روزه داری متناوب ممکن است این پیوند ناشناخته بهبود پوست را داشته باشد

همانطور که بروک بورک در اوایل سال جاری به ما گفت ، او اکنون “بسیار” در حال روزه داری متناوب است. این پیرمرد 49 ساله گفت: “این بسیار ساده است ، من هرگز گرسنه نیستم و از قرار دادن چربی های خوب در بدن نمی ترسم ، که می دانم برای ذهن ، مو و پوست من بهتر است.” “این به ایجاد انرژی بیشتر کمک می کند و من وقت کمتری را برای تمرین صرف می کنم ، و نتایج بهتری می گیرم زیرا می دانم چگونه بدن را به طور طبیعی مجسمه سازی کنم.”

از نظر بورک ، گرچه مزایای مربوط به بدن به نظر می رسد یک مزیت شماره یک باشد ، اما اکنون یک مطالعه جدید می گوید یک پاداش بسیار بزرگ مربوط به پوست وجود دارد.

طبق مقاله ای که امروز در بار پوست ، طبق تحقیقات جدید آکادمی پوست و ونرولوژی اروپا (EADV) ، ارتباط احتمالی بین روزه داری و بهبود پوست در بیماران پسوریازیس وجود دارد ، که هدف مطالعه “ارائه شواهدی در مورد وجود ارتباط بین سلامت روده و ضایعات پسوریازیس” بود “

Lynda Grine ، PhD ، محقق فوق دکترا و بخشی از بخش پوست در دانشگاه گنت ، گنت ، بلژیک ، گفت: “ما نتایج مثبتی را در موش های مبتلا به التهاب روده و پسوریازیس مشاهده کردیم ، همراه با التهاب در روده که علائم پوستی را تحریک می کند.” “از طریق کنجکاوی علمی و تجربه شخصی خود با روزه گرفتن به عنوان یک مسلمان ، می خواستم دریابم که آیا مداخلات غذایی تأثیرات یکسانی بر بیماران مبتلا به پسوریازیس خواهد داشت.”

در حالی که آزمایش هنوز ادامه دارد ، از بین 24 نفری که در گروه تحقیق ثبت نام کرده بودند ، گروه روزه دار گزارش بهبود چشمگیر پوست را در هفته شش و هفته 12 – از جمله پوسته پوسته شدن کمتر و ضخیم شدن پوست ، با 30 درصد از بیماران ادعا می کنند که کاهش خارش دارند.

“تأثیر مداخلات رژیم غذایی بر سلامت پوست زمینه تحریک کننده تحقیقات در پوست است. نتایج این مطالعه به شواهد فزاینده ای برای درک رابطه بین روده و پوست ، با برخی نتایج امیدوار کننده برای بیماران و مدیریت بیماری پسوریازیس ، اضافه می شود. “ماری الث ریچارد ، PhD ، عضو هیئت مدیره EADV و استاد بیمارستان دانشگاه لا تیمون ، مارسی ، فرانسه.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>