روال زیبایی ضد آفتاب 15 کلر هولت ، خط جدید مراقبت از پوست که وی در آن سرمایه گذاری کرده است و چرا طراحی خط لباس شنا برای او بسیار مهم بود

در روزهای روشن و پر زرق و برق و آفتابی ماه ژوئن قانونی نانوشته وجود دارد که باید حداقل یک روز مرخصی بگیرید – مرخصی از زندگی روزمره زندگی روزمره ، حتی اگر جایی نروید.

امروز برای کلر هولت 33 ساله آن روز نیست و همه نشانه ها به این واقعیت اشاره دارند که ممکن است فصل هم نباشد.

هنگامی که صحبت می کنیم ، مادر دو کودک با حوصله با یک کودک نوپا پر سر و صدا برخورد می کند (“من فکر کردم می توانم او را جلوی iPad بچسبانم ، اما ظاهرا او علاقه ای ندارد”). آماده شدن برای انتشار پروژه بزرگ فیلم تابستانی خود ، فیلم ترسناک بدون عنوان (یک یادداشت فرعی نه چندان استاندارد: او باید خودش را روشن کند ، صدای خودش را ضبط کند و موها و آرایش های خودش را برای عکسبرداری انجام دهد). با هیجان در انتظار راه اندازی مجموعه ای محدود با نام تجاری لباس شنای اندی (او به طراحی آن کمک کرد). و فقط اعلام کرد که او در شکل 1 ، یک خط جدید مراقبت از پوست مستقیم به مصرف کننده ، سرمایه گذار است که “توجه بیشتری به شیمی” می کند (یک ادعای قانونی ، زیرا بنیانگذاران آن از یک متخصص پوست هاروارد و یک شیمی دان آرایشی تشکیل شده اند).

چرا خط زیبایی؟

“این چیزی نبود که من هرگز قصد داشته باشم وارد آن شوم. من همیشه با مراقبت از پوست ، تمام ترفندهای جوان ماندن ، وسواس داشتم [laughs]، همه نکات ضد پیری و همه موارد دیگر. اما من هرگز برنامه ای برای درگیر شدن با چیزی مثل خط مراقبت از پوست نداشتم.

یکی از دوستان من را با یکی از بنیانگذاران شرکت ارتباط داد. ما یک بزرگنمایی داشتیم و من فوق العاده تحت تأثیر او قرار گرفتم. مأموریت آنها کاملاً با چگونگی مراقبت از پوست و آنچه برایم مهم است همسو بود. آنها محصولات را برای من ارسال کردند ، من آنها را امتحان کردم و بلافاصله وسواس به خرج دادم. من یک کلینیک پنج مرحله ای بودم که از آنها التماس می کردم اجازه دهند در این شرکت سرمایه گذاری کنم. من فقط محصولات را بسیار کارآمد یافتم – مانند چیزی که قبلاً استفاده نکرده ام.

شما هرگز واقعاً نمی دانید چه زمانی این مکالمات را انجام می دهید. مردم می توانند در مورد مارک هایشان شعر پردازی کنند ، و می توانند واقعاً شما را در مورد آنها هیجان زده کنند ، اما تا زمانی که خودتان آنها را امتحان نکنید ، هیچ وقت واقعاً نمی دانید. من از لحظه دوم استفاده از آن برای پوستم بسیار م myثر واقع شدم. این چیزی بود که من باید در آن شرکت می کردم. “

کاملاً قانونی است که یکی از بنیانگذاران آن یک شیمی دان لوازم آرایشی و دیگری متخصص پوست است.

“این چیزی بود که من نیز از آن بسیار هیجان زده شدم. به نظر می رسد او 12 ساله است ، که البته شاهدی برای نحوه رفتار او با پوست است. فقط خیلی موثر است. چیزی که بیشتر از همه دوستش دارم این است که در یک قیمت قابل دستیابی باشد. شما می توانید این محصولات را پیدا کنید که صدها دلار قیمت دارند و کار می کنند – و بسیار خوب هم کار می کنند – اما برای اکثر مردم در دسترس نیست. من این را در مورد شکل 1. دوست دارم. “

