راز محلی مراقبت از پوست این YouTuber زیبایی مستقر در هاوایی می گوید فقط رایگان اتفاق می افتد

با تکیه بر جزیره زیبای اوآهو ، هاوایی ، YouTuber که از سبک زندگی زیبایی برخوردار است ، آوا ژولز مأموریت دارد تا “امواج مثبت و توصیه های دخترانه” را در امپراطوری دیجیتال به طور جدی غول پیکر ایجاد کند. (تجزیه و تحلیل سریع ریاضیات: او 1.3 میلیون مشترک و 100 میلیون بازدید در کانال خود دارد.) علاوه بر ارائه برخی از مد ، زیبایی ، مراقبت از خود ، یوگا و ماجراهای جزیره ، ژول علاقه زیادی به تبلیغ یک پیام قوی از “مثبت بودن بدن ، اعتماد به نفس ، و احساس خوب و سپاسگزار بودن در پوست خود ، “و – مورد علاقه شخصی ما برای پوست سالم – او همچنین مهارت خوبی در یافتن برخی از محافظت های جدی در برابر آفتاب دارد.

شما بسیار اهل زیبایی و مراقبت از پوست هستید. موارد دلخواه محلی را قسم می دهید؟
محصول مورد علاقه محلی مراقبت از پوست من اتفاقاً رایگان است! خیلی درست به نظر می رسد ، اما یکی از “رازهای زیبایی” من این است که لایه برداری از پاها با شن و ماسه در ساحل و خیساندن مقداری ویتامین D هنگامی که من کوچک بودم ، همیشه عادت داشتم در ساحل بازی کنم و بگویم من “روز آبگرم” را می گذراندم.

از آنجا که در هاوایی زندگی می کنید ، به طور پیش فرض نیز یک تن آفتاب هستید. محافظ آفتاب مورد علاقه ای دارید؟
اوه پسر ، من می توانم تمام روز در مورد SPF صحبت کنم. از همه مهمتر ، قبل از اینکه به من فاضل خود را بگویم ، من فکر می کنم مهم است که ضد آفتاب های شما از صخره های ضد آب مطمئن باشند و از مواد مضر برای اقیانوس (اکسی بنزون ​​، octinoxate ، octocrylene ، homosalate) جلوگیری کنید! من کاملاً مبهم با صفحه مات SuperGoop وسواس دارم زیرا هیچ رنگ سفید ایجاد نمی کند و احساس نور فوق العاده ای روی پوست من ایجاد می کند. یکی دیگر از موارد مورد علاقه خط ضد آفتاب معدنی SunBum است. علاوه بر استفاده از SPF ، من عاشق کلاه های فوق العاده بزرگ و رنگارنگ بوده ام زیرا آنها بیانیه مد زیبایی هستند و از پوست من در برابر آفتاب سوزان در اینجا بیشتر محافظت می کنند.

شما بسیار پیغام مثبت بدن هستید. چرا استفاده از بستر اجتماعی خود برای به اشتراک گذاشتن آن پیام برای شما بسیار مهم است؟
من به عنوان کسی که با عشق به بدنم و پذیرفتن ظاهر من از پس مشکلات برآمده ام ، برای به اشتراک گذاشتن پیامم و کمک به دیگران که ممکن است همان احساس را داشته باشند ، احساس کشش شدیدی می کنم. در بعضی از مواقع ، بیشتر مردم با مشکلات اعتماد به نفس روبرو می شوند و من فکر می کنم مهم است که یک پیام خوب منتشر کنیم و به مردم بگوییم که تنها نیستند. من واقعاً خوش شانس هستم که پلتفرمی را که داشته ام رشد داده ام ، و می خواهم کارهای دیگری انجام دهم فقط ارسال تصاویر زیبا از خودم – می خواهم پیام مثبتی را منتشر کنم. بینندگان من برای من مانند دوستان نزدیک هستند ، بنابراین اگر بتوانم به هر طریقی به آنها کمک کنم ، کمک خواهم کرد.

“مراقبت از خود” برای شما چیست؟
خودمراقبتی بسته به آنچه نیاز دارم متفاوت به نظر می رسد. برخی از روزها ، مراقبت از خود به معنای سفر انفرادی به ساحل با کتاب خوب و غذای مورد علاقه من است. روزهای دیگر ، این می تواند به معنای انجام کارهای ناخوشایند مانند ماسک صورت ، دوش گرفتن طولانی مدت و تماشای برنامه مورد علاقه من باشد. من فکر می کنم هر روز باید کمی خودمراقبتی در آنجا پاشیده شود ، زیرا ما لیاقت آن را داریم.

چگونه روال سلامتی شما در سال گذشته با COVID تغییر کرده است؟
اکنون بیش از هر زمان دیگری ، من سلامت روان و جسم خود را بر همه چیز اولویت دارم. بسیار پیچیده است که درگیر چرخش روزمره امور شوید و در عوض ، از مراقبت از خود غافل شوید. بیش از قرنطینه ، من وقت زیادی برای درک این مسئله داشتم که قدرت مراقبت از خودم در دست خودم است ، بنابراین من واقعا وارد یک برنامه خوب سلامتی شدم. تحرک بدن و تأمین سوخت بدن با غذاهای خوب تفاوت بزرگی ایجاد می کند و من هرگز حال بهتری نداشته ام!

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>