رویداد تابستانی مه درمستور سرانجام اینجا است

رویداد May Summer Dermstore سرانجام فرا رسید ، و ما از آن به عنوان فرصتی برای تهیه مجدد محصولات زیبایی مورد علاقه خود (و شاید چند مورد دیگر به مجموعه خود اضافه کنیم) استفاده می کنیم.

این معامله از 24/5 تا 6/1 انجام می شود و 10 ، 15 و 20 درصد تخفیف در تن از موارد مورد علاقه ما با کد SALEAWAY هنگام پرداخت ارائه می دهد. برای دیدن پنج مورد از بهترین معاملات در سبد خرید خود ، به پایین پیمایش کنید.

1
/
5

دستگاه صاف کننده خط NuFace Fix (در اصل 149 دلار ، اکنون 119 دلار)

این دستگاه را روی سطح پوست بچرخانید تا خطوط ریز و چین و چروک اطراف چشم ، دهان و پیشانی صاف شود. تا دو بار در روز ، هر ناحیه را به مدت سه دقیقه درمان کنید.

4
/
5

سرم تقویت کننده غلیظ کیو (در اصل 38 دلار ، اکنون 30 دلار)

از این سرم در هر نقطه از بدن که به انتخابی محکم کننده نیاز دارد استفاده کنید. بدن شما با روغن نارگیل ، کافئین و اسید هیالورونیک ساخته شده است ، نه تنها سفت به نظر می رسد ، بلکه آن را نیز احساس می کند.

5
/
5

UNITE Hair 7SECONDS Detangler (در اصل 30 دلار ، اکنون 23.60 دلار)

بعد از دوش گرفتن ، این ماده پاک کننده را مستقیماً روی موهای خشک شده با حوله اسپری کنید تا رطوبت و درخشندگی آن افزایش یابد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>