شما اهل استرالیا هستید. آیا مورد زیبایی وجود دارد که فکر کنید ما به عنوان آمریکایی از شنیدن آن شگفت زده خواهیم شد که قسمت بزرگی از رشد روزمره شماست؟

وی افزود: “یك كاری كه آرزو می كنم بیشتر از آن انجام دهم – و حالا این بخشی از برنامه معمول من است – ضد آفتاب است. خورشید در استرالیا بسیار شدید است و والدینم همیشه مرا به خاطر پوشیدن آن هجوم می کشند و من همیشه “اوه نه.” من به آن نیازی ندارم! ” البته ، شما 15 ساله هستید و فکر نمی کنید که هرگز پیر شوید ، اما این چیزی است که ، هنگام بزرگ شدن در استرالیا بسیار مهم بود. اکنون ، من واقعاً تأثیرات آن را می بینم. من بدون استفاده از ضد آفتاب از خانه خارج نمی شوم — صبح اتاق خوابم را ترک نمی کنم. »

آیا به اشتراک گذاری موارد دلخواه علاقه دارید؟

“اخیراً واقعا مخلوط شده است. من 15 ضد آفتاب مختلف را روی هم انباشته می کنم ، زیرا وقتی باردار بودم ، ملاسمای من خیلی بد بود. و در آفتاب بسیار بدتر می شود. من فهمیدم ضد آفتاب بیشتر بهتر است ، بنابراین من یک ضد آفتاب معمولی ، یک ضد آفتاب شیمیایی و یک ضد آفتاب معدنی مخلوط می کنم. من همه چیز در مورد مخلوط کردن است. من مطمئن هستم که این احتمالاً برای پوست من وحشتناک است – مطمئن هستم که تمام منافذ پوستی من را مسدود می کند – اما من فقط یک میلیون ضد آفتاب مختلف را روی هم انباشته می کنم. “

ملودی مای

شما همچنین یک خط لباس شنا دارید که بیرون می آید – و اعتماد به نفس پس از تولد کودک پیام مهمی در پشت آن است.

“آره! باز هم ، این یکی از موقعیت هایی بود که من با بنیانگذار و بسیاری از اعضای شرکت بزرگنمایی کردم. من واقعاً دوست داشتم که چگونه آنها در مورد زنان صحبت می کنند ، آنچه می خواهند تحویل دهند ، نوع محصولاتی که می سازند و احساسی که زنان می خواهند داشته باشند.

من بعنوان شخصی که در طی دو سال صاحب دو نوزاد شده ام ، از نظر تصویر بدنی از این ویرجینر عبور کرده ام. من الان دو بار دیده ام که بدنم به شدت تغییر می کند. من در بارداری اول 40 پوند ، دومین وزنم 37 پوند شدم. این در طی دو سال بسیار سنگین است.

هرچقدر دیدن تغییر و رشد بدنتان معجزه آسا باشد ، پس از زایمان نیز یک تنظیم واقعی است. شما باید یاد بگیرید که این بدن را که در آن هستید دوست داشته باشید … شما باید یاد بگیرید که آن را در آغوش بگیرید. این چیزی است که من واقعاً طی دو سال گذشته کار کرده ام. من هرگز فکر نمی کردم که اعتماد به نفس داشته باشم و بتوانم بدن خود را با لباس شنا طراحی کنم و سپس به جهانیان نشان دهم.

این شرکت برای من واقعاً یک شریک عالی است زیرا آنها بسیار به راحتی و پذیرش خود اهمیت می دهند و فقط در پوستی که در آن احساس خوبی دارید احساس خوبی می کنند.

در آغاز ، فقط نوعی فکر کردم ، “این واقعاً سرگرم کننده خواهد بود. من عاشق این شرکت هستم من قبلاً هرگز این کار را نکرده ام. این یک اقدام جدید و جالب برای من است. اما هرچه بیشتر در آن فرو می رفتم بیشتر شد – هرچه بیشتر به آن پرداختم ، بیشتر دوستش داشتم و هیجانم بیشتر می شد. من خیلی در این خط سرمایه گذاری کرده ام. باز هم ، من احتمالاً کمی وسواس دارم ، آنها را با ایمیل شکار می کنم و سعی می کنم در همه مراحل گام بردارم ، اما واقعاً به آن افتخار می کنم. من واقعاً برای دیدن مردم هیجان زده ام. من قصد دارم مدل آنها را مدل سازی کنم ، بنابراین بدن پس از زایمان و پوست چروکیده موجود را به همه نشان خواهم داد. من می خواهم آن را در آغوش بگیرم و به جهانیان نشان دهم که من پس از این دو نوزاد کیستم. “

