ریون سیمونه سفر پشت کاهش وزن 28 پوندی خود را به اشتراک می گذارد

مطابق با صفحه شش، این خیلی ریون است ستاره ریون سیمونه اعلام کرد که در زندگی اخیر در اینستاگرام 28 پوند از دست داده است ، جایی که او و همسرش میراندا پیرمان-مادای در مورد سفر ریزش خود گفتند.

“پوند پایین ، پوند پایین. چانه را چک کن عزیزم ، “سیمونه می گوید صورت خود را به چپ و راست برگردانده است. “اگر شما بچه ها تماشا می کنید خانه ریون به معنای واقعی کلمه در حال حاضر و سپس به این زندگی می کنند و دیدن این مشترک ، من یک چهره کاملا متفاوت در جریان است ، مانند ، آن است که یک پوند کاملا پایین سفر. فقط تا بچه ها بدانید ، من 28 پوند پایین هستم. ” از طریق کامل این ویدئو ، همسرش او را تشویق می کند ، و جملات مهربانی مانند “شما عزیزم باور نکردنی هستید – خیلی خوب کار می کنید”

در نیمه دوم ویدئو ، سیمونه توضیح می دهد که چگونه این وزن را کاهش داده است. “من 48 ساعت سریع انجام می دهم ، بنابراین ، می دانید ، ما در حال حاضر در آن سفر هستیم. ما فقط 30 دقیقه خوب در محله پیاده روی کردیم. “

این زوج همچنین توضیح می دهند که آنها با هم در یک “سفر ورزشی” هستند ، که گفتند به محض اتمام کار با ما در میان می گذارند. مدای می گوید: “من فکر می کنم گفتن آن نوعی تحول آور است.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>