رمز و راز جادویی اولیویا مون

هنگامی که اولیویا مون برای اولین بار وارد لس آنجلس شد ، هوای آفتابی نبود که او را بسیار متفاوت می کرد – این سبک بود. این درونگرا که خودش توصیف می کند ، می گوید: “من در یک خانواده نظامی بزرگ شدم ، بنابراین خیلی عادت کرده ام که همیشه دختر جدید باشم ، احساس می کنم بیرون هستم و راهی برای یافتن مکانی برای خودم پیدا می کنم.” با نرمی که به نوعی اشاره می کند او فقط به روزهای مدرسه اش اشاره نمی کند. “اما هالیوود کاملاً یک بازی دیگر است.”

“هنگامی که به اینجا منتقل شدم ، به ممیزی می رفتم و این را در ذهنم داشتم که قرار بود لباس یکشنبه ام را بپوشم ، مانند اینکه به کلیسا می رفتم. در آنجا من با پاشنه و دامن خواهم بود ، در حالی که بقیه کفش های تخت ، شلوار جین لاغر و تاپ پوشیده بودند. نگرش آنها بسیار زیاد بود ، “اوه ، من فقط اینجا ظاهر شدم. چه خبر؟ شما برای من اینجا هستید؟ همه آنها خیلی باحال بودند و من فقط خیلی به آنها اهمیت می دادم … من خیلی خیلی مراقبت می کردم. ”

“این قسمت سخت بود ، اما بعد من متوجه شدم که افراد لاغر چقدر لاغر هستند و سعی کردم بفهمم که آنها چگونه این کار را انجام داده اند ، و این یک بازی باخت بود. این اولین باری بود که درباره رژیم اتکینز می شنیدم و می خواستم بیشتر بدانم – می خواستم هر چیزی را امتحان کنم که باعث ریخته گری من شود – اما صادقانه نمی دانستم چه کاری باید انجام دهم. ”

پس از مون گفت که او نمی تواند “پایین دست و لاغر باشد و متناسب با ظاهر آن زمان باشد” ، او به آن مقصد خرید همیشه مطمئن جی کرو سفر کرد: “من یک جین شلوار دوتایی خریدم اندازه ها خیلی بزرگ است ، و من آنها را طولانی کردم. سپس ، من به Urban Outfitters رفتم ، و آنها این گوه های موکاسین را داشتند که از جلو صاف به نظر می رسید ، اما وقتی شما به عقب نگاه می کردید ، آنها یک گوه بودند. قسمت داخلی شلوار جین را بریدم تا آنها به اندازه کافی روی مقرنس ها شعله ور شوند ، بنابراین گوه را مخفی کرد. برای بالاترین من ، یک تی شرت Lynyrd Skynyrd خریدم که برای جلوه دادن به Target طراحی شده بود – یکی از آن جدیدهایی که همه مورد ضرب و شتم قرار گرفت. من آن را به پشتم بستم ، کمی گره زدم ، و شما واقعاً می توانستید تعریفی را ببینید که شلوار بزرگ روی من است. من به معنای واقعی کلمه لباسی پوشیده بودم که دو سایز خیلی بزرگ بود ، اما به نظر می رسید وزنم کم شده است. به نظر می رسید که من لاغرتر از خودم هستم. ”

“سپس ، من رزرو را شروع کردم ، که فقط نشان می دهد استانداردها تا چه اندازه پیچیده بودند.”

مون می گوید: “من خوشحالم که راحت تر در آغوش گرفتن از آنچه اکنون هستم ، پذیرفتم که این سطح از پذیرش – حتی پس از کمپین های تبلیغاتی متعدد ، نقش های برجسته ، کمی وضعیت نماد جنسیت و یک لیست طولانی” از سرمایه گذاری های تجاری ، کارهای خیریه و فعالیت – می تواند یک قرص سخت برای بلعیدن باشد.

