دو خواهر ، دو لایه بردار شیمیایی: چگونه با سبیل های ملاسما رفتار کردیم

در بهار گذشته ، من و خواهرم در خارج از هوای آفتابی لذت می بردیم و SPF را می لرزاندیم که شروع به مقایسه رنگ آمیزی رنگ های رویی می کردیم. هر دوی ما نگرانی مشابهی داشتیم – ناحیه بالای لب هایمان تیره تر از بقیه صورت هایمان به نظر می رسید و چهره ای برای ما به وجود می آورد که بیشتر شبیه مادرمان بود تا مادرمان. این زمانی است که اصطلاح “Melasma Mustache” به واژگان من راه یافت.

من سریع فهمیدم که در حالی که آفتاب و گرما می تواند منجر به شعله ور شدن و تیره شدن لب بالایی من شود ، بهترین جرم دفاع خوب بود و برنامه SPF من هوشیار شد. و در حالی که قرار گرفتن در معرض آفتاب بخشی از معمای ملاسما است ، تغییر مکان هورمون ها و ژنتیک نیز از عوامل اصلی ایجاد تغییرات در پوست هستند. این توضیح می دهد که چرا من و خواهرم ، هر دو در 40 سالگی ، تقریباً در همان زمان یک مشکل را تجربه می کردیم.

همانطور که هر دو برنامه مراقبت از پوست خود را تنظیم کردیم ، من فهمیدم که لایه برداری شیمیایی در محل کار همچنین می تواند به سطح پوست کمک کند تا ناحیه مشکل ساز را کمک کند. این محلول شیمیایی باعث ریزش لایه فوقانی پوست می شود و ملانین ناخواسته ای را که باعث ایجاد لکه های تیره می شود با خود از بین می برد. بنابراین ، من و خواهر بزرگتر من ، لیدیا ، طرحی را برای قرار دادن کانسیلر در پیش گرفتیم. در اینجا ، دو خواهر دو لایه مختلف شیمیایی را امتحان می کنند تا ببینند آیا می توانیم از شر همسان سازی ملاسما خلاص شویم.

لیدیا قبل و بعد از یک لایه برداری شیمیایی Surplexion

خواهر شماره 1: 47 ساله

نگرانی ها: لکه های تیره ، خطوط ظریف و پیر شدن پوست

پوست کندن: Surplexion Complexion Code Mask Depigmentation Peel

زمان درمان: 30 دقیقه در محل کار و دو هفته مراقبت در منزل

عناصر: سالیسیلیک اسید ، آزلاییک اسید ، رزورسینول ، اسید مالیک ، رتینول پروپیونات ، اسید هیالورونیک و اسید فیتیک

روند: Ileana Moreno متخصص زیبایی Me2Beauty این لایه برداری را برای لیدیا انتخاب کرد زیرا ملاسمای او سبک بود و زمان خرابی آن کوتاه بود. “این یک پوست عالی برای کسانی است که نمی خواهند 10 تا 12 ساعت زمان پردازش و همچنین زمان خرابی بعد از پوست را با لایه برداری بگذرانند. با Surplexion ، پردازش 20 دقیقه به علاوه 20 اضافی برای یک لایه دیگر در مناطق مزمن است. همچنین لایه برداری و تحریک کمتر است. ” از آنجا که پوست لطیف تر است ، مراقبت های بعدی شامل یک طرح درمانی روشن کننده در خانه است تا به مرور نتایج را به آرامی بهبود بخشد.

نتایج: “پوست من هرگز مانند یک لایه بردار سنتی کنده نمی شود ، اما دوست داشتم که بدون ریختن پوست به صورت علنی ، هنوز می توانم نتیجه بگیرم. بعد از حدود یک هفته صبح و شب با چند قدم صبح و شب درمان خود را ادامه دادم. من می توانم ببینم که با گذشت زمان نتایج من پیشرفت می کند و پوست من روشن تر می شود و لکه های تاریک من کمرنگ می شوند. منطقه بالای لب من که معمولاً تاریک تر می شود ، به طور قابل توجهی روشن می شود ، که این هدف بود. اما درخشش کلی من یک جایزه بود. پوست من واقعاً به آن احتیاج داشت. ” – لیدیا خیمنز

تاتیانا قبل و بعد از یک درم پوستی VI

خواهر شماره 2: 43 ساله

نگرانی ها: تکه های تیره بالای لب بالایی

پوست کندن: VI لایه بردار پیشرفته

زمان درمان: 30 دقیقه در محل کار و 7 روز مراقبت در منزل

عناصر: اسید تری کلرواستیک ، فنل ، اسید سالیسیلیک ، ویتامین C و ترتینوئین

روند: این لایه بردار با مقاومت پزشکی برای کمک به بهبود ناهمواری رنگ پوست ، هایپرپیگمانتاسیون ، بافت ، آکنه و خطوط ریز روی پوست قرار گرفت. قبل از استفاده از محلول در دو لایه ، از کرم نومینگ استفاده شد ، اما پوست آن قبل از خواب شسته شد. همه موارد ضروری و دستورالعمل های بعد از لایه برداری هفته بعد در یک کیت دستی برای خانه و یک برنامه تلفن هوشمند به شما کمک کردند تا اطمینان حاصل کنید که تمام مراحل در زمان مناسب انجام شده است. در روزهای 2-5 مقدار زیادی لایه برداری وجود داشت و در دو روز آخر پوست روشن تر و شاداب تری ظاهر شد.

نتایج: “انجام این لایه برداری بسیار راحت و آسان بود. این برنامه ساده بود ، دستورالعمل ها روشن بود ، و محصولات VI Derm Beauty مانند پاک کننده ها و SPF برای مراقبت از پوست من هفته بعد آسان بود. برنامه تلفن های هوشمند روزانه به من یادآوری می کرد که چه کارهایی باید بعدی انجام دهم و اینکه واقعاً پوست من کنده می شود ، همچنین نکته مهمی برای احتیاط دقیق در مراحل بعدی است. این لایه برداری واقعاً با هیچ خرابی همراه نبود جز اینکه من باید مراقب این باشم که زمان رو در رو با دیگران را محدود کنم زیرا من به طور فعال پوست می گرفتم ، اما من اصلاً احساس ناراحتی نمی کردم. تلاشی که من برای مراقبت از نتایجم در هفته بعد انجام دادم واقعاً ارزشش را داشت زیرا پوست من صاف ، روشن و مهمتر از همه لکه های تیره بالای لب هایم بود که باعث می شد خودم آگاه باشم تقریبا غیرقابل تشخیص بودند. ” – تاتیانا بیدو

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>