روش محکم کردن یک جراح پلاستیک در صورت عدم آمادگی برای لیفت صورت ، “بازی را تغییر می دهد”

دیوید پی راپاپورت ، جراح پلاستیک در نیویورک ، در مطب خیابان پنجم خود علاقه خاصی به کانتورینگ همه چیز را مشاهده می کند. در حالی که بیماران به دنبال کانتورینگ صورت و بدن هستند ، به طور خاص یک منطقه وجود دارد که در حال حاضر بیشتر مورد توجه قرار می گیرد: پایین صورت. دکتر راپاپورت با اشاره به شکایت از زوز شدن و چربی اضافی زیر چانه می گوید: “به دلیل آناتومی و جاذبه ، شلی پوست بیشتر در قسمت پایین صورت و گردن قابل مشاهده است ، و این چیزی است که مردم بیشتر به ما مراجعه می کنند.” محبوب ترین در دفتر او.

درک پیری
دکتر راپاپورت توضیح می دهد: “صورت با افزایش سن از بین می رود ، و هرچه آب می رود ، می افتد.” “اما این نیز همان پوست نیست – پوست یک فرد 50 ساله پوست یک جوان 18 ساله نیست. خود پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و مقدار بیشتری از آن را دارید ، و از قوانین جاذبه پیروی می کند – در حال رها شدن است. ” “این جاست که جغدها وارد می شوند ، و آنجاست که می توانید خلوص و شلی گردن را ببینید ، و این مشکلی نیست که با پرکننده حل کنید.”

پرونده های لیفت صورت
در حالی که استاندارد طلایی برای سفت شدن پوست صورت همچنان لیفت صورت باقی مانده است ، دکتر راپاپورت خاطرنشان می کند که ممکن است برای همه مناسب نباشد. “یک لیفت صورت خوب انجام شده یک روش واقعا شگفت انگیز است اما یک روش قابل توجه است. گران است ، شامل خرابی می شود ، خطر کمی را شامل می شود ، اما هنوز هم درجاتی از خطر است. مردم هنوز هم تحت عمل لیفت صورت قرار می گیرند ، اما تعداد بسیار زیادی از افراد هستند که هرگز یکی از آنها را نخواهند گرفت و یا یک ، دو یا سه دهه از نیاز واقعی آنها فاصله دارند. و این جمعیتی است که اکنون شاهد بسیاری هستیم که سرانجام می توانیم یک درمان معنادار ارائه دهیم. “

سفت شوید
راه حل غیرجراحی دکتر Rapaport برای سفت شدن پوست: InMode’s Morpheus8 ، یک درمان کم تهاجمی است که سوزن فرکانس رادیویی دو قطبی (از طریق سوزن های غلاف طلا) را برای درمان سستی و چربی ارائه می دهد. دکتر راپاپورت عمق سوزن ها را یادداشت می کند – از 05/0 تا 4 میلی متر در صورت ، و تا 7 در بدن – همراه با میزان انرژی ساطع شده ای که می توان آنها را کنترل کرد تا نتایج سفارشی و قابل توجهی را به سرعت کنترل کند. دکتر Rapaport می گوید: “فقط نوک سوزن ها انرژی ساطع می کنند ، که به ما امکان می دهد بدون نگرانی از رنگ آمیزی بیش از حد ، هر نوع پوست را درمان کنیم.”

این بیمار 53 ساله مبتلا به Morpheus8 برای رفع شلی پوست و کاهش چربی بود. وی قبل و چند ماه پس از سومین درمان مورفوس 8 نشان داده شده است.

چه چیزی انتظار می رود
دکتر راپاپورت می گوید که اثر گرمایش اولیه در اثر سایش بافت است ، اما نتایج واقعی سفت شدن به دلیل کلاژن جدید است که در طی چند هفته پس از درمان تشکیل می شود. وی ادامه داد: بیمار حدود 3 تا 4 هفته پس از درمان شاهد اثرات سفت کننده و کاهش چربی است. این روش درمانی بصورت فزاینده است – ما در تلاش نیستیم که به بافتها آسیب برسانیم. ما این کار را به صورت سه روش درمانی با فاصله 6 هفته انجام می دهیم. ما می خواهیم علاوه بر ایجاد ایمنی بیشتر ، نتایجی را که بدست آورده ایم ببینیم و سپس بر اساس آنها نتیجه بگیریم. “

درمان 30-45 دقیقه ای به طور کلی با بی حسی موضعی قابل تحمل است ، اما بسته به بیمار ، بی حسی ممکن است با گاز Pro-Nox و داروهای ضد اضطراب و / یا درد قبل از درمان تکمیل شود. پس از عمل ، دکتر راپاپورت توضیح می دهد که صورت بیش از سه روز قرمز و دارای نقاط ریز خواهد بود. “بیشتر بیماران حداکثر 5 روز پس از درمان Morpheus8 می توانند فعالیت های طبیعی خود را از سر بگیرند. احساس می کنید یک روز یا بیشتر آفتاب سوختگی دارید ، اما از این بدتر نیست. “

دکتر راپاپورت خاطرنشان می کند که چون Morpheus8 فقط چند سالی است که مورد استفاده قرار گرفته است ، هنوز پاسخ قطعی در مورد دوام نتایج هنوز ارائه نشده است. وی افزود: “با این حال ، ما می دانیم كه چربی دوباره رشد نمی كند ، بنابراین این دائمی است.” “و از آنجا که مکانیسم عمل تشکیل کلاژن جدید است ، ما به هر دلیلی باور داریم که این نیز باید یک اثر سفت کننده پایدار ایجاد کند.”

Trifecta
هنگامی که بیماران بیش از حد متوسط ​​چربی فرعی دارند ، دکتر راپاپورت درمان با “Trifecta” را توصیه می کند ، اصطلاحی که به لیپوساکشن ، FaceTite و Morpheus8 اشاره دارد که همگی در یک جلسه کمتر از یک ساعت انجام می شود. FaceTite نوعی دیگر از زایمان برای انرژی فرکانس رادیویی دو قطبی برای سفت شدن بافتهای عمیق گردن و کرک است. از آنجا که “Trifecta” با بی حس شدن ناحیه در اثر تزریقات ملایم در زیر پوست آغاز می شود ، دکتر راپاپورت معتقد است که انجام آن تحت بی حسی موضعی نسبتاً آسان است. پس از آن دو درمان Morpheus8 دیگر با فاصله 6 هفته انجام می شود.

خط پایین
دکتر راپاپورت توضیح می دهد که Morpheus8 به دلیل توانایی منحصر به فرد در از بین بردن چربی و سفت شدن پوست پوشانده شده ، به سرعت به یک روش درمانی سفت کننده تغییر یافته در بازی تبدیل شده است. “این برای کسی است که لیفت صورت را نمی خواهد یا به دور از نیاز به آن عمل می کند ، اما این واقعا نمی تواند با آنچه می توانیم فقط با پرکننده انجام دهیم ارضا شود.”

دکتر راپاپورت با استفاده از Trifecta این زن 63 ساله را برطرف کرد تا نگرانی خود را در مورد سیری ذهنی برطرف کند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>