روز نخست آمازون در راه است – آنچه در اینجا می دانیم اینجاست

اگر یک چیز وجود دارد که می توانیم به آن اعتراف کنیم ، این است که Amazon Prime می داند که چگونه یک روز کسل کننده را روشن می کند. در حالی که سفارش بیش از حد در این سال گذشته در معرض خطر قرار گرفته است ، بزرگترین فروش بزرگ خرده فروشی سال در افق قرار دارد ، و این زمان مناسبی برای تهیه نیازهای زیبایی است.

در حالی که هنوز تاریخ دقیق آمازون روز نخست اعلام نشده است ، خرده فروش به تازگی تأیید کرده است که قرار است زمانی بین این اواخر و پایان ماه ژوئن شروع شود. این رویداد دو روزه – ویژه اعضای آمازون نخست است – در همه موارد از دکوراسیون منزل گرفته تا کالاهای اصلی تخفیف دارد و علی رغم تاریخ نامعلوم ، ما در حال حاضر بهترین معاملات فصل را پرچم گذاری می کنیم. با نزدیکتر شدن Prime Day ، ما همچنان به روزرسانی خواهیم کرد ، بنابراین برای به روزرسانی ها با ما همراه باشید.

مراقبت از مو

Pureology تخفیف 30 درصدی برای شامپوی هیدرات (30 دلار) ، نرم کننده هیدرات (32 دلار) ، درمان موی نرم کننده مرطوب کننده رنگ (44 دلار) ، شامپو درمان قدرت (30 دلار) و نرم کننده درمان مقاومت (32 دلار) ارائه می دهد. با تخفیف اعمال شده ، قیمت هر کدام از آنها کمتر از 25 دلار است.

بعدی Biolage است که تا 38 درصد تخفیف از خط Hydrasource خود را ارائه می دهد. سه مورد مورد علاقه ما شامل تهویه مطبوع Biolage Ultra Hydrasource (32 دلار) ، Biolage Hydrasource Shampoo (30 دلار) و Biolage Hydrasource Conditioning Balm (30 دلار) است.

سرانجام ، ماتریکس تا 31 درصد تخفیف از محصولات منتخب را ارائه می دهد ، کالاهایی مانند Matrix Total Results Mega Sleek Shampoo (26 دلار) و Matrix Total Results Brass Off Nourishing Conditioner (14 دلار) در لیست وجود دارد.

مراقبت از پوست

در گروه مراقبت از پوست ، آمازون تخفیف در NuFace Advanced Toning Toning Kit (325 دلار) را ارائه می دهد ، دستگاهی که دارای سلبیت و پوست است و علائم خستگی و افتادگی پوست را از طریق میکرو جریان معکوس می کند. علاوه بر این ، انتظار دارید تخفیف در کرم صورت Embryolisse محبوب ویراستار (28 دلار) و Bioderma Micellar Water متولد فرانسه (15 دلار) مشاهده کنید.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>