روال زیبایی نهایی صبحانه برای پوست سالم

در دوران نوجوانی سالها بدون داشتن روال ویژه مراقبت از پوست در صبح رفتم و چهره ام به دلیل آن رنج برد. در طول سالها ، من یاد گرفته ام که مراقبت از پوست شما هر روز صبح می تواند تفاوت عمده ای در ظاهر آن ایجاد کند.

اما بر خلاف تصور رایج ، برای دیدن مزایای آن لازم نیست که یک برنامه روزانه گسترده داشته باشید. در واقع ، چند مرحله ساده می تواند تفاوت ایجاد کند. در اینجا ، ما از متخصص پوست دالاس ، DiAnne Davis ، MD برای بهترین مشاوره در مورد نحوه مراقبت از پوست خود بدون دردسر مراحل پیچیده زیاد استفاده کردیم.

اول ، هر روز صبح از چه نوع محصولات مراقبت از پوست استفاده کنیم؟

به گفته دکتر دیویس ، دو محصول برای مراقبت از پوست وجود دارد که همه باید هر روز از آنها استفاده کنند و اولین ماده پاک کننده است. دکتر دیویس می گوید: “برای بیمارانی که پوستی چرب یا مستعد آکنه دارند ، معمولاً یک پاک کننده ملایم مبتنی بر ژل یا کف کننده است.” “یکی از موارد مورد علاقه من پاک کننده صورت CeraVe Foaming است زیرا به اندازه کافی ملایم است که مانع محافظت طبیعی پوست نمی شود بلکه روغن ، آلودگی و آرایش اضافی را نیز از بین می برد.”

یکی دیگر از گزینه های عالی که به عنوان اولین قدم در یک رژیم ضد آکنه برای مراقبت از پوست وجود دارد ، پاک کننده کرم کف کننده آکنه CeraVe است که حاوی 4 درصد بنزوئل پراکسید است. دکتر دیویس توضیح می دهد: “بنزوئیل پراکسید یک ماده عالی است زیرا دارای خواص آنتی بیوتیکی برای از بین بردن باکتری هایی است که می توانند مقصر آکنه باشند و به کاهش تولید روغن کمک می کند.”

در طرف مقابل ، کسانی که پوست خشک تری دارند باید پاک کننده CeraVe Hydrating Cream to-Foam را امتحان کنند. “این یک گزینه عالی برای بیماران من با پوست طبیعی تا خشک است زیرا خامه پاک کننده به آبرسانی به پوست ادامه می دهد ، اما هنوز هم به اندازه کافی برای تمیز کردن پوست آنها موثر است.”

هر روز صبح از چه محصولات دیگری استفاده کنیم؟

علاوه بر پاک کننده ، دکتر دیویس معتقد است که ضد آفتاب باید در لیست محصولات زیبایی صبحگاهی همه باشد. دکتر دیویس می افزاید: “ضد آفتاب یکی از مواد مقدس در مراقبت از پوست است و باید در برنامه روزمره همه باشد.” آسیب های ناشی از آفتاب می تواند روند پیری پوست را تسریع کند ، به نظر می رسد پیرتر از سن واقعی خود هستید و همچنین باعث سرطان پوست می شود ، به همین دلیل ترکیب آن در برنامه های روزمره بسیار حیاتی است.

“من دوست دارم ضد آفتاب های معدنی مانند ضد آفتاب CeraVe Hydrating Mineral SPF 30 Sheer Tint را توصیه کنم.” این ضد آفتاب طیف گسترده ای است ، دارای سه سرامید ضروری برای بازگرداندن مانع طبیعی پوست است و یک فرمول سبک و غیر چرب است که برای استفاده مجدد در طول روز مناسب است.

بهترین سفارش برای استفاده از این محصولات چیست؟

اگر می خواهید کارهای روزمره خود را ساده انجام دهید ، مجموعه محصولات شما باید هر روز صبح همان مراحل را دنبال کند. سفارش پیشنهادی به شرح زیر است: پاک کننده ، مرطوب کننده ، ضد آفتاب.

هنگامی که نوبت به کاربرد می رسد ، دکتر دیویس توصیه می کند پوست را با قرار دادن پاک کننده مستقیم در دستان خود و استفاده از آن به این روش بشویید. دکتر دیویس توضیح می دهد: “من به طور معمول توصیه نمی کنم که بیماران از هر نوع لوفا ، اسفنج ، برس مو یا هر چیزی که به طور بالقوه می تواند پوست آنها را آسیب برساند استفاده کنند.” “و من همیشه می گویم که ابتدا باید دستان آنها را بشویید ، سپس به آرامی صورت خود را با دستان خود بشویید و با حوله خشک کنید.”

وقتی صحبت از ضد آفتاب می شود ، بعد از سایر مرطوب کننده ها یا سرم های اضافی ، اما قبل از آرایش ، آن را به عنوان آخرین مرحله خود قرار دهید. هنگام استفاده از کرم ضد آفتاب ، مناطقی مانند بالای گوش یا لبه های خط موی خود را فراموش نکنید – این قسمت ها اغلب می سوزند و در صورت محافظت نشدن در آینده باعث سرطان پوست می شوند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>