روغن های میسلار مرسوم هستند: در اینجا آنچه باید بدانید

در سال 2015 ، آب های میسلار به خاک آمریکا راه یافتند و روند جدید پاکسازی به سرعت مورد علاقه هنرمندان آرایش و مواد مخدر مراقبت از پوست قرار گرفت. با سرعت به سال 2021 می رود و گرچه آب های میسلار به جایی نمی رسند ، فرمول مایسل جدیدی باعث ایجاد امواج می شود: روغن میسلار. در اینجا می توانید از مزایا و دو محصولی که در حال حاضر دوست داریم مطلع شوید.

تفاوت بین آب مایسل و روغن میسلار

شارلوت چو ، بنیانگذار سوکو گلم ، می گوید: “آب میسلار برای از بین بردن آرایش صورت ، به ویژه خط چشم و ریمل مژه و ابرو محبوب است.” “فرمولاسیون آن منحصر به فرد است و از” میسل “های کوچک – مولکول های روغن – مخلوط در آب نرم تشکیل شده است. این میسل ها برای از بین بردن آلودگی های سمج و روغن مانند ضد آفتاب ، آرایش و سبوم از پوست کار می کنند. ”

با این حال ، دکتر کورتنی روبین ، مدیر ارشد پزشکی نام تجاری 1 برای مراقبت از پوست که اخیراً راه اندازی شده است ، می گوید چالش با آب مایسل این است که در حالی که میسل ها خاک و روغن را جذب می کنند ، آنها قادر به انجام سنگین وزن نیستند. پاک کننده وی توضیح می دهد: “بهترین راه برای از بین بردن محصولات روغنی ، مانند آرایش و ضد آفتاب ، استفاده از شوینده با روغن است.” “روغن روغن را حل می کند – فکر کنید ، مانند حل می شود – به همین دلیل مواد پاک کننده روغن در امولسیون زیرسازی ، کانسیلر و ضد آفتاب سرسخت بسیار عالی هستند. به همین دلیل است که ما تصمیم گرفتیم که میسل های خود را در ترکیبی از روغن دانه ، از جمله گندم انگور ، گل گاوزبان و گل مغربی ، که ظاهری سبز و زیبا دارد ، به حالت تعلیق درآوریم. این ترکیب روغن فوق العاده سبک هنگام استفاده روی پوست خشک ، ابتدا به کار می رود و آرایش روز ، ضد آفتاب و هرگونه تجمع سطح را از بین می برد. سپس ، هنگامی که آب به صورت اضافه شد ، میسل های پاک کننده “فعال” شده و تمام مواد آرایشی و باقی مانده از محلول را به دام می اندازند ، و در حالی که یک پایان نرم و تمیز را پشت سر می گذارید ، آن را شسته و پاک می کنید. ”

نکته آخر: یک پاک کننده روغن میسلار را به عنوان یک روغن پاک کننده استاندارد در نظر بگیرید که مزایای اضافی آن این است که میسل ها مانند آهن ربا عمل می کنند تا در پایان یک روز طولانی همه چیز را از روی پوست خود پاک کنید.

بهترین روش استفاده از آنها

دکتر روبین می گوید برخلاف آب های میسلار ، که اغلب نیازی به شستشو ندارند ، در پاک کننده روغن مایسل ، فقط وقتی آب به پوست زده می شود ، میسل ها “فعال می شوند” ، بنابراین باید آبکشی شود. . درست مانند یک پاک کننده سنتی بر پایه روغن ، بهتر است قبل از افزودن آب گرم و سپس شستشو ، فرمول را در پوست خشک شروع کنید.

بهترین انواع پوست برای روغن های میسلار

با توجه به نکات مثبت ، این نوع پاک کننده ها برای همه انواع پوست و نگرانی ها از نظر جهانی ایمن و موثر هستند. دکتر روبین می گوید: “برای پوست های خشک یا حساس ، یک پاک کننده میسلار مبتنی بر روغن ایده آل است زیرا بدون استفاده از سورفاکتانت های خشن – مواد پاک کننده – که می تواند باعث احساس سفتی و سستی در پوست شود ، به طور موثری پوست را تمیز می کند.” “Micelles توانایی منحصر به فردی در پاك كردن و از بین بردن آلودگی و روغن اضافی بدون از بین بردن روغن های سالم است كه مانع پوست شما برای سالم ماندن نیاز دارد.”

برای انواع پوست های روغنی ، روغن مایسل می تواند به عنوان اولین قدم عالی در یک برنامه تمیز کردن مضاعف عمل کند. دکتر روبین توضیح می دهد: “همانطور که ذکر شد ، روغن روغن را حل می کند ، بنابراین یک پاک کننده با پایه روغن یک متحد موثر برای از بین بردن روغن های اضافی و تجمع انسداد منافذ است.” “اگر با شکستن مواد غذایی دست و پنجه نرم می کنید ، پاک کننده روغن میسلار خود را با یک پاک کننده ژل هدفمند دنبال کنید. بدنبال موادی مانند سالیسیلیک اسید (BHAs) باشید که به جلوگیری و شفاف شدن انسداد منافذ کمک می کند. “

برترین ها

دو فرمول برای امتحان کردن: شکل 1 پاک کننده روغن میسلار (19 دلار) ، که فوق العاده ابریشمی است و باعث می شود تجربه شستشوی صورت بسیار لذت بخش تر شود و روغن پاک کننده Micellar مایکلر Neogen Calming Cicatree (29 دلار) ، که مانند آب مایسل سبک احساس می شود ، اما یک مشت با 12 روغن مختلف و سیکا تسکین دهنده دارد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>