“بسیاری از موقعیت ها وجود دارد که من به آنها نگاه می کنم و مانند آنها هستم ،” وای ، من واقعاً نمی دانستم. من واقعاً نمی دانستم چه چیزی باید بپوشم. آرایش و موهای من باید چگونه باشد چینی بودن ، ویتنامی و سفید بودن همیشه سخت بود و داشتن این همه آرایشگر که واقعاً نمی دانستند چگونه با چهره ای از آمرازیا کار کنند ، آرایش من را انجام می داد. یک دوره زمانی برای من کمی مبهم است – جایی که کسی مرا می پوشاند و من را بیرون می گذارد و فقط شبیه من نیست. من از یک صحنه عکاسی بیرون می آمدم ، در حالی که نمی فهمم چگونه به آنجا رسیده ایم … نمی دانم چگونه به آنها بگویم که شبیه من نیستم. اما چگونه می توانید به شخصی بگویید که شبیه خودتان نیستید وقتی که متخصص هستند و حتی مطمئن نیستید که ظاهرتان چیست. ”

خوشحالم که راحت تر در آغوش کشیدن کسی که الان هستم هستم.

در حال بزرگ شدن به عنوان کوچکترین از پنج (پدر و مادرش هنگامی که او جوان بود طلاق گرفتند و او وقت خود را در خارج از کشور در ژاپن و مکانهای مختلف در ایالات متحده گذراند ، اما هنوز هم شهر اوکلاهما را خانه خود می داند و مکانی را که آرزو می کند “در فاصله رانندگی از کالیفرنیا” باشد) ) ، مون به یاد می آورد که ، وقتی خواهرانش در روز کریسمس وارد ستون های غلتکی داغ می شدند ، او یک اسکیت بورد می گرفت.

“همه می دانستند که من به سختی می توانم موهایم را شانه کنم ، بنابراین زیبایی و مد همیشه برای من نوعی بیگانه بوده است. اکنون ، من آنها را خیلی بیشتر دوست دارم ، آنها را بسیار بیشتر درک می کنم ، و من می توانم خیلی بیشتر از آنها قدردانی کنم ، “او می گوید ، با اشاره به اینکه او برای زیبایی صورت به طور منظم به خانم شانی داردن مراجعه می کند ، یک روال مراقبت از پوست تا حدودی ساده را دنبال می کند سرم ، ماسک و ضد آفتاب (اما هدف شخصی او بهبود استفاده از رتینول است) ، و به یک روش درون و بیرون بستگی دارد که شامل تغذیه سالم ، عمدتا به دلیل یک اختلال خود ایمنی است.

تابستان امسال تا 41 سالگی زیاد فکر نمی کند.

“ما نسبت به پیر مرد بسیار مهربان تر از زن پیر هستیم. وقتی من 40 ساله شدم ، هیچ کس دوبار فکر نمی کند. وقتی من 40 ساله شدم ، بسیاری از مردم به نظر می رسید که من روز بعد از خواب بیدار می شوم و احساس می کنم زندگی من تمام شده است و پیر شدن به نوعی شرم آور است. [laughs] این مسخره است ، با توجه به اینکه هیچ یک از ما قادر به کنترل روز یا سالی نیستیم که متولد شده ایم. و صادقانه بگویم ، من در سن 40 سالگی خوشحال تر از هر سن دیگری هستم. ”

“من فکر می کنم سوال بزرگتر با همه اینها این است: آیا شما خوشحال هستید؟ فقط به این دلیل که ممکن است زندگی شما مانند آنچه در جامعه به شما گفته می شود در یک سن خاص به نظر نرسد ، به این معنی نیست که زندگی کامل و با ارزشی ندارید. ”

فکر می کنم سوال بزرگتر با همه اینها این است: آیا خوشحال هستید؟

چیزی که مون می گوید در این سال گذشته او را خوشحال کرده است: گذراندن وقت با سرعت کمی. “من سگهایم را داشتم ، یک غلاف کوچک داشتم ، و این چیزها من را سالم نگه می داشت. اگر فقط یک درخواست می توانم انجام دهم: دوست دارم همه در طول روز جلوی فلانل و شلوار عرق را بپوشند. دیروز ، من مجبور شدم پاشنه پا کنم ، و این یک وضعیت زرافه کودک است. ”

وقتی صحبت می کنیم ، “وضعیت” ای که وی به آن اشاره می کند ، قرار ملاقات نه چندان اتفاقی در کاخ سفید به نمایندگی از همکاری با بنیاد آمریکایی آسیا (TAAF) است ، موضوعی که وی در سیستم عامل های خود در شبکه های اجتماعی از آن ابراز داشته است.

