راز پشت درخشش گلدن گلوب درخشان سلما هایک این روغن روغن لوکس است

برای سلما هایک به نوعی سخت است که هرجایی که می رود به نظر “چشمگیر و جنجالی” نباشد – و 54 ساله قطعاً در حضور امشب در مراسم گلدن گلوب ناامید نشد.

“ما می خواستیم چشمان قهوه ای زرق و برق دار سلما را تعریف کنیم و از لباس قرمز چشمگیر او تعریف کنیم. ما پوستی درخشان ایجاد کردیم که با چشمان مات و با درخشش جور در می آید تا آنها ظاهر شوند. درخشان کلاسیک Elegant ، ”آرایشگر ماریو ددیوانوویچ ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Makeup by Mario ، که برای ساختن جادوی خود به برخی از لوازم مراقبت از پوست و لوازم آرایش بسیار متکی اعتماد کرد.

به عنوان بخشی از مهمترین مرحله مراقبت از پوست ، ماریو چهره Salma را با کرم ترمیم کننده Augustinus Bader’s (170 دلار) و پس از آن روغن صورت Augustinus Bader (230 دلار) آغاز کرد و با لمس Master Secret Glow خود ( 22 دلار) برای درخشش بیشتر.

برای چشم ، ماریو از Shade Matte 8 از Master MattesEyeshadow Palette (48 دلار) درب های بالایی Salma ، سایه های Metallic 3 & 10 از Master Metallics Eyeshadow Palette (48 دلار) و Master Crystal Reflector در کوارتز (24 دلار) برای درخشش استفاده کرد. او با ترکیب Master Pigment Pro Pencil in the Perfect Brown (22 دلار) با Master Mattes Liquid Liner in Super Black (22 دلار) ظاهر را کامل کرد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>