبوردار از 44 زیست کره آموزش ببینیم ، پس از آن می توان مشارکت را تجدید کرد.

حالا خیلی منطقی تر است که چرا جولی فقط یک رژ لب تصادفی از کیف بی انتهاش بیرون نیاورد. و درست مثل آن ، همه ما روغن صورت مورد علاقه جدید و دلیل جدیدی برای قهرمانی داریم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>