“ما بسیار سپاسگزار بودیم که توانستیم لحظاتی پس از تصویب قانون رئیس جمهور توسط رئیس جمهور قانون جرایم متنفر COVID-19 با رئیس جمهور بایدن و معاون هریس دیدار کنیم. هر دو آنها کاملاً روشن کردند که نفرتی که ما از آمریکایی های آسیایی-آمریکایی شاهد آن هستیم ، از آنجا که همه گیر علیه ما تسلیح شده است ، غیر آمریکایی است و ما پشتیبانی کامل این دولت را داریم. برای ما ساخت کشوری که به مشارکتهای ما در داستان آمریکا احترام گذاشته و ارزش آن را داشته باشد بسیار حیاتی است و اینکه بتوانیم مکالمه های یک به یک داشته باشیم تا درمورد اینکه چگونه می توانیم برای کمک به جوامع خود همکاری کنیم ، یک امر کاملاً ویژه بود. ”

از نظر مکالمات دیگری که وی می خواهد داشته باشد ، بسیاری وجود دارد: “من دو سگ خود را نجات دادم ، و ما در حال حاضر بخشی از یک کارزار در سراسر کشور برای انجمن انسانی و پروژه حیوان خانگی هستیم که به مردم نشان می دهد حیوانات خانگی پناهگاه هستند شگفت انگیز است ، که هر دو سگ من هستند. در واقع ما اخیراً یک هفته سخت در ICU با سگ من Chance سپری کردیم و این خیلی ترسناک بود. او خوشبختانه گوشه ای برگشت و بهبودی کامل خواهد یافت ، اما دیدن احساس درد و رنج او فقط احساس درماندگی ترین احساس در جهان بود. ”

سگهای من تمام دنیای من هستند و من آنها را خیلی دوست دارم. در حین قفل شدن سال گذشته ، من با GreaterGood.org و Wag برای کمک به حیوانات خانگی پناهگاه در یافتن خانه کار کردم. [Munn is an investor in Wag, the dog-walking app, and racks up a long list of companies she invests in, including Uber, Vital Protiens, Skinny Dipped Almonds, Bulletproof, Health-Ade Kombucha, and gut-health prebiotic drink Poppi that counts Billie Eilish as a fan] “ما با پناهگاه ها و مکان های مختلف کار کرده ایم تا به مردم کمک کنیم تا راحت تر سگ ها را در شهرهای خود قبول کنند. سال گذشته ‘چگونه یک سگ را پرورش می دهید؟’ یکی از برترین جستجوهای گوگل بود ، که فقط به ما نشان می دهد چه تعداد از افراد می خواستند خانه های خود را به حیوانات نیازمند در طی همه گیری باز کنند. ”

هنگامی که از وی پرسیده شد که چگونه “جستجوهای دیگر” گوگل و بررسی دقیق زندگی شخصی وی باعث ایجاد احساس در او می شود (آخرین گزارش ها در مورد رابطه او با جان مولانی کمدین است) ، او اذعان می کند که انجام آن گاهی اوقات دشوار است.

وی پس از یک مکث طولانی گفت: “من فکر می کنم آنچه بیشتر تعجب آور است این است که مقدار نادرست است.” وی افزود: “توجه زیادی به چیزهایی می شود كه حقیقت ندارند. و اگر بلند صحبت کنید و بخواهید حقیقت را بگویید ، متهم می شوید که نامرتب هستید یا فقط باور ندارید. من به آن عادت کرده ام ، اما این کار را آسان نکرده است. “


عکاسی توسط جان روسو در 1 هتل West Hollywood؛ گریم: Diane Buzzetta؛ مو: اریکا ورت؛ یک ظاهر طراحی شده: جسیکا پاستر در هنرمندان غیرمعمول ؛ بالا: Devon Windsor؛ ناخن ها: شیگکو تیلور

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>