شما قبلاً به آن اشاره کرده اید ، اما چگونه این سال گذشته خانه بودن و انجام همه کارها با دو کودک خردسال بوده است؟

“سخت بوده است. این بزرگترین کاری است که شما می توانید در کل زندگی خود انجام دهید – این واقعاً بزرگترین کاری است که من در طول زندگی ام انجام داده ام. این برای گفتن نیست آسان است. زایمان در طی یک بیماری همه گیر واقعاً سخت بود. ترسناک بود. هیچ یک از ما در ابتدا نمی دانستیم که این ویروس چگونه بر کسی تأثیر می گذارد. من نمی دانستم که چگونه می تواند بر من یا خانواده ام یا نوزاد متولد نشده من تأثیر بگذارد.

همچنین برای من دوران شگفت انگیزی بود که با خانواده ام پیوند برقرار کردم. نکته مورد علاقه من این است که اولین قدم های پسرم را از دست ندهم ، برای اولین بار خزیدن دخترم را از دست ندهم ، هیچ کلمه اول را از دست ندهم. من برای همه چیز آنجا بودم و این قسمت واقعاً زیبا از این سفر بود. لحظات شگفت انگیزی وجود داشت ، و لحظات ترسناکی نیز وجود داشت ، و لحظات سختی نیز وجود داشت ، و همچنین گذراندن بعد از زایمان در یک بیماری همه گیر ، واقعاً سخت بود.

شگفت انگیز بود. کودک من ، اِل ، دخترم ، او در ماه سپتامبر متولد شد و اوقات ویژه ای برای من بود. این واقعاً جالب بود زیرا من شش ماه باردار و در وسط یک بیماری همه گیر مشغول کار روی این فیلم شدم و آن را از خانه فیلمبرداری کردم. این قسمت دیوانه وار این فیلم است که با هم ساخته ایم. “

روند آن چطور بود؟ من شنیدم که این یک “فیلم قرنطینه ای واقعی” بود که قبلاً با بقیه بازیگران یا عوامل آن ملاقات نکرده بودید.

“آره. هیچکدام از بازیگران ، خوب ، من لوک را که نویسنده آن بود و همچنین هم بازیگر همکارم را می شناختم ، مدت هاست که او را می شناسم. او یکی از قدیمی ترین و عزیزترین دوستان من بوده است. هر دو استرالیایی هستیم ، اگرچه در لس آنجلس ملاقات کردیم. او روزی به من زنگ زد و من کاری بیش از بزرگ شدن کودک و دویدن به دنبال سگم نداشتم.

او گفت ، “من این ایده را دارم. واقعاً دیوانه است اگر فکر کنی وحشتناک است ، آزرده نخواهم شد. می توانید نه بگویید ، اما آیا این متن را که من نوشتم می خوانید؟ من واقعاً می خواهم از آن در طی همه گیر شدن فیلمبرداری کنم و فکر می کنم ما یک عکس گرفته ایم. ‘ من مثل این بودم ، “خوب ، مطمئنا.” صادقانه بگویم مطمئن نبودم که چه انتظاری داشته باشم. من می دانم که او یک نویسنده خارق العاده است ، و نیک ، کارگردان شگفت انگیز است ، اما من خیلی احساس کردم ، “چگونه احتمالاً قادر به انجام این کار هستیم؟”

سپس ، آن را خواندم و بلافاصله لوك را صدا كردم و گفتم ، “من باید درگیر شوم. من هر کاری بخوای انجام میدم این بسیار خنده دار و باحال و واقعاً بدیع است و یا بسیار عالی خواهد بود و یا فاجعه ای خواهد بود ، اما من در کشتی هستم و آماده ام این کار را با شما انجام دهم ، “و اینگونه شروع شد …”

ملودی مای

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>