دندانپزشکی نوآورانه که به شما امکان می دهد لبخند کاملی را در یک روز بدست آورید

چه بخواهیم و چه نخواهیم ، لبخند شما اغلب یکی از اولین مواردی است که مردم در مورد شما متوجه می شوند. با این حال ، داشتن دندانهای کاملاً ایده آل چیزی نیست که همه ما با آن به دنیا آمده باشیم. اما اکنون ، به لطف پیشرفت های فناوری ، گزینه های مختلفی برای ایجاد لبخند کامل در 24 ساعت وجود دارد. ما با دندانپزشک زیبایی اوهایو ، نیل پاتل ، DDS درباره ایجاد لبخند کامل شما صحبت کردیم.

NewBeauty: چه چیزی تمرین شما را از دیگران متمایز می کند؟
دکتر پاتل: ما بر استفاده از فن آوری های دیجیتال برای انجام و هماهنگی دندانپزشکی از ابتدا تا انتها تمرکز داریم. با استفاده از دندانپزشکی سنتی ، ممکن است بیمار مجبور شود به عنوان مثال به یک متخصص ارتودنسی مراجعه کند تا دندان ها در موقعیت صحیح قرار بگیرند ، سپس برای اصلاح لثه ها به یک پزشک دیگر مانند پریودنتیست مراجعه کند و سپس در نهایت با دندانپزشکی ترمیمی که سپس دندانها را درست می کند. اگرچه یک فرایند درست و آزمایش شده که از 50 سال گذشته تاکنون به لحاظ تاریخی کارساز بوده است ، اما این روند فقط سبک زندگی و زمانی را که امروز بیماران برای انجام دندانپزشکی جامع در دسترس دارند ، برآورده نمی کند.

عملکرد و فلسفه ما همیشه درمورد اطمینان از ارائه آخرین فناوری است که هنوز تحقیق و اثبات شده است. فناوری یکی از م componentلفه های مهم انجام این نوع دندانپزشکی دیجیتال در کمترین تعداد ویزیت است. همچنین داشتن آموزش مناسب نیز به همان اندازه مهم است. آموزش من در زمینه پروتز ایمپلنت ، جراحی ایمپلنت ، دندانپزشکی زیبایی ، جوان سازی صورت و دندانپزشکی ترمیمی پیچیده بوده است. با درجه ، من همچنین یک تکنسین معتبر دندانپزشکی هستم ، که به ما امکان می دهد برای ساخت روکش های پرسلن به آزمایشگاه شخص ثالث اعتماد نکنیم زیرا می توانم روکش ها را درجا ایجاد کنم. مشتریان من می توانند در طی 1 تا 2 روز پرواز کنند و پرواز کنند و تمام دندانپزشکی خود را انجام دهند.

توجه: فناوری های جدیدی که استفاده می کنید چیست؟
دکتر پاتل: ما از فناوری هایی استفاده می کنیم که به ما امکان می دهد روند را دیجیتالی کنیم. ابزارهای پیشرفته ای مانند تصویربرداری سه بعدی ، لیزر ، دستگاه فرز و سایر فن آوری ها ما را قادر می سازد تا درمان دقیق را انجام دهیم ، درمان را در حداقل بازدید ممکن انجام دهیم. با گذشت زمان ، ما تکنیک ها را کامل کردیم و هزاران مورد مختلف را در زیر کمربند خود قرار داده ایم که امروزه کاملاً گیج کننده است.

توجه: چرا بیماران از این پیشرفت ها و نوآوری ها در دندانپزشکی اطلاع ندارند؟
دکتر پاتل: من فکر می کنم بسیاری از بیماران از آنچه در آنجا موجود است مطمئن نیستند و آگاهی ندارند. بسیاری از پزشکان برای سرمایه گذاری در فناوری بسیار مردد هستند. اکثر دندانپزشکان شیوه دندانپزشکی خود را از آنچه در مدرسه به آنها آموخته تغییر نمی دهند. دندانپزشکی یک شکل هنری دشوار است. اگر متغیرها یا تغییرات زیادی وارد کنید ، می تواند به طور چشمگیری بر طول عمر و کیفیت کاری که بیماران انتظار دارند بدست بیاورد ، تأثیر بگذارد.

