روتین شبانه میراندا کر شامل یک پد پاک کننده 22 دلار و دو حمام است

در مصاحبه اخیر با گوپ کنید، سوپرمدل میراندا کر توضیح می دهد که چگونه قبل از بالش ، از روشن کردن کلاس مدیتیشن گرفته تا خیساندن در وان ، از بین می رود ، اما روال مراقبت از پوست او – او تمام جزئیات مربوط به جلسه بعد از ظهر خود را بیان کرد – واقعاً همان چیزی است که ذهن او را جلب می کند درست.

اگر كارش مراقبه نباشد ، كر در “هنگامی كه بچه ها چرت می زنند ، در یوگای كوندالینی در FaceTime شرکت می كند”. در حالی که کار تنفس قطعاً باعث ایجاد خواب می شود ، 37 ساله به مدتی در حمام Sephora نیاز دارد.

ساعت 5:30 ، کر با هارت دو ساله و مایلس پنج ماهه اش غسل می کند. او می گوید: “این آیین کوچک ما است و من هر شب منتظر آن هستم.” گوپ کنید. بعد از مدتی کودک ، وقت آن است که پوست او را ناز کنید. ابتدا ، برای تمیز کردن مضاعف ، او از یک پاک کننده ملایم کرم استفاده می کند و آن را با میکروفیبر سازگار با محیط زیست Face Halo Original (22 دلار) پاک می کند ، که فقط به آب نیاز دارد تا آرایش را از عمق منافذ پاک کند.

در مرحله بعد ، او قبل از استفاده با روغن صورت ، سرم Kora Organics Noni Night AHA Resurfacing (72 دلار) را استفاده می کند ، که او هر دو صبح و شب برای کمک به درخشش پوست خود استفاده می کند. در حالی که تمام محصولاتش به پوست او آغشته شده است ، کر دوست دارد بدن خود را در حمام خیس کند ، اما این بار بدون بچه ها.

او می گوید: “من یک فنجان چای بادرنجبویه با عسل درست می کنم ، موهایم را می بندم ، چراغ ها را کم می کنم ، چند شمع روشن می کنم ، پالو سانتو می سوزانم تا فضا پاک شود و موسیقی آرامش بخشی را پخش می کنم (من عاشق Snatam Kaur هستم)” همانطور که او حمام Goop “The Martini” (35 دلار) را به عنوان مورد علاقه خود برای استراحت خیس می کند.

هنگامی که او خارج شد ، او یک برنزه کننده تدریجی اعمال می کند و تلفن خود را برای شب در حالت هواپیما قرار می دهد. “درست قبل از خواب ، ماسک خواب Noni Glow خود را صاف کردم (48 دلار) ، و آن را تا صبح نمی شستم. این به عنوان حجاب شفاف خشک می شود ، تمام رطوبت و مواد مغذی سایر محصولات را می بندد و روی بالش شما نمی مالد. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>