ریمل فروش شماره یک آمازون تازه ارتقا یافت

چند سال پیش که دنیا از ریمل مژه و ابرو کاذب Lash Princess False Lash (5 دلار) باخبر شد ، اینترنت تقریباً خراب شد. به لطف فرمول چشمگیر ، موضوعات Reddit و استوری های اینستاگرام مملو از عکس های بی شماری قبل و بعد از مژه های طولانی تر از همیشه بود که اکنون دارای یک نظر مثبت مثبت 150K فقط در آمازون است.

و در حالی که ریمل کلت کلت در بسیاری از برنامه های آرایشی یک ماده اصلی بنافید است – توانایی آن برای بلند کردن و حجم دادن مژه ها مانند هیچ چیز دیگری نیست – اما یک چیز در فرمول برجسته وجود ندارد: توانایی فر دادن مژه ها نیز.

به درخواست مشتریان در همه جا ، شرکت Esse به تازگی راه اندازی Lash Princess Curl (5 دلار) را اعلام کرده است که امروز در سایت essencemakeup.com و بصورت آنلاین در Ulta و Amazon موجود است.

ریمل مو مخصوصاً به خانواده موجود Lash Princess ملحق می شود – False Lash Effect ، False Lash Effect Waterproof ، Sculpting Volume و Volume که در حال حاضر لیست را جمع می کنند – و همان حجم چشمگیر همان نسخه اصلی را ارائه می دهد ، اما با فرمول پیچش یا حلوا و بادام زمینی برس الیافی ، دوتایی که برند یادداشت می کند “امکان استفاده آسان از حداکثر حجم و پیچش را فراهم می کند.” مثل همیشه ، فرمول گیاهی است و فاقد پارابن و ذرات ریز پلاستیک اضافه شده است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>