توجه: روند بازدید در هنگام بازدید از لبخند چیست؟
دکتر پاتل: ما از طریق شبیه سازی رایانه ای ، نرم افزار برنامه ریزی و طراحی لبخند دیجیتال ، فناوری هایی داریم. ما می توانیم تصاویر دیجیتالی را به نرم افزار برنامه ریزی وارد کرده و نمایشی مجازی از لبخند جدید آنها ارائه دهیم. این به ما اجازه می دهد قبل از شروع به کار دندانپزشکی ، اصلاحات و اصلاحات را انجام دهیم و به بیماران پیش نمایشی از لبخند آنها می دهد. هنگامی که لبخند را به طور کامل کامل کردیم ، دندان ها را آماده می کنیم و ترمیم های چینی را درجا انجام می دهیم تا طراحی مجازی خود را تکرار کنیم و سپس آن ترمیم های چینی را به صورت شیمیایی روی دندان ها جوش می دهیم.

ما در مواردی با بیمارانی روبرو هستیم که از چهار دندان جلویی خود بدشان می آید زیرا کج ، کوتاه و یا ساییده و فرسوده به نظر می رسند. ما همیشه این درخواست ها را در نظر می گیریم اما آنچه من و تیم من آموزش دیده ایم این است که کل چهره را ببینیم. ما به همه جزئیات نگاه می کنیم: شکل صورت ، رنگ پوست ، رنگ سفیدی چشم آنها ، وضعیت بینی ، وضعیت خط میانی صورت و وضعیت لب در حالت استراحت در مقابل حالت لب هنگام لبخند زدن. ما به هماهنگی صورت آنچه در تلاش هستیم متناسب با آن باشیم توجه می کنیم. شما می توانید به کسی دندان های با ظاهری زیبا بدهید اما وقتی آنها را در دهان او قرار می دهید و نگاهی به تصویر کلی می اندازید ، ممکن است برای آنها مناسب نباشد زیرا روکش ها متناسب با شخصیت بیمار ساخته نشده اند. به عنوان مثال ، شما نمی توانید دندانهای مربعی شکل را روی بیماری که صورت گرد دارد قرار دهید. برای کسی که صورت گردی دارد ، شما باید بافت های گرد و نسبت گرد داشته باشید زیرا این چیزی است که با زیست شناسی و طرح اصلی آنها مطابقت دارد.

توجه: رایج ترین روش های درمان لبخند کدامند؟
دکتر پاتل: ما بیمارانی داریم که به کاری ساده مانند انجام لبخند در جایی که بخواهند دندان هایشان را دوباره برآیند و لبخند خود را بهبود ببخشند ، نیاز دارند. ما می توانیم همه موارد را بصورت دیجیتالی تشخیص دهیم ، برنامه ریزی کنیم و در همان ویزیت لبخند آنها را نشان دهیم و با درمان شروع کنیم. در پایان روز ، آنها می توانند برای همیشه با روکش های چینی روی دندان های خود را ترک کنند و مجبور نیستند با کارمندان قبلی و قرارهای اضافی کنار بیایند.

ما برای بیمارانی که نمی توانند دندان های خود را نجات دهند نیز همین نوع درمان را در دسترس داریم. اگر یک بیمار ، بخاطر مصرف دارو ، ضعف در سلامت یا بی توجهی ، به جای برداشتن دندان ها و انجام پروتزهای دندانی ، دندان هایی قابل صرفه جویی نداشته باشد ، می توانیم تمام دندان ها را در یک بار مراجعه کنیم. درمان ممکن است شامل جراحی پیوند استخوان ، قرار دادن ایمپلنت ها و ایجاد دندان ها در یک بازدید باشد. هنگامی که بیمار از خواب بیدار می شود ، یک مجموعه دائمی از دندان های قوی تر از دندان های طبیعی دارد.

توجه: چه توصیه ای به بیمارانی دارید که نگران هزینه ها و قیمت گذاری هستند؟
دکتر پاتل: دندانپزشکی گران است اما به تأخیر انداختن دندانپزشکی و / یا انتظار تا دیر وقت گران می شود. واقعیت این است که ، بدون هیچ درمانی یا تصمیمی ، می تواند به کیفیت زندگی شما آسیب برساند. من فکر می کنم قبل از ادامه درمان اطمینان حاصل کنید که همیشه گزینه هایی به شما داده می شود و در مورد آن گزینه ها آموزش می بینید مهم است و این همان چیزی است که ما به آن افتخار می کنیم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>