رویداد پس انداز بهاری Sephora در حال آمدن است و عمده تخفیف ها هستند

اگر همان تب سرماخوردگی و کابین را که امسال تجربه کرده ایم تجربه کرده اید ، قطعاً منتظر ماه آوریل هستید. گرچه هوای گرم یک امتیاز مهم محسوب می شود ، آوریل همچنین ماهی است که رویداد Spring Savings پسران Sephora برگزار می شود – و برای ما سردبیران دوستدار زیبایی ، سطح هیجان در بالاترین حد خود قرار دارد.

این فروش که مختص همه سطوح Beauty Insiders است ، از 19/4/19 برگزار می شود و قیمت های تخفیف شده را در همه موارد دلخواه مورد تأیید ویرایشگر ارائه می دهد. اگر خودی نیستید ، نگران نباشید: ثبت نام کاملاً رایگان است – و ارزش آن را در لیست طولانی هدیه های زیبایی دارید.

اولین فروش ماه که از 4/9 آغاز می شود و از 19/4/4 آغاز می شود ، فقط برای اعضای Rouge است و 20 درصد تخفیف هم در فروشگاه و هم به صورت آنلاین با کد OMGSPRING ارائه می دهد.

اعضای VIB می توانند از ابتدای 4/13 تا 19/4 به فروش دسترسی داشته باشند. با تخفیف 15 درصدی تخفیف ، زمان مناسب برای افزودن کالای پر از آب به سبد خرید است. چند مورد از موارد مورد علاقه ما که ارزش بالاتری دارند: Sunday Riley Good Genes All-in-One Acid Lactic Acid (122 دلار) ، که منافذ بزرگ شده را هدف قرار می دهد و آنها را از بین می برد ، Maison Margiela شیرین و در عین حال تند “Replica” By شومینه (135 دلار) و پالت آزمایشگاهی Pat McGrath Labs Mothership VIII – Divine Rose II (125 دلار)

سرانجام ، اعضای اینسایدر که از 15/4 تا 19/4/19 به فروش دسترسی دارند ، 10 درصد تخفیف در فروشگاه و آنلاین دریافت می کنند. با کد OMGSPRING ، اکنون زمان آن است که جا برای لوازم ضروری جدید گرم آب و هوا در مورد غرور خود بگذارید.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>