روغن بدن پرفروش آمازون اکنون در نسخه طبیعی عرضه می شود

نه روغن متوسط ​​بدن شما – این فراتر از مرطوب سازی اساسی است – Bio-Oil سالهاست که در زمینه مراقبت از بدن کلاسیک فرقه و مورد علاقه متخصص پوست است و بیش از یک دهه در آمازون فروش بالایی دارد. ما برای صاف کردن جای زخم ، تسکین دهنده علائم کشش و رفع خشکی پوست به آن اعتماد کرده ایم – همچنین به عنوان روغن حمام ، روغن کوتیکول و روغن ماساژ معجزه می کند – و اکنون ، این برند برای اولین بار نسخه جدیدی را معرفی کرده است: روغن مراقبت از پوست Bio-Oil (طبیعی) (31 دلار).

تفاوت اصلی بین فرمول جدید و OG در مواد تشکیل دهنده نهفته است: Bio-Oil Original از مخلوطی از روغن معدنی و روغن PurCellin به عنوان پایه استفاده می کند ، در حالی که Natural دارای 100٪ پایه طبیعی روغن های گیاهی ، از جمله سویا ، آفتابگردان است. دانه و گلرنگ. همچنین این روغن حاوی روغنهای ضروری و تخصصی مانند جوجوبا ، چیا ، انار ، دانه اینکا ، اسطوخودوس و رزماری است. این مارک همچنین رایحه روشن و روشن را از Natural گرفته و هر نوع عطر اضافه شده را از خود دریغ کرده است ، بنابراین رایحه 100٪ طبیعی است و حاصل مواد تشکیل دهنده آن است. و ، طبیعی یک رنگ زرد روشن است – رنگ خالص روغن ها – به جای نارنجی مانند کلاسیک کلت ، که از رنگ های مصنوعی اضافه شده است.

بیو اویل می گوید: “از طریق تحقیقات خود ، ما آموخته ایم كه بسیاری از افراد ، به ویژه زنان باردار ، محصولات طبیعی را خریداری می كنند به این امید كه مانند محصولات پیشرو مفید واقع شود ، اما آنها اغلب از كیفیت محصول ناامید می شوند.” صاحبان و مدیران تحقیق ، برادران جاستین و دیوید لتشرت. “در تلاش برای ارائه راه حلی برای این نیاز ، ما در صدد تولید یک محصول 100 درصدی طبیعی هستیم که مصرف کنندگان بتوانند به آن اعتماد کنند. علاوه بر این ، هیچ ماده نگهدارنده ، پارابن ، فتالات ، فیتواستروژن یا استروئید ندارد و می تواند در انواع پوست از جمله حساس و روغنی استفاده شود. این ماده یک راه حل امن و جامع برای مراقبت از پوست برای استفاده در کل دوران بارداری فراهم می کند و 100٪ برای استفاده در بدن هنگام شیردهی بی خطر است. “

علی رغم فرمول جدید ، تاثیری که ما از Original دریافت کرده ایم همچنان باقی مانده است. طبق این مارک ، طبیعی همچنین از نظر بالینی باعث بهبود ظاهر زخم ها و علائم کشیدگی می شود و به صورت منحصر به فرد ساخته شده است که به ناهمواری پوست ، پیری و کمبود پوست نیز کمک می کند. برای اسکارها به طور خاص ، مطالعات بالینی انجام شده در سال 2020 نشان داد که از نظر آماری بهبود معنی داری در POSAS (مقیاس ارزیابی زخم بیمار و ناظر) پس از تنها دو هفته در 94 درصد افراد مشهود است. پس از هشت هفته ، 100 درصد افراد بهبود محسوسی را نشان دادند ، در حالی که میزان بهبود بیش از دو برابر بیشتر از دو هفته بود. برای علائم کشش – یکی از سرسخت ترین نگرانی ها برای درمان – از نظر آماری بهبود قابل توجهی در POSAS پس از دو هفته در 71 درصد افراد مشهود بود. پس از هشت هفته ، 97 درصد افراد بهبود محسوسی را نشان دادند.

پس از 16 هفته استفاده ، بهبود وضعیت ناهموار پوست نیز ثابت شد و این امر بر ظاهر کلی دکلته ، پایین پا و بازوها تمرکز داشت. ظاهر پیری پوست صورت و گردن نیز در علامت 16 هفته بهبود یافت.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>